דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים!

CrossFire

Recommended Posts

אתה כותב לי "כי זה כן לגיימרים" מה אני אמור להבין שיש לזה המשך או משהו, תלך תמציא תירוצים למישהו אחר, אני לא קונה את את זה....

אתה יודע מה זה מחשב לגיימרים? כנראה שלא.

אם המחשב מפעיל משחקים - זה מחשב לגיימרים, כי שחקנים יכולים לשחק בו. במה בדיוק סותר המחשב שהם מציעים?

המחשב מפעיל כל משחק (אם אני לא טועה הדבר הזה תומך גם ב DX9) אבל בהגדרות גראפיות הכי נמוכות.

תראה, אם לא אמרו לך שהמחשב הזה מריץ FEAR על רזולוציה של 1200*1600 עם Soft-shadows, עם AA*4 AF*16 ועם FPS של 60.

לפי דעתי צריך להשים את ערוץ 21 בכולבוטק וגם אותך עם זה שאתם משקרים ואומרים שזה לגיימרים.....

כמו שהוכחתי, אתה מטומטם.

שאלה קטנה: אם אני אלך לחנות מחשבים ואני אגיד להם שאני רוצה כרטיס מסך לגיימרים לפי תשובתך הם יביאו לי ON BOARD, לא?

קודם כל כרטיס ON Board הוא כרטיס מובנה בלוח אם, לכן הם לא יוכלו להביא לך אותו :screwy:

הם ינסו לדחוף לך איזה FX5200 64Bit, אני בטוח. אם תציע להם 700שח, הם יאמרו שיש משהו עוד יותר מתקדם שנקרא FX5600Ultra!!!

תלוי מה יהיה התקציב שלך.

הקיצר אתה סתם מתבכיין עכשיו, עזוב שכח מזה - לא תוכל לעשות כלום.

בארוץ הקניון כמו בכל עסק גדול לא יושבים מפגרים, הם יודעים מה מותר ומה אסור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע מה זה מחשב לגיימרים? כנראה שלא.

אם המחשב מפעיל משחקים - זה מחשב לגיימרים, כי שחקנים יכולים לשחק בו. במה בדיוק סותר המחשב שהם מציעים?

המחשב מפעיל כל משחק (אם אני לא טועה הדבר הזה תומך גם ב DX9) אבל בהגדרות גראפיות הכי נמוכות.

תראה, אם לא אמרו לך שהמחשב הזה מריץ FEAR על רזולוציה של 1200*1600 עם Soft-shadows, עם AA*4 AF*16 ועם FPS של 60.

כמו שהוכחתי, אתה מטומטם.

קודם כל כרטיס ON Board הוא כרטיס מובנה בלוח אם, לכן הם לא יוכלו להביא לך אותו :screwy:

הם ינסו לדחוף לך איזה FX5200 64Bit, אני בטוח. אם תציע להם 700שח, הם יאמרו שיש משהו עוד יותר מתקדם שנקרא FX5600Ultra!!!

תלוי מה יהיה התקציב שלך.

הקיצר אתה סתם מתבכיין עכשיו, עזוב שכח מזה - לא תוכל לעשות כלום.

בארוץ הקניון כמו בכל עסק גדול לא יושבים מפגרים, הם יודעים מה מותר ומה אסור.

איזה "מומחה" אתה, אתה סה"כ ילד בן 14, אפילו עוד לא סיימת חטיבה אז תאמין לי אני יכול להיות יותר מומחה ממך!

וחוץ מזה מחשב לגיימרים הוא מחשב שיכול להריץ משחקים בקלות..... ולא כמו כרטיסים שאתה אומר לי :kopfpatsch:

הלכתי פעם אחת לחנות מחשבים ואמרתי להם אני רוצה כרטיס מסך לגיימרים והם הביאו לי 7900GT אבל אמרתי להם אני אקח משהו קצת יותר טוב.....

למה אתה חושב שהם יביאו לי FX5200 נפלת על הראש? :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אתה לא מוכן לקלוט :)

לך תתבע את ערוץ הקניות לבד, אני רוצה לראות אותך כשכולם יתסכלו עליך כמו על מפגר :lol:

אתה לא מומחה, תוריד את השם הזה הוא לא מתאים לך...... אתה נראה יותר מפגר עם השם הזה! :screwy: :screwy: :screwy:

אתה סתם אידיוט שלא יודע כלום במחשבים!!!!!!!!!!!!!

