מישהו פה משתמש ב xbox live (עם 360) - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה משתמש ב xbox live (עם 360)

marlboro

Recommended Posts

אין בעיה להשתמש כיום בLIVE עם קונסולה פרוצה.

תיכנס דרך כל מדינה שמוגדרת בתומכת בLIVE, בהרשמה פשוט תבחר מדינה ותכין מראש מספר טלפון באותה מדינה.

אל תשכח שכדי לשחק ברשת עליך להיות משתמש מסוג GOLD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי X360 פרוץ אז שאל פה או בפרטי מה שבא לך :)

עובד מעולה בלייב, עוד לא נתקלתי בשום בעיה איתו בכלל (בהכל, לא רק בLive).

ממליץ מאוד על המכשיר עצמו - אני נהנה מכל רגע.

אני אישית נרשמתי תחת בריטניה.. אין שום בעיה להכניס כרטיס אשראי בינלאומי כלשהו ולשלם על דברים כדוגמאת חשבון Gold (שמאפשר משחק ברשת) או תוספות למשחקים גם דרך .

מספר טלפון זה לא חשוב, מה שאתה צריך זה מיקוד.

דוגמא למיקוד בריטי:

L39 1PD

(כן, אתה רושם את זה עם הרווח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות כרטיס גולד באינטרנט לשנה ב50 דולר ואם אין לך כרטיס אשראי בין לאומי אתה יכול לקנות בארץ כרטיס אבל פה זה עולה 400 ש"ח בכל מקרה אם לא איכפת לך מהניקוד שיש שם אתה יכול לקבל חודש חינם כל פעם שאתה נרשם, אמרו לי שאפשר לירשם עד 6 פעמים אני נרשמתי כבר 3, את החודש אתה מקבל אוטומטית שאתה נרשם לאקס בוקס לייב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות כרטיס גולד באינטרנט לשנה ב50 דולר ואם אין לך כרטיס אשראי בין לאומי אתה יכול לקנות בארץ כרטיס אבל פה זה עולה 400 ש"ח בכל מקרה אם לא איכפת לך מהניקוד שיש שם אתה יכול לקבל חודש חינם כל פעם שאתה נרשם, אמרו לי שאפשר לירשם עד 6 פעמים אני נרשמתי כבר 3, את החודש אתה מקבל אוטומטית שאתה נרשם לאקס בוקס לייב

נרשמתי באינטרנט ואחר כך הפעלתי את היוזר בXBOX360 אבל שמתי לב שרשום לי שהיוזר הוא SILVER.

האם בשביל לקבל יוזר GOLD לחודש אני צריך לבצע את ההרשמה בתוך הXBOX360? או שיש מצב שרשום לי SILVER אבל היוזר הוא GOLD לחודש חינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש 3MB הורדה באינטרנט ו150KB העלאה ואני מרוצה מאוד ממצב הלאגים (אין הרבה).. אני גם יודע שמי שמשחק איתי לא סובל כי מצליחים לירות בי גם כשאני רץ (משמע אין הרבה לאגים).

רק כמובן שיש משחקים כמו NBA 2K7 שקשה מאוד לשחק אפילו עם טיפה לאגים.. אז חייבים לשחק רק עם ישראליים..

אבל אני נהנה רצח מLost Planet, קצת מNBA 2K7, הרבה מGears Of War, והמון מCall Of Duty 3 (ממליץ מאודדד על המולטי של COD3! עובד פצצה), מחינת מולטיפלייר.

מהניסיון שלי הפינגים הכי טובים הם עם אירופאים (גרמנים, צרפתים) וקצת פחות עם יפנים ואסייתיים שונים והכי רעים (אבל עדיין מעולים מבחינתי) עם אמריקאים..

שמתי לב שבצהריים (1-4) יש דיי הרבה יפנים ובערב יש אירופאים.. מן הסתם לפי איזור הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש 3MB הורדה באינטרנט ו150KB העלאה ואני מרוצה מאוד ממצב הלאגים (אין הרבה).. אני גם יודע שמי שמשחק איתי לא סובל כי מצליחים לירות בי גם כשאני רץ (משמע אין הרבה לאגים).

רק כמובן שיש משחקים כמו NBA 2K7 שקשה מאוד לשחק אפילו עם טיפה לאגים.. אז חייבים לשחק רק עם ישראליים..

אבל אני נהנה רצח מLost Planet, קצת מNBA 2K7, הרבה מGears Of War, והמון מCall Of Duty 3 (ממליץ מאודדד על המולטי של COD3! עובד פצצה), מחינת מולטיפלייר.

מהניסיון שלי הפינגים הכי טובים הם עם אירופאים (גרמנים, צרפתים) וקצת פחות עם יפנים ואסייתיים שונים והכי רעים (אבל עדיין מעולים מבחינתי) עם אמריקאים..

שמתי לב שבצהריים (1-4) יש דיי הרבה יפנים ובערב יש אירופאים.. מן הסתם לפי איזור הזמן.

תודה אחי, יש לי גם חיבור 3mbit אבל עם העלה 256kb ואני בכבלים ב012 ובאינטרנט עצמו במחשב עובד לי מעולה על המקס' אז אני מקווה שגם בXBL יעבוד טוב.. אני כנראה יביא את ה360 מארה"ב בחודש חודשיים הקרובים...

