מחפש כרטיס קול טוב.. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס קול טוב..

yakar

Recommended Posts

בוא נגיד ככה, אני מניח שרמקולים כאלו יחוברו אנלוגית (אם הם 5.1 למשחקים) ככה שכרטיס קול טוב כמו האודיגי4 או 2 ישפרו את האיכות עקב שימוש בממירים אנלוגים טובים ועוד כמה דברים שמשפיעים על הסאונד. אבל כשמדברים על איכות, רמקולים כאלו הם לא משהו ליישם אותה, ואם נפעיל שיקול נכון - אתה תקבל איכות טובה יותר (בצורה בולטת) אם תשתמש בכרטיס קול שעל הלוח (בהנחה שהוא מודרני) ואת האקסטרה 300 ש"ח תשקיע ברמקולים איכותיים יותר מאשר אם תשקיע את אותו סכום כסף ברמקולים אלו וכרטיס קול טוב. וזה בנוסף לעובדה שכרטיס קול תמיד תוכל להוסיף (ולדעתי אם צאת יתכילו לצוץ הרבה כרטיסים טובים) , להחליף זה כבר יהיה הפסד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה, אני מניח שרמקולים כאלו יחוברו אנלוגית (אם הם 5.1 למשחקים) ככה שכרטיס קול טוב כמו האודיגי4 או 2 ישפרו את האיכות עקב שימוש בממירים אנלוגים טובים ועוד כמה דברים שמשפיעים על הסאונד. אבל כשמדברים על איכות, רמקולים כאלו הם לא משהו ליישם אותה, ואם נפעיל שיקול נכון - אתה תקבל איכות טובה יותר (בצורה בולטת) אם תשתמש בכרטיס קול שעל הלוח (בהנחה שהוא מודרני) ואת האקסטרה 300 ש"ח תשקיע ברמקולים איכותיים יותר מאשר אם תשקיע את אותו סכום כסף ברמקולים אלו וכרטיס קול טוב. וזה בנוסף לעובדה שכרטיס קול תמיד תוכל להוסיף (ולדעתי אם צאת VISTA יתכילו לצוץ הרבה כרטיסים טובים) , להחליף רמקולים זה כבר יהיה הפסד כסף.

הרמקולים האלה מספיק טובים?

http://zap.co.il/model.asp?model_id=37907

ציינתי מקודם את הכרטיס קול המובנה שיש לי ואיזה .. אתה אומר שבו כל האפשרויות יעבדו וישמעו מכל מה שצריך לשמוע וזה לא יהיה סטריאו כפול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לפני שאתה שואל שאלות כאלו לך ללמוד קצת על הנושא ברשת (GOOGLE) - חפש ביקורות ודעות על הכרטיס קול שיש לך (סטנדרטי לחלוטין קיים באלף לוחות) ןקרא ביקורות על הלוח שלך לגביו . פשוט השאלות שלך קצת מוזרות - סטיראו כפול ? ? ?

מה שכן בלוח שלך צריך קצת לשחק עם היציאות ל5.1 כי יש רק 3 יציאות שניתנות לשינוי. ובשביל לקבל את האפקטים הכי טובים במשחקים בXP צריך כרטיס מודרני של קריאטיב, אם זה לא אחד כזה , אז כל הכרטיסים (אוןבורד או לא) יספקו את אותם אפקטים (באיכות שונה כמובן - שבשוני יהיה אפשר להבחין ככל שהרמקולים ומערכת ההגברה נהיים טובים יותר. בVISTA זה הולך קצת להישתנות.

הרמקולים האלה מספיק טובים?

http://zap.co.il/model.asp?model_id=37907

ממ.... חבל , איבדתי את הלינק , היתה איזו מערכת שלדעתי מספיק טובה אל הבעייה שאני לא זוכר בדיוק את המחיר , משהו בין 9000 ל 11000 שקל , זה כולל 6 אבל אני לא זוכר את שם החברה :(,

ועכשיו ברצינות - השאלות שלך ממש לא לעניין, אתה רוצה שיגידו לך כן בשביל ההרגשה הטובה ?

אז הנה דעתי - מערכות טובות (לא "מספיק טובות" אלא טובות) בשבילי זו מערכת שכוללת מגבר יעודי (רסיבר לדוגמא) וההשקעה בא צריכה להיות סביב ה2700 ש"ח ומעלה (עם 2 רמקולים)...

אתה מבין עכשיו למה השאלות שלך ממש לא לעניין ?

תחזור קצת אחרי שתילמד את הנושא לגב כרטיסי הקול ושתהיה סגור על התקציב שאתה רוצה להוציא בדיוק על למחשב.

מבטיח לעזור כשכל השאלות יהיו עניניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לפני שאתה שואל שאלות כאלו לך ללמוד קצת על הנושא ברשת (GOOGLE) - חפש ביקורות ודעות על הכרטיס קול שיש לך (סטנדרטי לחלוטין קיים באלף לוחות) ןקרא ביקורות על הלוח שלך לגביו . פשוט השאלות שלך קצת מוזרות - סטיראו כפול ? ? ?

מה שכן בלוח שלך צריך קצת לשחק עם היציאות ל5.1 כי יש רק 3 יציאות שניתנות לשינוי. ובשביל לקבל את האפקטים הכי טובים במשחקים בXP צריך כרטיס מודרני של קריאטיב, אם זה לא אחד כזה , אז כל הכרטיסים (אוןבורד או לא) יספקו את אותם אפקטים (באיכות שונה כמובן - שבשוני יהיה אפשר להבחין ככל שהרמקולים ומערכת ההגברה נהיים טובים יותר. בVISTA זה הולך קצת להישתנות.

ממ.... חבל , איבדתי את הלינק , היתה איזו מערכת שלדעתי מספיק טובה אל הבעייה שאני לא זוכר בדיוק את המחיר , משהו בין 9000 ל 11000 שקל , זה כולל 6 אבל אני לא זוכר את שם החברה :(,

ועכשיו ברצינות - השאלות שלך ממש לא לעניין, אתה רוצה שיגידו לך כן בשביל ההרגשה הטובה ?

אז הנה דעתי - מערכות טובות (לא "מספיק טובות" אלא טובות) בשבילי זו מערכת שכוללת מגבר יעודי (רסיבר לדוגמא) וההשקעה בא צריכה להיות סביב ה2700 ש"ח ומעלה (עם 2 רמקולים)...

אתה מבין עכשיו למה השאלות שלך ממש לא לעניין ?

תחזור קצת אחרי שתילמד את הנושא לגב כרטיסי הקול ושתהיה סגור על התקציב שאתה רוצה להוציא בדיוק על למחשב.

מבטיח לעזור כשכל השאלות יהיו עניניות.

תאמין לי אחי שעברתי על הנושא לפני ששאלתי..(למשל קראתי בפורום הזה 5 דפים אחורה )

את המושג "סטריאו כפול" ראיתי כאן בפורום באחד העמודים לא זוכר..

ואממ יש לי .. וראיתי בהגדרות של הקול שאפשר לעשות 5.1 .. ואממ תאמת לא הכי מעניין אותי משחקים יותר מעניין ומוזיקה..

אני לא יודע כמה חיבורים יש ל5.1 מה שאני יודע זה שיש 3 מקומות אצלי ואחד מהם זה למיקרופון..

ושאלתי אם הרמקולים האלה מספיק טובים בשביל למחשב בתקציב של 500 שקל בערך.. אם היית מסתכל לפני היית רואה שציינתי את זה..

תודה לכולם על העזרה פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...