איך אני מפרק את הקירור שיש על ה-P5B DELUXE עלמנת לחבר קירור מים ? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מפרק את הקירור שיש על ה-P5B DELUXE עלמנת לחבר קירור מים ?

zolder

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז למה כל 2-3 אנשים מחפשים פה החלפת לכרטיס מסך ;) גם כאן אין בעיה לפרק ולהרכיב מחדש את המקורי במיקרה הצורך...

אני לא יודע אם אמרתי את זה בדיון הזה או אבאחר על החלפת לP5B...

אבל זה פשוט לא נחוץ..

תפרק תחליף מישחה טרמית תפרק את הפלטה העליונה (זו שרשום עליה ASUS) + המאוורר האופציונלי שבא עם הלוח לחלק השני.. גם ב OC רציני מאוד עם הלוח לא יהיה צורך ביותר..

אבל אם אתה מחליף את הקירור תחליף אותו לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור... בוא נסכים על זה שלהרכיב את הבלוק על הקירור המקורי זה גם עבודה ערבית .. זה פשוט לא צריך להיות ככה. וזה לא יעיל במיוחד..

אותה פלטה שכתוב עליה היא לא ממש קשורה טרמית לקירור שמיתחתיה.. היא בקושי נוגעת בו בקצבות..

אני אומר שבכלל אין צורך להחליף קירור..

כשקיבלתי את הלוח על באס 266 הטמפ' היתה 40 מעלות אחרי OC ל 470MHZ זה היה מגיעה ל47-48. אחרי הסרה של הפלטה העליונה ומריחה של MX-1 זה ירד ל 40 מעלות אחרי ה OC . עכשיו בחורף ובאס 500MHZ זה על 32 מעלות ... פשוט לא צריך להחליף.

אבל אם, אם מחליפים להחליף לחלוטין, בלי קומבינות.

ד"א אמרתה שלא טוב ללוח להיות בלי קירור למיצבי מתח..

אז תסביר את ה P5B-E Plus ... אותו PCB כמו הדלוקס מגיעה לתוצאות OC דיי דומות ובלי שום למיצבי מתח..

גם בP5B דלוקס יש 5 מיצבי מתח זהים לאלו שמקוררים אבל הם לא מקוררים..

לדעתי אותו המשך מהקירור של הציפ נועד יותר עבור טוב יותר של הציפ' ולא רק, אם בכלל, עבור של המיצבי מתח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ואם אין חיבור מים נגיד בחדר שבו המחשב.. איך עושים?

וזה כן מוזר וצריך לפרק! כי זה בא במקום אני יודע!

מישהו שאני מכיר והוא תותח בזה הסביר לי.... הוא גם רשם לכם מקודם למה!! כאילו בהודעה הקודמת שלי שהייתה פה זה הוא כתב לכם.

הוא אומר שזה שטויות..

הא? לא הבנתי מילה אחת.

להעמיס את הבלוק על הקירור הקיים של הלוח-אם יפגע ללא ספק בביצועים של קירור המים. ההגיון היחיד שאני רואה בכך זה קירור יותר טוב לMossfets.

אם מתוכנן רציני כמו שפותח התראד אמר, אני מניח שלא אכפת לו כ"כ מהאחריות (מאחר שהאוברקלוק עצמו מפר אותה). במקרה כזה, כדאי לשים בלוק על הצ'יפסט (להסיר את הקירור המקורי) ולשים אקטיבי על הMossfets.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ואם אין חיבור מים נגיד בחדר שבו המחשב.. איך עושים?

אני מאוד מקווה שזה היה בצחוק...

אם לא ::) ... כדאי לעבור על המדריך הזה של un|que (בטוח שאתה לא רוצה לחזור ל ZZZZ ? ;))

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=217678.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור... בוא נסכים על זה שלהרכיב את הבלוק על הקירור המקורי זה גם עבודה ערבית .. זה פשוט לא צריך להיות ככה. וזה לא יעיל במיוחד..

אותה פלטה שכתוב עליה היא לא ממש קשורה טרמית לקירור שמיתחתיה.. היא בקושי נוגעת בו בקצבות..

אני אומר שבכלל אין צורך להחליף קירור..

כשקיבלתי את הלוח על באס 266 הטמפ' היתה 40 מעלות אחרי OC ל 470MHZ זה היה מגיעה ל47-48. אחרי הסרה של הפלטה העליונה ומריחה של MX-1 זה ירד ל 40 מעלות אחרי ה OC . עכשיו בחורף ובאס 500MHZ זה על 32 מעלות ... פשוט לא צריך להחליף.

אבל אם, אם מחליפים להחליף לחלוטין, בלי קומבינות.

ד"א אמרתה שלא טוב ללוח להיות בלי קירור למיצבי מתח..

אז תסביר את ה P5B-E Plus ... אותו PCB כמו הדלוקס מגיעה לתוצאות OC דיי דומות ובלי שום קירור למיצבי מתח..

גם בP5B דלוקס יש 5 מיצבי מתח זהים לאלו שמקוררים אבל הם לא מקוררים..

לדעתי אותו המשך מהקירור של הציפ נועד יותר עבור קירור טוב יותר של הציפ' ולא רק, אם בכלל, עבור קירור של המיצבי מתח .

ההבדל הקל בין עבודה ערבית שפוגעת באחריות ואחת שלא

אתה מסתכל על זה בצורה לא נכונה

זה כמו שמישהו שבחיים לא עשה OC ישאל אם עדיף לו לקנות Tuniq Tower או EMP Phase Change

הוא לא ינצל את ה- בכל מקרה אבל ה- דורש מילוי גז, בידוד מתאים והמון תשומת לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר בלי הסינק שמיתחתיו ? לא יועיל בשיט...

עם הסינק המקורי וחיתוך ההיט פייפ זו אחת הדרכים שהצעתי אבל אין דרך חזרה אם צריכים אחריות..

טוב ליאור בוא ניסגור את זה אם הוא עוד לא קנה בלוק לציפ' שפשוט יוותר על זה.. מיותר לחלוטין על 965.. זה לא איזה NF4 לוהט.

ואם הוא חושב להרכיב מים על אוויר חבל על הכסף .. מה גם שאין ממש צורך.. ראו טמפט' שציינתי ליפני כמה פוסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע שתברר קודם אם מדובר בניתוק ההיט פיים או חיתוך שלו ואם החומר לא מסוכן. תישאל כאלה שיש להם ניסיון עם זה , כלומר ב XS ;)

זה יהיה אפילו יותר טוב עבור המיצבים אבל פחות עבור הציפ' כי לא מועבר חום מהציפ' לעוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* ליפני חיתוך/ניתוק של ההיט פייפ ליבדוק איך עושים את זה בפורום המתאים ועם כל הכבוד לחברה פה (ובאמת יש הרבה), פה יש להם יותר ניסיון בדברים האלה www.xtremesystems.org.

* אותו הייט פייפ שמחבר בין הקירור לגשר הצפוני והקירור למיצבי מתח מעביר חום מהגשר הצפוני למיצבי מתח ולכן ניתוקו יתרום לקירור המיצבי מתח אבל יפגע בקירור הגשר הצפוני, כמובן שאם עושים את זה מחליפים גם לגשר הצפוני ולכן כולם מרוויחים (גם החנות שממנה קניתה כי כבר לא תהיה לך אחריות- רק במיקרה של שחותחים את ההיט פייפ-).

יותר ברור ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי מומלץ לישאול בפורום של XS איך מיתבצע הניתוק בין החלקים אולי לא צריך לנסר בכלל ויש דרך קלה יותר להפריד בינהם...

תיתחדש על הקירור ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...