אתה ממליץ על לקנות את COD3? אני רוצה להביא בערך 5 משחקים... GOW אני 100% מביא, וגם R6:V כמעט בטוח, ואז אני יקנה את KAMEO זה די זול וחשבתי אולי גם PDZ כי זה גם די זול, והמשחק טוני הוק 8 החדש... ואם COD3 ממש שווה אני אולי גם יקנה אותו כי אני מת על משחקי מלחמת עולם שניה סטייל קול אוף דיוטי אבל הקטע שיוצא גם MOH: AIRBORNE עוד כמה חודשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששאל, עוד לא ראיתי משחק שרואים בו את הפינג (ממש את המספר במילי-שניות) וגם נדיר למצוא משחק (NBA 2K7 הוא כזה) שבו רואים איזושהי אינדקציה לפינג שלך (ב2K7 יש מד כזה שמראה כמה הוא טוב). אבל בסה"כ אני משתמש הרבה בפונקציית הQuick Match במשחקים ואני מנחש שהיא מתחשבת בפינג אז אתה לא ממש צריך לדעת מה הוא..

המשחק לא עובד חלק לגמריי.. אבל עוד בצורה מכובדת (עד מאוד, לדעתי) ועוד כמו אם לא יותר טוב ממה שעובד משחק נגד אנשים מחו"ל במחשב.. פשוט אין לי כ"כ איך להשוות כי אין אף משחק שיש לי גם לאקסבוקס וגם למחשב..

תודה אחי, יש לי גם חיבור 3mbit אבל עם העלה 256kb ואני בכבלים ב012 ובאינטרנט עצמו במחשב עובד לי מעולה על המקס' אז אני מקווה שגם בXBL יעבוד טוב.. אני כנראה יביא את ה360 מארה"ב בחודש חודשיים הקרובים...

אתה ממליץ על לקנות את COD3? אני רוצה להביא בערך 5 משחקים... GOW אני 100% מביא, וגם R6:V כמעט בטוח, ואז אני יקנה את KAMEO זה די זול וחשבתי אולי גם PDZ כי זה גם די זול, והמשחק טוני הוק 8 החדש... ואם COD3 ממש שווה אני אולי גם יקנה אותו כי אני מת על משחקי מלחמת עולם שניה סטייל קול אוף דיוטי אבל הקטע שיוצא גם MOH: AIRBORNE עוד כמה חודשים...

ה3MB שלי מספיקים לי בהחלט וגם ההעלאה שלי מספיקה, אז אצלך זה בטוח יהיה טוב גם לך וגם למי שמשחק איתך (העלאה).

הנה המשחקים שיש לי:

Gears Of War

Call Of Duty 3

Saints Row

Dead Rising

Lost Planet

Table Tennis

FIFA 2007

NBA 2K7

Splinter Cell: Double Agent

Just Cause

F.E.A.R

Need For Speed: Carbon

Tony Hawk's Project 8

אין לי בעיה לפרט לך על כל היבט בכל אחד מהמשחקים שתשאל.. שים לב שמה שאין לי שיחקתי בדמואים אז גם אין בעיה.. סיימתי את COD3, ואני באמצע של:

F.E.A.R

Double Agent

Carbon

Project 8

Lost Planet

Gears Of War

Saints Row

וכך (ראה למעלה) מתקבלת רשימת המשחקים המועדפים עליי :)

בינתיים שאלת על כמה משחקים, אז אני אגיד מה דעתי על כל אחד..

COD3 - משחק ענק. גיימפליי אדיר - אתה ממש אבל מממששש מרגיש בתוך האקשן.. גם הגרפיקה מדהימה.. פשוט לא יכלתי להתאפק מלסיים אותו בתוך שבועיים.. חרשתי ונהניתי מכל שנייה. ממליץ בחום. המולטיפלייר גם ענק לדעתי (מזכיר משחקים בסגנון Enemy Territory) ושמתי לב שפונקציית הQuick Match עובדת נפלא ומוצאת משחק תוך פחות מחמש שניות והמולטיפלייר שלו היה נטול לאגים במיוחד.

GOW - אני אישית פחות התלהבתי מרוב האנשים מGOW.. אבל זה יהיה שקר אם אני אגיד שהוא לא משחק ענק.. הגרפיקה פשוט מטורפת והגיימפליי מלא אקשן, אבל חסר לי בו משהו. בכל זאת ממליץ. המולטיפלייר גם מעולה, אבל דווקא לא ניסיתי אותו כ"כ הרבה..

את המשחקים הישנים לאקסבוקס (Kameo, PDZ) לא יצא לי לנסות אבל ממה שראיתי בסרטונים אמורים להיות דיי מגעילים מבחינה גרפית (סליחה אבל מאז שיש לי את הX360 נהייתי זונת גרפיקה.. כל השאר נראה פשוט עלוב) ולא מדהימים מבחינת גיימפליי אז לא טרחתי להוריד את הדמואים בכלל.

Project 8 - אין מלים. משחק הסקייטבורד הכי טוב שאי פעם נגעתי בו, ואני חובב של משחקי Tony Hawk.. הסיבה היחידה שלא סיימתי אותו היא שנתקעתי בסוג מסוים של משימות שאני לא אוהב.. אבל צריך לציין שבמשחק יש המוןןןן משימות. תחפש סירטונים על מה שנקרא "Nail The Trick" אם אתה עוד לא יודע מה זה.. תוספת פשוט אדירה למשחק. לא יצא לי לשחק במולטיפלייר.. אולי אבדוק אותו מחר.. מה שכן נהניתי לשחק ביחד עם חברים במסך מפוצל (יש סוגים שונים ונחמדים של משחקים כמו במולטיפלייר).

R6:V - הורדתי את הדמו ומאוד התרשמתי מהמשחק עצמו, אבל משחקי R6 אף פעם לא היו הסגנון שלי (לא אוהב FPS קבוצתי.. אני גם לא אוהב Ghost Recon) ולכן אין לי את המלא. בכל זאת ממליץ אם אתה אוהב את הסגנון.

עוד משהו? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...