הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 120 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

מה לעשות שהוא צודק

בטוח שהוא צודק ! , בזמן הזה NV מובילה , והתואר FB מוצדק , אם הגלגל יתהפך ו-ATI יובילו , אני אקנה ATI , פראייר אני לא

בנתיים מותר לרדת על ATI , הם פישלו ! , כולם היו בטוחים שה-R600 ייצא הוא יקרע את NV , "לא דובים ולא יער" , הוא אפילו לא מגיע לביצועים של 88GTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטוח שהוא צודק ! , בזמן הזה NV מובילה , והתואר FB מוצדק , אם הגלגל יתהפך ו-ATI יובילו , אני אקנה ATI , פראייר אני לא

בנתיים מותר לרדת על ATI , הם פישלו ! , כולם היו בטוחים שה-R600 ייצא הוא יקרע את NV , "לא דובים ולא יער" , הוא אפילו לא מגיע לביצועים של 88GTX

אפשר לחשוב שה-GTX הוא כזה כרטיס חלש :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם היו בטוחים שה-R600 ייצא הוא יקרע את NV , "לא דובים ולא יער" , הוא אפילו לא מגיע לביצועים של 88GTX

בקרב על משחקי DX9 אין ספק שאנוידיה נצחה, אבל הקרב על משחקי DX10 הוא הקובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שה-GTX הוא כזה כרטיס חלש :s07:

ברור שהוא לא כרטיס חלש להיפך , אבל תכיר בעובדה שהיו ציפיות , לאחר המתנה של חצי שנה (שלא הסתיימה) , שזה דור בכרטיסי מסך , היו ציפיות שיהיה משהו יותר טוב

אם רק לי היו ציפיות , אז אולי טעיתי , אבל ככה הורגלתי במחשבים , שיוצא דור חדש (לאחר תקופה ממושכת) , אני מצפה שהוא יהיה יותר טוב , ובטח שלא פחות טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מאמין ש-ATI עוד יפתיעו ביישומי DX10. כנראה שלנבידיה זה לא ממש שינה בזמנו, היות והיה להם כמעט שנה עד שיצאו משחקי DX10. לעומת זאת, ATI כיוונו את הכרטיס עם אופטימיזציות בתכנון לכיוון של DX10. יכול להיות (אני מקווה) שבנושא הזה הכרטיסים של ATI יפתיעו לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מאמין ש-ATI עוד יפתיעו ביישומי DX10. כנראה שלנבידיה זה לא ממש שינה בזמנו, היות והיה להם כמעט שנה עד שיצאו משחקי DX10. לעומת זאת, ATI כיוונו את הכרטיס עם אופטימיזציות בתכנון לכיוון של DX10. יכול להיות (אני מקווה) שבנושא הזה הכרטיסים של ATI יפתיעו לטובה.

אני איתך בדעה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרב על משחקי DX9 אין ספק שאנוידיה נצחה, אבל הקרב על משחקי DX10 הוא הקובע.

תזכור את זה ;)

אפשר להגיד אותו הדבר על סדרה 8 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא פה למה הם מתכוונים.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=741&Itemid=34

"We heard more than once that Radeon HD 2900 marchitecture is more suitable for 10 content than it is for current stuff."

אה עוד תירוץ :P

טוב לא נורא נחכה בסבלנות לR700.

הפעם באמת הגזמת :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...