דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים!

CrossFire

Recommended Posts

למה? מה הבעיה? הוא קילל וביקש סליחה והכל בסדר, כנ"ל אני, אמרתי שאני מתנצל על השימוש במושג, מלבד זאת שהוא קילל את אחד החברים הכי טובים שלי, ולא רק זה הוא גם חושב שהוא חכם יותר ממנו, עובדה ששיעשעה אותי עד מאוד.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה? מה הבעיה? הוא קילל וביקש סליחה והכל בסדר, כנ"ל אני, אמרתי שאני מתנצל על השימוש במושג, מלבד זאת שהוא קילל את אחד החברים הכי טובים שלי, ולא רק זה הוא גם חושב שהוא חכם יותר ממנו, עובדה ששיעשעה אותי עד מאוד.

-ג'ו

העובדה שאתה רשום ג'ו אחרי כל הודעה שלך מראה את האופי שלך ולא הייתי מיתגאה בו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=224933.msg1975962#msg1975962 date=1166209767]

העובדה שאתה רשום ג'ו אחרי כל הודעה שלך מראה את האופי שלך ולא הייתי מיתגאה בו ;)

כי הוא הומו חחחחחחחחחח, הוא כותב ג'ו שנדע את שמו או משהו, מי רוצה לדעת את השם שלך יא מלקק ביציות של סוסה!!! :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה הולך ונהיה ספאם מרגע לרגע...

תחזרו לנושא

(וד"א crossfire אתה הולך לחטוף לדעתי לפחות 2 אזהרות)

-עריכה-

CROSSFIRE אתה הולך לחטוף באן

בוא נגיד שזה לא רק אני.... אם כבר....

טוב צודק בוא נפסיק את הדיון אם המנהלים חוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זאת אומרת שאתם לא יכולים להתנהג כבבני אתם ללא שמירה |:

זה רק מראה על הבגרות שלכם, ואתה crossfire, מיסטר "80 בלשון", מיסטר "אני גדול ואתה תינוק בן 14" בינתיים התהנגת כילד הכי קטן כאן.

נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאצי מאמין בישו שיתאסלם ויצעק אללה אכבר ברחובות?

1.*וואכבר

2.מאמין בישו זה נוצרי לא נאצי

3.אתה מזכיר את הערס הממוצע

4.אתה סיבה חיה ונושמת ללמה צריך לחייב אנשים לעשות מבחן IQ לפני שהם נרשמים לפורום (או לכל מקום אחר שבו הם יכולים להביע את הדעה שלהם ברבים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם נאצי שלא מאמין באלוהים אלא בישו.... אני לא התפלא שיום אחד הוא התאסלם והתהלך ברחובות ויצעק אללה אכבר!

מה הקשר? לך לישון ילד.

אני גם מבין שזה מעצבן, אבל כך או כך - אני לא רואה משהו לא חוקי במה שהם עושים, גם אותי זה מרתיח, אבל אתה הולך עם הראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא הומו חחחחחחחחחח, הוא כותב ג'ו שנדע את שמו או משהו, מי רוצה לדעת את השם שלך יא מלקק ביציות של סוסה!!! :lol: :lol: :lol:

חחחח הוא הומווו!!!!111אחדשתיםשלושארבעפיצה!!! חהחהחה אני כזה שולתתתת!!1 אני כזה מאאאגניבבב ויש לי 80 בבגרות בלשון ואני יותר חכם מקולחם כי קולחם ילדים קתנים חהיחהחהחה!!! יא אני מע זה גהון!!! אני פשוט מט על אצמי כי אני קזה שנון!!!!!!

תעשה לי טובה, קפוץ מהגג, ומהר, אתה מזכיר לי ילד בעייתי בן 3 שיצא לי לראות לא מזמן.

ג'ו זה כינוי, בפורומים שונים אנשים נוהגים לקרוא גם לי פיקה. קרוספייר, לא משנה אם תגיב שוב, אתה לא שווה תגובה, לא שווה מילה, תגיד מה שבא לך, אני מהדיון הזה יצאתי. את הקול שלי פה נתתי בקשר להכל. אם אתה רוצה להפסיק לעשות מעצמך צחוק, אתה מוזמן, אני אישית אשמח.

מנהלים/מודרים- לא איכפת לי אם אני חוטף אזהרה, 2 או 3 או גם באן על זה, עצוב לי שתת רמה כמו Crossfire מסתובב פה בפורום ומוציא שטויות בכמויות מסחריות (מי שרוצה להיכנס שותף לייצוא מוזמן ליצור איתי קשר)

-אגב, קרוספייר היקר:

במקרה שלך, גם לילד בן 8 יכול להיות אינטלקט יותר גבוה משלך, אז אני מציע לך להפסיק עם ההעלבות כתה ג' "לך לישון ילד"

כי הכל חוזר עליך וקקה בידיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crossfire

תעצור , תנשום , ותפעיל קצת את הדבר הזה שיושב לך על הכתפיים (אני מקווה שזה ראש שיושב לך שם )

ערוץ הקניות משמע קניות , להסביר לך בצורה יותר פשוטה הם רוצים שהצופים יקנו והם יעשו הכל

אבל הכל בשביל שהלקוחות יקנו .

זה תמיד היה ככה , זה בהווה ככה וזה תמיד יהיה ככה .

אם אתה רוצה באמת לעשות צעד נגדם , עשה זאת בצורה נבונה לא בצורה של ילדים בני 10 עם בעיות תחביריות קשות.

ההצעה שלי היא :

אם אתה באמת רותח על העניין כמו שאתה בוכה בכל הת'ראד הזה

תפעל בצורה אינטרנטית , תראה את המפרט של המחשב הזה , תראה למה הוא מסוגל (או לא מסוגל במקרה שלנו ) ותתחיל להפיץ את זה בכל צורה אפשרית

בצורה חופשית כמובן , הצעות להפצה הן : פורמים למינהם , אתרים שמאפשרים איכסון סרטוני (אתה ילד מספיק גדול , אתה יכול להכין סרטון שמדגים כמה

חרא המחשבים האלה באמת ) ועוד ועוד (תפעיל את הראש כמו שהזכרתי בנ"ל )

זאת מטרה טובה , שיהיה לך בה-צ-ל-ח-ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...