מה ההבדל בין שני סטיקים של גיגה לארבע? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין שני סטיקים של גיגה לארבע?

ThaOG

Recommended Posts

כן אני זה מה שחשבתי. קניתי עוד שני סטיקים כמו שיש לי עכשיו (ובסוף אני לא צריך אותם למי שהתכוונתי להשתמש בהם). אז חשבתי להוסיף אותם

לגבי כמה אני צריך אותם, אני לא חושב שעד שוויסטה יצא יהיה לי צורך בהם אבל אם כבר יש לי עוד זוג אז כבר חשבתי להוסיף אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה עניין של נזק - רק יציבות.

דחוף אותם פנימה ותפעיל מבחני מאמץ בהגדרות OC שיש לך כרגע.

אם לקח - הרווחת !

אם לא תראה כמה כן ותחשוב לבד אם "המחיר" שווה לך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 4G 533 של NCP ג'ינרים לחלוטין,

אם הם מוסיפים לי ביצועים אז הם מינורים (למרות שביטלתי את ה- PAGE FILE דבר שמיעל את השימוש ב- מאחר ולא נעשה שום שימוש ב-HD),

יש לי אותם כי אני מריץ MVP (בניתי דומיין קטן..) ולכן יש לי 4G,

לדעתי עדיף 2G איכותיים במהירות של 800MHz מאשר 4G שיש לי אבל בסופו של עיניין הכל תלוי במה שאתה צריך/משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 4G 533 של NCP ג'ינרים לחלוטין,

אם הם מוסיפים לי ביצועים אז הם מינורים (למרות שביטלתי את ה- PAGE FILE דבר שמיעל את השימוש ב- מאחר ולא נעשה שום שימוש ב-HD),

יש לי אותם כי אני מריץ MVP (בניתי דומיין קטן..) ולכן יש לי 4G,

לדעתי עדיף 2G איכותיים במהירות של 800MHz מאשר 4G שיש לי אבל בסופו של עיניין הכל תלוי במה שאתה צריך/משתמש.

איך מבטלים את ה-PAGE FILE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ממש ממש אבל ממש לא נכון.. ההפך הוא הנכון ברגע שיש לך כמות כזו של אתה לא צריך PAGE FILE,

ה- PAGE FILE בא לחפות על חוסר למשל 256-512 דבר אשר יגרום להמשך עבודה אבל לא איכותית (ההמלצה של MS היא להגדיר את המינימום והמקסימום לאותו גודל בכפולה של 1.5 מהגודל הקיים של הזיכרון לדוגמה 256*1.5=386 ולכן לא יהיה יעיל לעשות 4096*1.5=6144 כי כשהקובץ גדול מדי זה רק גורע כי השימוש בזיכרון שהכתיבה/קריאה ממנו/אליו מהירה יותר מאשר קריאה/כתיבה ל-HD),

מומלץ להעביר את ה- PAGE FILE ל- מחיצה אחרת על HD אחר בכדי לשפר ביצועים אבל שוב מדובר בגדלים שפחות מ- 4G, מ-4G ומעלה מומלץ לבטל את ה-PAGE FILE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שאומרים ש-OC מקצר את חיי המעבד דבר שיש עליו ספקות,

משיחה אישית שלי עם מרצה מטעם MS (עמית מרלוב) הוא כותב הרבה חומר באתר הרשמי של MS באתר Zone Expert שאלתי אותו מה גודל ה-PAGE FILE שמומלץ להגדיר אם יש 4G, אמר לי שאין צורך כלל ב- PAGE FILE בגדלים כאלו,

כמו שכבר ציינתי לא ניתקלתי באיזה שהוא מצב בעייתי עם מערכת ההפעלה או כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במעבדי בסוקט 939 אני יודע שאם תשתמש ב4 סטיקים(לא משנה באיזה מהירות ובאיזה נפח) תהיה חייב לרדת לתזמון CPC של 2T, בקר הזיכרון על המעבד עצמו לא יודע לעבוד כמו שצריך בתזמון CPC של 1T ו4 סטיקים של . שלא לדבר על זה שעם winchester אתה בכלל תצטרך לרדת למהירות של 333MHZ.

אבל בC2D אני מאמין שלא צריכה להיות בעיה כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...