נמאס לי לריב עם ילדים קטנים שלא יודעים כלום..... סתם עוד אידיוט בגיל הטיפשעשרה, שתתבגר תחזור ונדבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מסביר לך בהתחלה ובמפורט למה אתה טועה ולמה ערוץ הקניות צודקים, אבל כבר אז הבנתי שאתה לא שווה את התשובה הזאת - יוצא שצדקתי ;) ולא אני שמתי את ה"מומחה" אלא המנהלים בחרו.

לגבי הגיל, הנה הוכחה שהוא לא אומר כלום.

אני כבר לא מדבר על הידע, אני פשוט בוגר הרבה יותר ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שאתה עושה מעצמך צחוק?

לא רציתי להתערב אבל עוד כשנאמר לך שהם מציגים לך את המפרט והקונים הם אלה שקונים וזה נופל על אחריותם ולא על ערוץ הקניות ומי שינסה לתבוע אותם בטענה זו פשוט יצא אידיוט,

עוד שם היית צריך לעצור ולהפסיק עם הת'רד המגוחך הזה!

אבל לא!

אתה חייב להמשיך כי אתה יותר מפגר מערוץ הקניות :kopfpatsch:

תפסיק כבר לעשות מעצמך צחוק, אתה לא מכבד את עצמך פה ובטח לא מציג פה את עצמך כחכם ::)

"י'מבין במחשבים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מסביר לך בהתחלה ובמפורט למה אתה טועה ולמה ערוץ הקניות צודקים, אבל כבר אז הבנתי שאתה לא שווה את התשובה הזאת - יוצא שצדקתי ;) ולא אני שמתי את ה"מומחה" אלא המנהלים בחרו.

לגבי הגיל, הנה הוכחה שהוא לא אומר כלום.

אני כבר לא מדבר על הידע, אני פשוט בוגר הרבה יותר ממך.

"יוצא שצדקת", מי אמר שצדקת? ערוץ הקניות דובר אמת (לפעמים משקר) אך אנשים פה קונים מחשבים בשביל משחקים וזה בסוף לא מתאים להם, למה שערוץ הקניות ימכור מחשב שהם אומרים עד כמה שזה חדש וחזק ובסוף אתה רואה על המסך פועל לו 2001 ועוד אומרים שזה למשחקים קצת היגיון היה מוביל אותך פשוטו כמשמעו שהם רוצים לעשות רווח על אנשים תמימים שלא מבינים במחשבים ואתה אמור לתמוך בתמימים האלה שלא מבינים במחשבים ובמקום זה אתה תומך בערוץ הקניות ומהלל אותם...!

אתה לא מבין שאתה עושה מעצמך צחוק?

לא רציתי להתערב אבל עוד כשנאמר לך שהם מציגים לך את המפרט והקונים הם אלה שקונים וזה נופל על אחריותם ולא על ערוץ הקניות ומי שינסה לתבוע אותם בטענה זו פשוט יצא אידיוט,

עוד שם היית צריך לעצור ולהפסיק עם הת'רד המגוחך הזה!

אבל לא!

אתה חייב להמשיך כי אתה יותר מפגר מערוץ הקניות :kopfpatsch:

תפסיק כבר לעשות מעצמך צחוק, אתה לא מכבד את עצמך פה ובטח לא מציג פה את עצמך כחכם ::)

"י'מבין במחשבים"

שמע אידיוט, לך ****** עם המחשב של ערוץ הקניות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצא שצדקתי בקשר לזה שאתה לא שווה שום תשובה רצינית, גם תחביר אתה לא יודע?

דבר שני אני לא מהלל אף אחד, איך בכלל הגעת לזה שאני תומך במישהו? יש לך הזיות?

אני אומר שאין שום דרך לטבוע אותם, מה שלא תעשה, איך שלא תתחרבן, הם מרמים על אנשים בצורה חוקית ביותר.

ושמור על הפה שלך, אנחנו פה לא חברים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CrossFire

תפסיק כבר בהתנהגות הילדותית הזו, וביחוד בהעלבה של חברי הפורום.

תקרא את התגובות בתרד הזה, מהתחלה עד הסוף

כבר אמרו לך אלף פעם, הם(ערוץ הקניות) לא משקרים בכלום, הם פשוט לא מדייקים, ועל זה אתה לא יכול לתבוע אותם

ואם אתה חושב אחרת, קדימה, תתבע, בהצלחה לך!

איפה המנהלים לנעול את התרד הזה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצא שצדקתי בקשר לזה שאתה לא שווה שום תשובה רצינית, גם תחביר אתה לא יודע?

דבר שני אני לא מהלל אף אחד, איך בכלל הגעת לזה שאני תומך במישהו? יש לך הזיות?

