רועי לוי והטעויות (או בקיצור לא מבין רמזים) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רועי לוי והטעויות (או בקיצור לא מבין רמזים)

maverick

Recommended Posts

תרענן את זיכרוני, אבל יש מיעוט יהודי בקרב הפלשתינאים בשטחים?

לא נראה לי, המחאה על הבדרן היא בגלל שהוא ירד על הערבים (תושבי בעלי תעודת זהות) שהיו במופע,(זותומורת היה גזען כלפי מיעוט במדינה) לפי דעתי לרדת על פלסטינאים זה לא ממש פסול, על ערבים ישראלים כן זה פסול

הכינוי מחבל ממש לא מתאים לערבי ישראלי (כן אני יודע שהיו כמה מקרים או של ביצוע פיגוע או סיוע, אבל עדיין)

לפלסטינאי אולי כן.

דעותיי הם שמאליות שנוטות קצת ימינה, אבל אני לא נגד "הערבים"

רק נגד הפלסטינאים.

(יש הבדל, גם אם הוא קטן).

יפה כתבת, אבל:

ההבדל קטן מאוד (בסופו של דבר הכל יחסי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין איך אתם לא מבינים את הדבר הכי בסיסי:

'מחבל' זו לא סטיגמה.

כשאתה צוחק על המוצא של מישהו, נניח שהוא רומני ואתה קורא לו גנב או שהוא רוסי ואתה קורא לו שיכור, אז זה לא נורא, כי זו בסך הכל בדיחה וזה לא יפגע באף אחד יותר מדי.

אבל כשאתה קורא למישהו רוצח ורומז על כך שהוא רוצה לרצוח כמה שיותר אנשים וקורא לו מחבל, שזו הדרגה הכי נמוכה שאפשר לרדת אליה... ההבדל הוא עצום.

או שלדעתכם לקרוא למישהו רוצח זה ממש כמו לקרוא לו טיפש?

וכל זה בלי להזכיר את העובדה שהוא קרא להם רוצחים על סמך המוצא שלהם בלבד.

Heck, הם ערבים ישראלים! יש סיכוי טוב מאוד שהבן אדם שירת ביחידה קרבית בצבא בעוד שרועי לוי הכין קפה בקריה!

חוץ מזה, לאן נעלמה המוסריות הגבוהה שלנו שאנחנו כל הזמן מתפארים בה? פתאום לצחוק בפומבי על ערבים זה בסדר, רק בגלל שצבע העור שלהם שחום. אז למה לא לצחוק גם על מרוקאים? מה מבדיל בין אחמד מנצרת לבין ציון מלוד? זה שאחד מדבר ערבית והשני עברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם לא מבינים את הדבר הכי בסיסי:

'מחבל' זו לא סטיגמה.

כשאתה צוחק על המוצא של מישהו, נניח שהוא רומני ואתה קורא לו גנב או שהוא רוסי ואתה קורא לו שיכור, אז זה לא נורא, כי זו בסך הכל בדיחה וזה לא יפגע באף אחד יותר מדי.

אבל כשאתה קורא למישהו רוצח ורומז על כך שהוא רוצה לרצוח כמה שיותר אנשים וקורא לו מחבל, שזו הדרגה הכי נמוכה שאפשר לרדת אליה... ההבדל הוא עצום.

או שלדעתכם לקרוא למישהו רוצח זה ממש כמו לקרוא לו טיפש?

וכל זה בלי להזכיר את העובדה שהוא קרא להם רוצחים על סמך המוצא שלהם בלבד.

Heck, הם ערבים ישראלים! יש סיכוי טוב מאוד שהבן אדם שירת ביחידה קרבית בצבא בעוד שרועי לוי הכין קפה בקריה!

חוץ מזה, לאן נעלמה המוסריות הגבוהה שלנו שאנחנו כל הזמן מתפארים בה? פתאום לצחוק בפומבי על ערבים זה בסדר, רק בגלל שצבע העור שלהם שחום. אז למה לא לצחוק גם על מרוקאים? מה מבדיל בין אחמד מנצרת לבין ציון מלוד? זה שאחד מדבר ערבית והשני עברית?

ראשית הסיכויים נמוכים ! (הסיכויים לטובת הבדואים והדרוזים ) ערבי מוסלמי ישראלי סיכוייו דלים מאוד בשירות הצבא הישראלי.

