הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 125 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא מעודכן- אין צינורות עיבוד בדור החדש

תקרא לזה Stream Processors היום, ובתקופת ה-R580 קראו לזה shader processors, לי נוח לקרוא לזה צינורות עיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא לזה Stream Processors היום, ובתקופת ה-R580 קראו לזה shader processors, לי נוח לקרוא לזה צינורות עיבוד.

אפשר גם לקרוא לזה UNIFIED SHADERS... מה שזה לא יהיה אתה לא יכול לפתוח אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD2900XTX לא יצא לשוק (אלא לכמה OEM) אני מניח שאתם יודעים את זה כבר..

במקומו ה(HD2950XTX (R650 65nm יצא ברבעון השלישי של 2007 (לפי מה ששמעתי בסוף ספטמבר)..

הכרטיס יכלול כמובן 1024 MB GDDR4 ,

הכרטיס לפי מה ששמעתי יעקוף את ה Geforce 8800 Ultra ויתאים במיוחדיותר לדור הבא של המשחקים למשחקי DIRECTX 10 (כגון CRYSIS), לפי מה ולכן תצפו שהכרטיסים שלהם יעבדו בהרבה יותר טוב על D3D10 ותוכלו להפיק את את המירב האפשרי הן מהטכנולוגיה ומהכרטיס..

ראיתי גם אחד באתר סיני שטוען שהוא בדק את האבטיפוס השני של הכרטיס HD2950XTX על המשחק Half-Life 2: Episode One על רזולוציה 1920X1200והביצועים היו 124.2 FPS (הוא כנראה עובד אצל -ATI , לא ברור האם זה נכון וגם לא ברור על איזה מערכת הוא בדק את הכרטיס) אבל ידוע ששאלו אחד מראש מחלקה של -ATI והוא אמר שהכרטיס יעקוף את Geforce 8800 Ultra בביצועים..

בכל מקרה עד שהכרטיס יצא תיהיו כמעט בטוחים שNVIDIA תוציא משהו חדש..

בנתיים אין עדיין שום משחק או תוכנה רשמית שבודקת ביצועים שתומכת בDIRECTX 10 .. ותודו זה דיי דפוק להשוות כרטיסי 10 עם משחקים שתומכים

ב 9 .. יש לי תחושה שATI תנצח בתמיכה ובביצועים במשחקי ה 10..

שבוע טוב לכולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD2900XTX לא יצא לשוק (אלא לכמה OEM) אני מניח שאתם יודעים את זה כבר..

במקומו ה(HD2950XTX (R650 65nm יצא ברבעון השלישי של 2007 (לפי מה ששמעתי בסוף ספטמבר)..

הכרטיס יכלול כמובן 1024 MB GDDR4 ,

הכרטיס לפי מה ששמעתי יעקוף את ה Geforce 8800 Ultra ויתאים במיוחדיותר לדור הבא של המשחקים למשחקי DIRECTX 10 (כגון CRYSIS), לפי מה ולכן תצפו שהכרטיסים שלהם יעבדו בהרבה יותר טוב על D3D10 ותוכלו להפיק את את המירב האפשרי הן מהטכנולוגיה ומהכרטיס..

ראיתי גם אחד באתר סיני שטוען שהוא בדק את האבטיפוס השני של הכרטיס HD2950XTX על המשחק Half-Life 2: Episode One על רזולוציה 1920X1200והביצועים היו 124.2 FPS (הוא כנראה עובד אצל AMD-ATI , לא ברור האם זה נכון וגם לא ברור על איזה מערכת הוא בדק את הכרטיס) אבל ידוע ששאלו אחד מראש מחלקה של AMD-ATI והוא אמר שהכרטיס יעקוף את Geforce 8800 Ultra בביצועים..

בכל מקרה עד שהכרטיס יצא תיהיו כמעט בטוחים שNVIDIA תוציא משהו חדש..

בנתיים אין עדיין שום משחק או תוכנה רשמית שבודקת ביצועים שתומכת בDIRECTX 10 .. ותודו זה דיי דפוק להשוות כרטיסי DIRECTX 10 עם משחקים שתומכים

ב DIRECTX 9 .. יש לי תחושה שATI תנצח בתמיכה ובביצועים במשחקי ה DIRECTX 10..

שבוע טוב לכולם..

לא יכלת להביא לפחות מקור?

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=871&Itemid=1

HD2900XL המתחרה של 8800GTS 320MB יגיע בתג מחיר של 279$ ויגיע לחנויות רק בסוף יוני כמו HD2600 ו HD2400.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=872&Itemid=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכלת להביא לפחות מקור?

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=871&Itemid=1

HD2900XL המתחרה של 8800GTS 320MB יגיע בתג מחיר של 279$ ויגיע לחנויות רק בסוף יוני כמו HD2600 ו HD2400.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=872&Itemid=1

לא הבאתי את זה משם חח.. הבאתי את זה מאתר סיני.. ולא נראה לי להביא לינק מקור לאתר סיני.. לכן תרגמתי..

דרף אגב באתר הזה גם רשום שהכרטיס הבא של NVIDIA יבוא עם 1024 זיכרון ואחריו יצא עוד כרטיס (או יותר נכון שני כרטיסים מחוברים לאחד בדומה ל7950GX2) ואחד שמה רשם שהוא יקרא 8950GX2..ומישהו שמה בכלל אמר שNvidia משתפת פעולה עם והם מביאים להם גישה מוקדת למעבדים..ואפילו רשמוATI מתכננת להשיק כרטיס חדש שיקרא 3000XTX עוד חצי שנה(חח..זה ממש שמועה כי מי שרשם את זההיה משתמש רגיל) וגם היה רשום שמה לפניי יומיים שה 2900XT יעקוף את 8800 GTX (לא בכל הדברים ) אבל את הULTRA לא - את זה לא רשמתי כאן כי ממה שקראתי שמה (בפורום הזה בסינית) זה הי בגדר שמועה.. אבל עכשיו שאני רואה את זה באתר הזה (fudzilla) זה דיי אמין..

בכל מקרה ממה שאני הבנתי ATI בכלל לא אכזבה.. ואתם תראו א תזה במשחקי הDIRECT10 הבאים.. שבהם ATI כנראה תנצח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...