המחשב מכבה את עצמו (טיימר יורד מ60 ל0 ואז המחשב נכבה). - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מכבה את עצמו (טיימר יורד מ60 ל0 ואז המחשב נכבה).

ThaOG

Recommended Posts

הניחוש הראשון שלי היה וירוס. אבל הורדתי את התוכנה avast ואת כל העידכונים והרצתי בדיקה (ניקה מה שניקה)

וגם את AVG anti spyware ושום דבר לא עוזר (על הדרך מצאתי המום מזיקים לא רצויינים) אבל אף אחד מהם לא היה זה שמכבה לי את המחשב.

כמובן שנאלצתי לעשות את הסריקות ב safe mode כי אם לא זה מפסיק לי אותם באמצע.

אם יש לכם רעיונות איך אני נפטר מזה אני אשמח לשמוע.

בגדול לא היה איכפת לי למפרמט אם זה היה המחשב שלי ולא של אבא שלי, אבל מכיוון שיש לו המון אימיילים שחשובים לו ואין לי מושג איך לגבות את זה אני נאלץ לעשות את זה בדרך המייגעת.

דרך אגב רציתי לדעת אם יש לי ווינדוס חוקי במחשב שלי אני יכול להתקין אותו גם במחשב של אבא שלי או שזה יגיד לי שהווינדוס לא חוקי וישגע אותי עם ההודעות האלו.

ניסיתי להעלות תמונה ל http://load.imageshack.us/ ללא הצלחה יתרה ואיזה יופי עוד 60 שניות המחשב יכבה עוד פעם. אני לא מכיר עוד מקום לעלות תמונה אם יש לכם תגידו לי ואני אעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לבטל זמנית את הטיימר תכנס ל-

start ----- run ---- cmd

ושם תרשום

shutdown -a

וההודעה תעלם ..

עכישו יש קובץ reg או fix שאתה מוחק בעזרתו את הוירוס הזה ..

תודה אחי אני אנסה.

לגבי הREG או FIX איפה אני מוצא אותו?

ולמה אני לא מצליח עם האנטי וירוס למחוק את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דבר ראשון בשביל לתת אקמול לבעיה כשהחלון של ה60 שניות נפתח תשנה את הזמן כמה שעות אחורה ואז הזמן יהפך לכמה שעות

במקום 60 שניות

דבר שני לא מדובר על ווירוס אלא על סוג של תולעת כעיקרון הבעיה מתרחשת רק כשאתה מחובר לאינטרנט

ניתן לתקן את הבעיה רק בשביל זאת אתה צריך לזהות את התולעת תנסה להריץ בדיקה דרך האינטרנט של מספר חברות וז להשיג את הפאץ של אותו גורם

דבר נוסף תראה שהפיירוול שלך לא פתוח כלומר לא נתתה הרשאות לאיזשהו גורם לא רצוי

דבר שלישי תוריד עידכונים של WIN בדרך כלל הבעיה מתעוררת כשיש בעיות קרי הWIN לא מעודכן

הערה את התולעת ניתן להסיר בדרך כלל רק במצב בטוח כלומר לאחר שזיהתה את התולעת תוריד את הפאץ ותסרוק במצב בטוח

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך באמת קוראים לוירוס הזה של ה60 שניות חיפשתי בכל האתר של נורטון אני חייב לדעת איך קוראים לו כדי להסיר אותו בלי לרשום את הפקודה shutdown

Blaster.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...