מה הקשר למוסריות ? והיום לא צריך להתפאר בשום דבר ! צריך רק להתאבל.

ציטוט :"פתאום לצחוק בפומבי על ערבים זה בסדר, רק בגלל שצבע העור שלהם שחום" :o איך בדיוק הבאת את זה?

אני חושב שהוא סיפר על הערבים באולם "בדיחה בטחונית" ולא בדיחה "שחום" מה שחום.ואני חושב שהערבים לא רק "שותקים למען פלסטין " אלה גם מבצעים למען פלסטין- ראה מהומות אוקטובר וסיוע כזה או אחר מערביי למחבלים מתאבדים(סטודנטית שקיבלה אזהרה ממחבל מתאבד ועוד הרבה דוגמאות).

ציטוט:"אז למה לא לצחוק גם על מרוקאים?" תבוא לסטנד-אפ של יעקב כהן תשמע בדיחות על מרוקאים.

תבוא למופע של קטורזה - תשמע בדיחות על גרוזינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו.. הוא מנצרת, יש סיכוי גדול שהוא בכלל נוצרי, זה לא שהוא הגיע מטול כרם או משהו.

בקשר למוסריות, לא אני הבאתי את זה.. אני שומע את זה כל הזמן - כמה שאנחנו הרבה יותר טובים 'מהם'. רועי לוי מוכיח שיש יוצאים מן הכלל.

ואיזה עוד הבדל יש בין אחמד מנצרת לבין ציון מלוד? צבע עור ודת... ברוב המקרים האידיאולוגיה שונה מקצה לקצה, אבל זה תמיד מתחיל ונגמר בדיבורים, מכנה משותף נוסף של שניהם.

פה אני מסכים עם ONKYO, לצחוק על ערבים ישראלים בגלל מה ש"האחים" שלהם עושים זה לא בסדר; רוצים בדיחות על מחבלים? תביאו פלסטינים לאולם ותצחקו עליהם...

רוב רובם של ערביי מתנגדים בחריפות לפיגועי ההתאבדות, זה פוגע בהם בצורה קשה מאוד, אולי אף יותר ממה שזה פוגע בנו.

לקרוא לערביי מחבלים, ועוד במופע פומבי, זה ממש לירוק בתוך הבאר ממנה אנחנו שותים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו.. הוא מנצרת, יש סיכוי גדול שהוא בכלל נוצרי, זה לא שהוא הגיע מטול כרם או משהו.

בקשר למוסריות, לא אני הבאתי את זה.. אני שומע את זה כל הזמן - כמה שאנחנו הרבה יותר טובים 'מהם'. רועי לוי מוכיח שיש יוצאים מן הכלל.

ואיזה עוד הבדל יש בין אחמד מנצרת לבין ציון מלוד? צבע עור ודת... ברוב המקרים האידיאולוגיה שונה מקצה לקצה, אבל זה תמיד מתחיל ונגמר בדיבורים, מכנה משותף נוסף של שניהם.

פה אני מסכים עם ONKYO, לצחוק על ערבים ישראלים בגלל מה ש"האחים" שלהם עושים זה לא בסדר; רוצים בדיחות על מחבלים? תביאו פלסטינים לאולם ותצחקו עליהם...

רוב רובם של ערביי מתנגדים בחריפות לפיגועי ההתאבדות, זה פוגע בהם בצורה קשה מאוד, אולי אף יותר ממה שזה פוגע בנו.

לקרוא לערביי מחבלים, ועוד במופע פומבי, זה ממש לירוק בתוך הבאר ממנה אנחנו שותים..

זה כבר מקובל גם עליי .

אבל הינה לכם עוד בדיחה (לא בדיוק על ערבים ישראלים).

"מסקר עולה שיש עליה של 11% תיירים לישראל .... ואז מתברר שזה פלסטינאים שנכנסו לארץ עם חגורה ותיק..."

כרגע יצפאן סיפר את הבדיחה בפתיח שלו לתכנית המצליחה שלו.

האין מדובר כאן בפגיעה ?(חס ושלום)

המותר לדבר כך על הפלסטינאים? (חס ושלום)

אני מקווה שכאן אתם לא מוצאים דברי הסתה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, זה כבר די מצחיק ;D

יש הבדל בין לצחוק על "האויב" שלך (במרכאות כי הנושא נתון לוויכוח) לבין לצחוק על אזרחי המדינה שלך ולדמות אותם לאויב.

