וודקות - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקות

GanJaval

Recommended Posts

הדיוטי פרי בארץ כבר מזמן לא משתלם - לא מזמן שהם בנו את מתחם טרמינל 3. הפרוייקט הזה עלה כל כך הרבה כסף והאנשים שם רוצים תמורה כספית מלאה למה שהם השקיעו ובגלל זה כוס קפה קטנה עולה שם 12 שקל, בעוד שמוצרים אחרים, שאמנם אין עליהם מיסוי, יש עליהם את תוספת היוקר שהיא... הנדל"ן היקר הזה שבו הבקבוק עומד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את מדברת על קפה במסעדה שהיא זכיינית להפעיל שם בית קפה או משהו כזה.

זה לא קשור לאלכוהול שבד"כ יוצא שם משתלם, גם אם המחיר עלה בכמה שקלים ויש באמת מקרים כאלה.

סדר הקנייה של משקאות מבחינת מחיר הוא ככה

חול

דיוטי פרי

אלמוגית באילת

ושאר המפיצים אחר כך

* כמובן שיש יוצא מין הכלל פעם בכמה זמן.

אגב לגבי השוקולדים בדיוטי זה ממש ממש לא משתלם, עשיתי בדיקה אל מול חצי חינם וכל השוקולדים

פשוט כולם יותר זולים בחצי חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי לקנות יין בדיוטי פרי פעם אחרונה שטסתי. בסוף יצא שבקבוק של חצי ליטר עולה לי שם פי-2 ממה שבקבוק מאותו יין, אותו בציר, אותו הכל, רק של ליטר בסופר. דיוטי פרי בארץ זה קקה, רק סיגריות וסטוקים של בשמים משתלם לקנות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.allbiz.co.il/drinks4u/Page7758.asp?id=1606

מה אתם אומרים על זה זה טוב ?

ואיפה אני יכול להשיג את זה אני לא יכול להזמין מהאתר חח

אבסינט זה לא טוב לשום דבר חוץ מלדפוק את הכבד ואת השכל!!

רוצה ליקר אניסיטי אחר, תנסה "סמבוקה".

הרבה יותר נחמד וגם מאד מתוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.allbiz.co.il/drinks4u/Page7758.asp?id=1606

מה אתם אומרים על זה זה טוב ?

ואיפה אני יכול להשיג את זה אני לא יכול להזמין מהאתר חח

זה לא בשבילך.

חכה בסבלנות כמה שנים.

ולשאלה- טוב זה בטוח לא. הדבר הזה זה נראה לי המשקה שהכי קרוב להגדרה הפשוטה "רעל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבסינט? בפעם האלף - אתה לא תתמסתל מזה. לפני שתתמסתל מזה אתה תמות מהרעלת אלכוהול, אני חותמת לך. את החומר הפעיל באבסינט הוציאו אל מחוץ לחוק, אם אינני טועה, קצת אחרי מלה"ע ה-1 אחרי שחייל גרמני או הולנדי (אל תתפסו אותי במילה, אני סנילית) חזר מהמלחמה, היה לו withdrawl של האבסינט, תפס קריז וירה למוות באישתו וילדיו.

כיום ידוע לי שבהונגריה החלו לייצר את "החומר האמיתי" אבל אני מבטיחה לך שלא תשיג את זה, גם לא באינטרנט, כי לא מיצאים את זה מהמדינה, רק מבריחים את זה בתוך התחת כמו סמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקת 100%... כל האבסנט' שמוכרים בארץ זה חיקוי מכיוון שהמשקה הזה לא חוקי בארץ והרבה מקומות בעולם...

(נראה לי בצ'כיה זה חוקי).. בכל אופן יש לזה השפעות כמו של סם לכל דבר ..(הצמח שממנו מכינים ת'משקה)... חוץ מ'זה שזה מגעיל בצורה כלכך מסריחה שזה נותן הגדרה חדשה למושג "מסריח"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי בכל העולם מלבד מדינות במזרח אירופה שרק מעטות מהן יש בהן את האדמה ותנאי האקלים המתאימים לגידול עץ הלענה. מקורו של המשקה בכלל בצרפת, שם הצמח צומח כמו הדטורה כאן בישראל. אבסינט טעים כמו נוזל לפתיחת סתימות. תשתו בצורה אחראית - אם כבר אז תתפסו ראש, אל תדפקו אותו (ואת הכבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קגלביץ' נחשב לזול/לא טוב?

בקשר למועדנים: יש מועדנים שתוכננו ונבנו במיוחד כדי להיות מעודונים, וגם נראים ומעוצבים טוב.

אני חושב שהאומן בתל-אביב הוא מועדון יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...