בעיה בכרטיס קול sound max - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס קול sound max

ggg123

Recommended Posts

יש לי את הכרטיס קול המובנה של P5B Deluxe, הסאונד מקס גירסא 5.2 שהתקנתי מהדרייבר של הלוח אם.

בכמה שבדקתי יש הפרעות מידי פעם, בהתחלה היו הרבה הפרעות ועכשיו זה פחת לתדירות נמוכה אבל עדיין יש מידי פעם.

רציתי לדעת מה ניתן לעשות בעניין מבלי לקנות כרטיס קול חדש.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הלח אם הזה, וגם לי לפעמים יש הפרעות. זה לא תלוי ברמקולים, אלא במוזיקה שאתה שומע. בתדרים מסויימים או בבאס גבוה אצלי לפעמים שומעים כמו "חריקות" או צליל מתכתי. אני חושב שזה בעיה של הדרייבר, משום שכאשר אני שם את אותה על הלינוקס שלי, שכמובן לא מותקן לו דרייבר ללוח אם אלא PLUG AND PLAY, אין את הבעיה והמוזיקה נשמעת בסדר גמור.

אני לא יודע אם הבעיה של שנינו זהה, אבל בהתחשב שהיא דומה וזה אותו הלוח, כנראה שכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לך...

תארתי לך את הבעיה אצלי, ומשום שבלינוקס זה עובד טוב אני מניח שזה בעייה של הדרייבר.... אני מחכה לעדכון הדרייבר ואז אני אראה אם הבעיה נמשכת...

אי אפשר לשחק במילא בלינוקס ב-NBA אז אני לא יכול לבדוק את זה.... :) אולי עדכון דרייבר יעזור גם לך.... או שתחכה שמישהו אחר שמכיר את הבעיה ייתן פתרון יצירתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לבשר שהבעיה נפתרה!

אמרתי לעצמי, בוא נשחק בהגדרות.

הפעלתי שיר עם הרבה באסים על העוצמה הכי גבוהה ואכן היו המון הפרעות וכמעט לא שמעו (הרס לי את האוזניים!)

והתחלתי לשחק בהגדרות, הגעתי להגדרת DTS משהו כזה ושיניתי מ small speakers ל large והפלא ופלא! אין הפרעות! צליל נקי ביותר..

החזרתי ל small והנה יש הפרעות, החזרתי ל large והופ הם נהלמו!

בינתיים בקדתי רק במוזיקה, הכל עובד חלק ועוד מעט אני אבדוק במשחקים

ועדיין לא התקנתי חדשים. אני מהדרייברים שהגיעו עם הדיסק של הלוח אם, גירסא 5.2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את מה שאמרת ואני חושב שזה עזר גם לי...

אצלי הבעיה הייתה די זניחה, וצריכים לשמוע טוב כדי לשמוע את ההפרעות, אבל אחרי ששיניתי אני לא מצליח לשמוע הפרעות...

שמח שפתרת אצלך את הבעיה... אני מקווה שגם אצלי היא נפתרה לתמיד... :)

קבל ח"ח :yelclap:

דרך אגב - הדרייברים באתר של הם 5.1 - אתה בטח שיש לך 5.2? איפה זה רשום לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי שמעו את הבעיה ממש חזק בגלל שיש לי ATP3 והבאסים שם חזקים לכן ממש שומעים את ההפרעות אז יש שיפור משמעותי.

וכתוב אצלי 5.2 שאני לוחץ מקש ימני על הסאונד מקס ונכנס לאודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הלוח .. יש רעשי רקע חלשים מאד מהלוח , שומעים למשל שהעכבר "זז" .

הדרייברים זה מזה חרא , מוזרים לאללה .

קודם כל יש ממש הבדלים בסטינגס השונים כפי שהבחנתם. אני למשל לא יכולתי להשתמש במיקרופון עד שלא ביטלתי איזה פיצ'ר ב ADVANCED שלו (הכפתור ליד הנקודה הירוקה) .

והסיבה שאני לא יכול לתת שם לפיצ'ר הזה כי אני מקבל כיתוב בסינית אבל , Microphone Boost כתוב בסדר גמור !

גם בהעדפות שלו , הכל באנגלית תקינה אבל ב Digital Speakrs ? סינית !!

יותר מזה ! היום כשהפעלתי את הפנל ? הוא מופיע שמאל- ימין ולא ימין שמאל !!! ובאנגלית , כפי שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר אחי אצלי התוכנה של הכרטיס קול הסאונד מקס עובדת טוב, הכל באנגלית ומסודר.

אחרי שתיקנתי את ההפרעות אני שומע מצויין ואין לי תלונות לכרטיס קול.

איזה גירסת יש לך? מאיפה התקנת? מהדיסק של הלוח או מהאתר של ASUS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...