עזרה עם בחורה - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחורה

Chymes

Recommended Posts

לא עוד פעם התמונה של דריה

פעם קודמת היו לי בחילות חודש שלם בגלל התמונה :puke:

ככה דריה אחרי שיפוצים בGIMP להוריד את אפקט הבחילה-

toads.jpg

ככה הגורים שלה צפויים להראות -

alien_baby.gif

ולמי ששואל ככה אני ניראה -

10102058A~Arnold-Schwarzenegger-Conan-the-Barbarian-Posters.jpg

דרך אגב זה בלי סטרואידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי, ממש נעלבת מדריה

ואתה באמת שרירן והיית מדריך בחדר כושר?

סיפור עם ילדה גרמניה או משהו כזה?

אממ לנו פעם הראו מן מזוודה עם סמים בפנים שוטר בא לכיתה והסביר על זה בקצרה הוא יותר נכנס לקטע של המחירים :smile1:

חחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא אומר שהדאגה להורים המבוגרים צריכה לבוא על גבי הדאגה לילדים, אבל תראי למשל את אמא שלך, את כבר יכולה לדאוג לעצמך אני מבין ( טסה לגרמניה ועניינים ), וגם אמא שלך לעצמה, רק סבתא שלך צריכה עזרה, אז למה שלא תעזור?

וגם לא צריך להגיע למצב שבוא הסבתא שלך לא יכולה לנגב לעצמך את התחת בשביל להזכר שצריך לעזור לה.

ואת צודקת בדבר אחד, גם אני לא מעדיף לחיות עד גיל ממש מאוחר במצב שהשכל שלי עובד חלקית.

אבל לדוגמא לאמא שלי היה דוד ז"ל שחי עד גיל שמונים ומשהו, ולאורך כל החיים שלו, הוא היה במצב מצוין, פעיל פיית ושכלית, אבל בכמה ימים בודדים מצבו הדרדר ומת, אורך חיים כזה אני מאחל לי ולכל אחד.

ואת עכשיו מזכירה לי פרק ב-HOUSE, הוא אמר שם לאיזה אחת, שלא משנה איך מתים- מזקנה בלידה או ממה, אי אפשר למות בכבוד, זה תמיד מגעיל! ( הוא כמובן אמר את זה בצורה יותא דרמטית אבל בקטנה...

עכשיו כשאני רואה את זה:אני רק רוצה לשאול... מה הקטע עם השיער?

אז זהו, שאני עוזרת עם סבתא שלי שהיא בת 90 ולא מתפקדת בכלל. גם אם היה לי מספיק כסף לעזוב את הבית (אוקיי, אם הייתי מבזבזת פחות) אז לא ממש היו נותנים לי כי ההורים צריכים שאני אטפל בה כשאני לא נמצאת. לפחות היא יכולה לנגב לעצמה ת'תחת אבל אמא שלי עדיין צריכה לרחוץ אותה (זאת אמא של אבא) וכמו שאמרתי, אם זה מגיע למצב הזה, יש אחיות סיעודיות, זה התפקיד שלהן, אלא שאבא שלי מסרב לשים אותה בבית אבות ולא שסבתא שלי נהנית מכל הקטע, אני ואמא שלי משוכנעות שהיה יותר טוב לה בבית אבות ואם לאמא שלי אין נקיפות מצפון לשים את סבתא שלי בבית אבות, למה שתתנגד ללכת לאחד בעצמה?

הקטע עם השיער? זה הקטע שלי.

סיפור עם ילדה גרמניה או משהו כזה?

לא, את ההצגה עם הילדה הגרמניה הראו לנו בצבא. אני אפילו בכיתי. האישה שהביאו לנו היתה נרקומנית ישראלית שהתדרדרה מאד מאד קשה ושיקמו אותה באיזה קיבוץ. היה לה ילד שלא ברור ממי שנולד פג ונמסר לאימוץ והיא לא מצאה אותו ומה לא... מפחיד.

גולם, גם הזין שאין לי נשבר כבר ממך. תודה כבר, אתה לא יוצא מהבית של אמא שלך כי... אתם מאד מאד קרובים באופן לא מוסרי?

מי שנעלב ממשהו שאני אומרת אחרי 2 ליטר אחרי העבודה, הוא ממש מסכן ואני לא ניסיתי בכלל לפגוע בו (בניגוד לאנשים שצחקו עליו בגלל מה שעושה לפרנסתו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שאני עוזרת עם סבתא שלי שהיא בת 90 ולא מתפקדת בכלל. גם אם היה לי מספיק כסף לעזוב את הבית (אוקיי, אם הייתי מבזבזת פחות) אז לא ממש היו נותנים לי כי ההורים צריכים שאני אטפל בה כשאני לא נמצאת. לפחות היא יכולה לנגב לעצמה ת'תחת אבל אמא שלי עדיין צריכה לרחוץ אותה (זאת אמא של אבא) וכמו שאמרתי, אם זה מגיע למצב הזה, יש אחיות סיעודיות, זה התפקיד שלהן, אלא שאבא שלי מסרב לשים אותה בבית אבות ולא שסבתא שלי נהנית מכל הקטע, אני ואמא שלי משוכנעות שהיה יותר טוב לה בבית אבות ואם לאמא שלי אין נקיפות מצפון לשים את סבתא שלי בבית אבות, למה שתתנגד ללכת לאחד בעצמה?

כשאת מציגה את זה ככה, אז זה כבר אחרת.

בית אבוא זה לא לכל אחד, כי אני מניח שמה שהכי חשוב לזקנים זה שקרוביהם יבקרו אותם, ובד"כ אחרי שהזקנים מגיעים לבית אבות, אז המשפחה "לא רוצה להפריע להם לשחק שש בש עם החבר'ה", ולכן זה לא הכי טוב תמיד.

מה שכן, פיליפינים זה אפשרות מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, סבתא שלי לא בסדר בראש. היא חושבת שאמא שלי מנסה להרעיל אותה ולהשתלט על ה"ירושה" שלה (דירה ישנה ומסריחה ברוסיה). חוצמזה, היא מאד בררנית באוכל. היא מסרבת לאכול אותו דבר פעמיים ביום, או יומיים. שאריות מאתמול - בחיים לא. הבית שלי זה לא בדיוק מסעדה וזה מרגיז שצרייך להכין משהו ספיישל בשבילה - בבית אבות יש להם תפרית מגוון, כזה שלא עושה להם עצירות. סבתא שלי חושבת כל הזמן שכולם מדברים עליה. כל דבר שואלת "מה אמרת?! מה הוא אמר?! מה היא אמרה?!" גם אם מישהו אמר להוריד את הזבל. היא ואמא שלי כל הזמן מתווכחות ולא נותנות לי לישון... חוצמזה, יש לה מנהג כזה, לקנח את האף ולזרוק את הטישו מאחורי הכורסא שלה ואח"כ צרייך לנקות את זה. שמנו אותה במועדונית לקשישים וזה רק עניין של זמן עד שהיא תזיין שם לכולם את השכל והם לא ירצו לדבר איתה (זה מה שקרה במועדונית הקודמת). לשים אותה בבית אבות זה יהיה רווח נקי לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...