BW 745 מול כמה מערכות קירור מים טובות ויקרות בה&#151 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BW 745 מול כמה מערכות קירור מים טובות ויקרות בה&#151

rtr

Recommended Posts

http://www.overclock3d.net/reviews.php?type=3&id=69&page=1&desc=battle_of_the_water_cooling_kits

לקחו לבדיקה כמה מערכות מוכנות מהיותר איכותיות ויקרות שיש .. ומשום מה הכניסו לשם גם BW 745 :nixweiss:

כמובן שהיא הפסידה שם..

אבל עצם ההשוואה למערוכות ברמה הזו והעובדה שהיא עולה בין חצי לשליש מהן עשו לה רק טוב לדעתי .

נכון.. מדובר שם רק באופטרון 146@3.0 במתח 1.6 .. לא בדיוק פצצת חום כמו XQ6700 או איזה PD840 אבל עדיין אלו לא תוצאות רעות בכלל .

האם אתם ההיתם משלמים 1700 שקל במקום 800 עבור הבדל של 7 מעלות ?

מה שנכון נכון.. האיכות בניה לא משתווה לאחרות וטוענים שיש לה רעש מעצבן מהמשאבה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אישית לא היתי משלם עוד 900 ש"ח בישביל 7 מעלות פחות וזה כמובן מחוסר תקציב.

אני מניח שאנשים שהפרוטה בכיסם (ואני גם,אם היה לי) היתי מוכן לשלם יותר בישביל ה-7 מעלות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס הרדיאטור הבסיסי של ה BT ה120X120 וגם ה120X240 דיי לא משהו ככה שסה"כ ביחד הם כניראה מגיעים לרמה של רדיאטור איכתי 120X120 אז שיש שיפור..

אבל שום דבר לא יתן שיפור רציני ל BT 735 למשל, הכל בה ממוצע ...כלומר תביא בלוק מטורף והרדיאטור והמשאבה יגבילו אותך תביא רד' 120X3 והמשאבה תיחנק וגם ככה הבלוק לא מסוגל ליספוג כמות של חום... אני חושב שאתה מבין את הכוונה..

היא פשוט מערכת ממוצעת שעושה את העבודה בצורה ממוצעת.. וזה פשוט טוב בהרבה מקירור אוויר כל שהו..

הסיבה היחידה שאם חושבים על מים צריך לחשוב על שעולה פי 2 יותר היא האיכות של ה BT ..(לפחות הקודמות בסידרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למשל מתלבט האם לקנות את הטוניק טוור + לשים לו מאוורר טנדרבלייד+לקנות שני מאווררי AC למארז או פשוט לקנות את ה - BW735 שעולה בערך אותו הדבר כמו הכל ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה בכלל מאוררים של TT.

ה Thunderblade זה טרקטור :s07:

TT בכלל מפרסמת נתוני שקר אודות נתוני הרעש של המאורים שלה שזה פשוט בושה ! אני לא מבין איך לא טבעו אותם על הונאת הציבור !

הם מייצרים טרקטורים ולא מאוררים ! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה בכלל מאוררים של TT.

ה Thunderblade זה טרקטור :s07:

TT בכלל מפרסמת נתוני שקר אודות נתוני הרעש של המאורים שלה שזה פשוט בושה ! אני לא מבין איך לא טבעו אותם על הונאת הציבור !

הם מייצרים טרקטורים ולא מאוררים ! :bash:

אתה לא יכול ליתבוע אותם על הונאה כי הם לא רושמים את hz של "קול" שמוציא את הרעש יכול להיות 21DBA אם 5k hz זה כואב מאוד לישמוע כזה דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=223137.msg1958674#msg1958674 date=1165416449]

אתה לא יכול ליתבוע אותם על הונאה כי הם לא רושמים את hz של "קול" שמוציא את הרעש יכול להיות 21DBA אם 5k hz זה כואב מאוד לישמוע כזה דבר...

מחזק !

אמרתי את זה בדיון אחר, לי ולחבר שלי יש את הטנדרבליידים. שלו יצאו רועשים ושלי לא. יש ויש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למשל מתלבט האם לקנות את הטוניק טוור + לשים לו מאוורר טנדרבלייד+לקנות שני מאווררי AC למארז או פשוט לקנות את ה - BW735 שעולה בערך אותו הדבר כמו הכל ביחד.

מה עדיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר דבר כזה ? כמו שטמפ' החדר משתנה כך גם טמפ' המעבד.

אני חושב ואני כמעט בטוח שטוניק עם מאורר כמו טנדרבלייד עליו, וסירקולציה של 2 מאוררי 120 במארז יביאו לטמפ' טובות יותר מה735.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...