מאוורר בעייתי של אינטל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר בעייתי של אינטל

chubakon

Recommended Posts

שלום לכולם, לפני כחודשיים רכשתי מעבד E6400 עם מאוורר מקורי, הצרה היא שבשבוע האחרון המאוורר התחיל לזייף ולפעמים מפסיק לעבוד לכמה שניות

וחוזר לעצמו וחוזר חלילה, זה אמנם לא משפיע על חום המעבד (שעובד בקושי על 28 מעלות במנוחה) אבל פעם אחת בלבד הוא הפסיק לעבוד לגמרי

ופתאום המעבד קפץ ל 70 מעלות והייתי צריך לעשות Reset בשביל לגרום למאוורר לעבוד שוב.

דיברתי עם החנות שרכשתי ממנה את המעבד - כן זו החנות המפורסמת עם שלושת האותיות, והם אמרו שלא נראה להם שזו בעיה-כצפוי... וגם אמרו שאין אחריות

על המאוורר אלה רק על המעבד, שוב כצפוי...

חשוב לומר שהביוס מעודכן לגרסה האחרונה.

1. מה דעתכם על תופעת המאוורר ? מה ניתן לעשות ? והאם כדאי להחליף?

2. הקטע של האחריות נראה לכם הגיוני?

אשמח לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע התופעה חמורה במעבד עוצמתי יכול בזמן קצר לקפוץ לטמפ גבוהה מאוד,ולכן אני לא ממליץ לך לשחק במשחקים כי אז לך תדע לכמה הוא יקפוץ לך,ובכלל תנסה לעבוד הרבה פחות איתו. אתה יכול להתווכח עם החנות שיחליפו לך,לי אישית ניראה שזה חלק מהאחריות כי לא אתה אשם בזה.אולם גם אם הם לא יחליפו,אתה בהחלט צריך להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי - לך תאיים עליהם שאתה תזמין טכנאי פרטי - ואם הוא יקבע שזו אחריות (כי התושבת היא באחריות כמו הלוח ! ) אתה תתבע אותם, ולא רק זה - אתה חושב שמי שהרכיב לך את המחשב שבר את זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יתמוך בבחור מעליי

אם זאת החנות בעלת ה3 האותיות ... יש לה שם

תאיים עליהם!

הם חייבים להחליף לך

במידה ולא יחליפו תביעה תמיד יכולה לעזור לקבל מחשב ב12 אלף שקל בחינם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחיה באשליות. זה לא כמו שמאי ה טכנאי. וממש לא שווה לתבוע בגלל מאוורר זה גם מצחיק,כי תחשוב כמה תעלה לך התביעה וכמה עולה מאוורר חדש.

אני מציע תתקשר אליהם ותשאל מה ניתן לעשות או שתבוא אליהם. אם אחרי וויכוח לא ניתן לעשות כלום,תדע שלא קונים משם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי ובלי לנסות לבאס אין אחריות על מאווררים שווה בדיקה אבל זו דעתי

בכל מקרה מאוורר מקורי עולה 50 שקל וקירור יותר מוצלח יעלה קצת יותר שוווה את המאמץ?

לדעתי גם תעשה עוד בדיקה אחת לפני שאתה רץ לקנות מאוורר חדש

תבדוק האם כשהמאוורר נעצר ואתה נותן לו מאין דחיפה קלה הוא מתחיל לעבוד שוב או שזה לא משפיע

יכול להיות שזה בעיה בלוח ולא במאוורר

אם הוא לא מתחיל לעבוד אחרי שדחפת אותו אז הוא כאילו לא מקבל זרם

אם הוא כן מתחיל אז הוא תקוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...