הצעה לניהול הפורום (או עכשיו אני מבין לעומק על מה התלוננו חלק במפגש) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה לניהול הפורום (או עכשיו אני מבין לעומק על מה התלוננו חלק במפגש)

ice2k

Recommended Posts

למרות שעד עכשיו לא היה לי ממש אכפת מזה, לאור כמה אזהרות נעילה טריות ושאר דברים לא נאים לעיני אני מתחיל להבין על מה התלוננו חלק מבאי המפגש בנושא שליטה קצת חזקה או אכזרית(למרות שזה קצת מוגזם) של מנהלי הפורום (זה בשפה רישמית אבל בשפה פשוטה הכוונה שלהם כנראה היתה שהם קצת מתלהבים או שעולה להם האגו או נושא "השליטה" לראש יותר מדי - וזו לא הטענה שלי - זה רק הסבר בשפת יום יום) , מצד שני שמעתי כמה מנהלים שאמרו שאין ברירה צריך לנהל את הפורום, זה לא קל וככה זה יהיה. אני בהחלט לא התערבתי ולא היתי חלק מדיון זה כי לא היה ממש אכפת לי אז , עד שראיתי איזה אזהרת נעילה היום שאישית ממש ממש לא אהבתי לראות (לא את העובדה שבוצעה אזהרה אלא את הדרך שבא נכתבה) לדעתי זה צריך להיות עם מינימום סיפורים ומינימום התייחסות שלא קשורה לעצם העובדה שהתרד ינעל מסיבה X או סיבה Y. גם קצת נמאס לראות הערות מנהלתיות של חלק מהמנהלים שמתחילות ב: "**נערך על ידי איי לוב מייסלף**" במקום: "**הערה מנהלתית**" שזה הרבה יותר סימפטי.

בכל מקרה ההצעה שלי שלא ידעו מי הוא רושם האזהרה או רושם ההערה המנהלתית - שזה יבוא מאיזה יוזר כללי שכל המנהלים יוכלו להשתמש בו שייועד לכלל אזהרות הנעילה וההודעות המנהלתיות. זה ימנע אופי מתנשא להערות ויבצע בדיוק את המטרה לשמם קיימות האזהרות או ההערות. ומצד שני יאפשר את ניהולו החלק של הפורום.

בכל מקרה זה רעיון התחלתי וברור שיש לו גם חסרונות (או אולי אפילו בעיות טכניות).

בכל מקרה תגידו מה אתם חושבים על הרעיון או על העקרון שמאחוריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מעז להכנס להודעות ולערוך אותם. כל משתמש שכותב הודעה, זה רכוש פרטי שלו. כל עריכה מצידי היא פגיעה קשה ב"זכויות יוצרים" של כותב ההודעה.

לפעמים כשצריך, פשוט מנסים לכוון את קהילת הכותבים לבל ימשכו את הנושא לפסים אישיים ו/או פגיעה וכינויי גנאי כלפי אדם/משתמש אחר.

לגבי כניסה פולשנית ולא פורמלית להודעות - אני מסכים איתך 100%. כל דבר צריך לעשות בטוב טעם. כמו כל כתיבת הודעה - אזהרה להודעה צריכה לבוא בצורה פורמלית ממנהל וכמובן בנימוס וכבוד לכותב ההודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כך,

בכל מקרה אני לחלוטין תומך במה שאמרת: "מנסים לכוון את קהילת הכותבים לבל ימשכו את הנושא לפסים אישיים ו/או פגיעה וכינויי גנאי כלפי אדם/משתמש אחר" - דברים אלו צריכים להעשות !! אני אמנם לא דיברתי על עריכה אלא על הערה שבאה במקביל , אבל אתה בכל מקרה צודק גם בקטע של העריכה.

אבל רק לחדד קצת את מה שהיתכוונתי אליו : יש המון יוקרה וכבוד בלהיות מנהל או להיות בעל שליטה על אפשרויות כמו לסגור תרד של מישהו או להזהיר אותו או לבקר אותו או להעניש (במילה קצת בוטה) זה המון כוח וכמו בכל דבר בחיים יש כאלה שלוקחים את לראש יותר מדי ובהחלט לא "מיצטנעים " בכל פעולה כזאת - שתאמת אני חושב שזה דבר טבעי שקצת קשה לשלוט בו (כמובן שיש הבדלים בין אנשים אבל זה עדין בעייתי).