אני אומר שאין שום דרך לטבוע אותם, מה שלא תעשה, איך שלא תתחרבן, הם מרמים על אנשים בצורה חוקית ביותר.

דבר ראשון התחביר שלי יותר טובה משלך, עשיתי בגרות בלשון וקיבלתי 80 ואתה בכלל בגיל 14, אני מבוגר ממך בכמה שנים....

אתה כזה מהלל כי אתה אומר ש-3D Force הוא לגיימרים וזה לא נכון זה "כרטיס מסך" שהוציאו אותו משוק הבדואי....

צודק, אי אפשר לתבוע אותם אבל אפשר לטבוע אותם LOL :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון התחביר שלי יותר טובה משלך, עשיתי בגרות בלשון וקיבלתי 80 ואתה בכלל בגיל 14, אני מבוגר ממך בכמה שנים....

ואוו

אתה כזה מהלל כי אתה אומר ש-3D Force הוא לגיימרים וזה לא נכון זה "כרטיס מסך" שהוציאו אותו משוק הבדואי....

הכרטיס הזה מפעיל משחקים = הכרטיס מיועד לגיימרים.

צודק, אי אפשר לתבוע אותם אבל אפשר לטבוע אותם LOL :lol:

יאייי אני נקרע מצחחוקקקק@@!!!@!!!!!11111אחדאחדאח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CrossFire

תפסיק כבר בהתנהגות הילדותית הזו, וביחוד בהעלבה של חברי הפורום.

תקרא את התגובות בתרד הזה, מהתחלה עד הסוף

כבר אמרו לך אלף פעם, הם(ערוץ הקניות) לא משקרים בכלום, הם פשוט לא מדייקים, ועל זה אתה לא יכול לתבוע אותם

ואם אתה חושב אחרת, קדימה, תתבע, בהצלחה לך!

איפה המנהלים לנעול את התרד הזה :s07:

בסדר, "העלבה של חברי הפורום" למה אותי לא העליבו ועוד ראשון, אז דיי כבר, נכון שאי אפשר לתבוע אותם אבל זה לא יפה מה שהם עושים, אנשים עובדים כמו חמורים כדיי להרוויח סכום גדול של כסף ובסוף הם מקבלים את החרא שמבפנים.... אתם לא מרגישים כך אבל אני פעם הרגשתי כך ויש כאלה גם בפורום שלצערי נפלו קורבן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבל זה לא יפה מה שהם עושים"

אתה הרי בטוח יודע שלא הכל בחיים הוגן....

אז הפיתרון הכי טוב בשבילך :תגיד להם שזה לא יפה

גיל לא מראה על כלום! ביחוד בכל מה שקשור לידע שלא קשור לניסיון

כנ"ל לגבי בגרויות וציונים

" אנשים עובדים כמו חמורים כדיי להרוויח סכום גדול של כסף ובסוף הם מקבלים את החרא שמבפנים.... אתם לא מרגישים כך אבל אני פעם הרגשתי כך ויש כאלה גם בפורום שלצערי נפלו קורבן.."

אתה לא יכול לדעת מה אנחנו מרגישים או/ו הרגשנו, וגם לא איזה ניסיון יש לנו בכל הנוגע ללקבל חרא בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crossfilre , לך תפתח קרן "נפגעי ערוץ הקניות" , תעזור לאנשים , תממן להם טיפולים , דאג להם ותייצג אותם , אם כל כך אכפת לך .

אתה מתעקש על דברים שלא ישתנו , כי ככה הדברים האלה עובדים .

תמיד יהיה מישהו שידפוק אנשים , ותמיד יהיה מישהו שיעשה את זה בצורה טובה יותר או צורה טובה פחות .

רוצה לשנות משהו ?

תציע מועמדות לכנסת , תציע הצעות חוק מטופשות שיגרמו לחצי מכלכלת העולם לקרוס , תקבל חסינות כחבר כנסת , תקבל מאבטחים , צמוד , ועדיין לא תשנה שום דבר .

אז אנשים נפגעים מהם , ונדפקים מהם .

שלח להם פקס עם תלונה .

אתה סתם מתנפח והולך עם ראש בקיר , ואני בספק אם הקיר ישבר קודם , אלא אם כן אתה רוצה לספר לנו משהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Crossfire

מה שניסו לומר לך זה שעד כמה שזה מגעיל ולא הוגן, זה חוקי.

זה לא שהם אמרו לך X ונתנו לך Y, אחרת באמת היתה לך עילה לתבוע אותם.

ותפסיק לפנות לגיל של מישהו כל פעם שאין לך מה לומר בחזרה, זה הדבר הכי ילדותי שאפשר לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...