תודה.

(רק אפשר לדעתי להוריד מרכאות-כי זה לא נתון לויכוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שתגיד את זה ;D

הויכוח שיכול להתעורר הוא האם כל העם הפלשתיני [עליו הבדיחה של יצפאן] הוא האויב שלנו או שהאויב הם כל אותם ארגוני הטרור, אבל זה כבר לת'רד אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מעוניין לשמוע מה אתם חושבים על רועי לוי בפרט (מה שהוא עשה) ועל הטרנד הזה בכלל. חבל שאתם (udicol ו-minimizer) הופכים את זה למין התנצחות אישית. הת'רד מאבד מטעמו וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מעוניין לשמוע מה אתם חושבים על רועי לוי בפרט (מה שהוא עשה) ועל הטרנד הזה בכלל. חבל שאתם (udicol ו-minimizer) הופכים את זה למין התנצחות אישית. הת'רד מאבד מטעמו וחבל.

???

התנצחות אישית ???

אני לא חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

יש הרבה סטנאד אפסיטים שיורדים על אנשים בקהל שלהם, והקהל יודע שזה הולך להיות חלק מההופעה רוב הפעמים.

הרי הכול נאמר בטון הומוריסטי ואני בטוח שרועי לא התכוון להעליב אף אחד, למען האמת אני מאמין שההפך הוא הנכון, הוא רק רצה לרומם את רוחו של הקהל.

לא צריך להגזים במקרה הזה, לא מהצד של הבדרן ולא מהצד של הקהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני רואה כאן שום התנצחות אישית; אני הצגתי את דעתי מדוע מה שרועי לוי עשה אינו בסדר, udicol הגיב לדברי ואני רואה שכעת הגענו לעמק השווה והסכמנו. עד כמה שאני רואה את זה, לא סטינו כלל מהנושא המקורי של הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רועי וגדודי הר מגידו לוקחים אחריות על האירוע שהתרחש בקריית טבעון. כלינו הם גיטרה, גיטרה-בס, תופים ומילים. לא נעצור ולא נהסס עד שיכירו בצדקת מאבקו, בדרך למדינה משלנו - מדינת גדודי הר מגידו" (ynet).

קישור לכתבה

אדם שאומר משפט כזה (לוקחים אחריות, גדודי הר מגידו) אשר מזכירים נוסח של הודעה על לקיחת אחריות לפיגוע לא חשב הרבה לפני.

זו סתם פרובוקציה מגעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין 'היי פרסי, יא קמצן'

לבין 'היי אתה ערבי, מי הכניס אותך לפה בכלל? אין פה אבטחה? תיכף תתפוצץ לנו פה'

אגב, אין שום רצון להביע בדיחה בחלק מהמקרים:

'למה האחים שלך קמים בבוקר, לוקחים תיק ומחליטים שהיום הם הולכים להתפוצץ. גם אתה קמת בבוקר, לקחת תיק וחשבת על זה שתתפוצץ?'. בהמשך אמר: 'אני לא מבין איך האבטחה במקום הזה עובדת, איך נתנו לשני ערבים להיכנס?'

אחרי ההודעה הזו באה הודעה של עמרי פימה (סתם עוד בחור חכם) ואז סטיתם לגמרי מהנושא (תודה מיוחדת לsonic)

אסף, ערבי רוצח לא שקול לרומני גנב.

מה גם שהוא לא ניסה להצחיק בחלק מההתלהמויות:

'למה האחים שלך קמים בבוקר, לוקחים תיק ומחליטים שהיום הם הולכים להתפוצץ. גם אתה קמת בבוקר, לקחת תיק וחשבת על זה שתתפוצץ?'

לא משנה איך תקרא את זה, זה לא יכול להיות בדיחה (אפילו לא אחת צולעת)

הוא לא התכוון להתבדח ולצחוק עם הקהל, אלא לגרום להם ללכת ובגלל זה אחריהם סגר את הדלת והמשיך במסע שלו.

בדיוק כמו שאף סטנדפיסט ביוגוסלביה לא יצחק על קוסובואי שיהיה שם. זה הרבה יותר מגזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...