הפתרון שהצעתי נועד למנוע בעייה זאת אך עדיין לאפשר את הניהול עליו דיבר אודיקול (שאני חושב שהוא אכן הכרחי) הרי אם אף מנהל לא מחפש את "התהילה והגאווה ביכולת לנקוט האמצעים" ורק רוצה באמת ובתמים לנהל את הפורום אז אין שום סיבה שידעו מיהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, כשמשתמש שמסתובב כאן כבר כמה חודשים רושם הודעה עם כותרת לא עניינית, ברור שטון ההערה יהיה שונה מטון ההערה למשתמש חדש, פשוט כי מצפים ממשתמשים 'בוגרים' להנהיג את הפורום הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NICE1: צודק ,גם אני אומר את זה - למרות שתמיד יהיה מי שיתווכח על מה זה טון נוקשה ומה לא.

אבל היתכוונתי למשהו שונה - תתיחסו לפתרון שהצגתי ותבינו על מה ההערה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני לא מבין מה הבעייתיות בשיטה של עכשיו (אני רושם נערך ע"י nice-1 כדי שידעו מה ערכתי)

דבר שני אני לא מבין מה היתרון של ההצעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מעז להכנס להודעות ולערוך אותם. כל משתמש שכותב הודעה, זה רכוש פרטי שלו. כל עריכה מצידי היא פגיעה קשה ב"זכויות יוצרים" של כותב ההודעה.

לפעמים כשצריך, פשוט מנסים לכוון את קהילת הכותבים לבל ימשכו את הנושא לפסים אישיים ו/או פגיעה וכינויי גנאי כלפי אדם/משתמש אחר.

לגבי כניסה פולשנית ולא פורמלית להודעות - אני מסכים איתך 100%. כל דבר צריך לעשות בטוב טעם. כמו כל כתיבת הודעה - אזהרה להודעה צריכה לבוא בצורה פורמלית ממנהל וכמובן בנימוס וכבוד לכותב ההודעה.

אני לצערי עד היום ערכתי 3 הודעות ו2 מהן היו היום בפורום הזה.

גם אני חושב שמה שמשתמש כתב זה רכושו אלא עם ההודעה היא מסיתה\פוגעת או משהו חריג אחר כמו שקרה היום.

אבל מה אני יכול לעשות ,יש פה כמה משתמשים שממש מכריחים אותי לנעול ולערוך תרדים שלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שכנראה רוב המגיבים כאן הם מנהלים אף אחד לא הבין בדיוק למה התכוונתי ;)

אני פשוט חושב שחלק מהמנהלים "מסוממים" מהכח שיש להם בידיים , זה פשוט לא ייתכן שנראה דעה אישית של מנהל בנושא מסוים שבאה באותה שורה של איום על נעילת ת'רד....

אני מציע שזה (איומים או הערות) יהיה אנונימי - זה מפריע למישהו ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , אני בכוונה לא נתתי דוגמאות כי אני לא (!!) מעוניין להאשים אף אחד ולא רוצה להפוף את זה למריבה , זה לא לעניין לדעתי להאשים מישהו שעושה את העבודה שלו (בין אם זה בצורה נאותה ובין אם זה בצורה "צורמת" לעין כמו דעה אישית על נושא שאתה מאיים לנעול) אני מכבד את כולם לכן לא אעשה זאת, רק חשבתי להציע איזה הצעה שתמנע חלק מה"צרימות" האלה אבל לא תכבול את ידי המנהלים , אני בכל אופן לא אומר שככה זה צריך להיות אלה רק רוצה לשמוע מה חושבים על זה (גם לי נראה שיש בעיות טכניות אם דבר כזה) ולמרות שרציתי לשמוע יותר משתמשים רגילים , קיבלתי תשובות וזהו , זו היתה סתם הצעה כללית או רעיון בעיקר למנוע בעיות עתידיות ,אבל לא משנה תרדו מהעניין.

The Grey Matter:

כמו שאמרתי אני לא מתכוון לפתוח כאן תיבת פנדורה , אבל כיוון שקצת משתמע מדבריך כאילו אני מדמיין (סוטול אחי , סוטול... :smoke: )

אני ישלך לך בפרטי חלק מההודעה שהציקה לעייני, בעיקר את הדעה האישית על תרד שבאה בייחד עם אזהרת נעילה (נו , נראה במקרה כזה מישהו שירשום אחרי אזהרה כזאת משהו ההפך ממה שהמנהל חושב , יש במקרה כזה המון גאווה עצמית מכוח) אבל שוב - שזה יישמר אצלך , אני לא רוצה להאשים אף אחד ולא להפוך את זה למריבה כי סה"כ אני מסכים עם כל הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מדבר בשם כל המודרים שאני אומר שאתה יכול לשלוח לנו הודעה פרטית (אני מרשה לך גם ICQ :-* )

כשאתה מסתייג ממשהו שעשינו, ואני מבטיח לך שתקבל תשובה עניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...