מפרט עד 7000 אלף שקל - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עד 7000 אלף שקל

r.b.y

Recommended Posts

גמאני מחזק אותך טרג'ן

גם 7600GT מריץ הכל על HIGH

1950PRO בהחלט בהחלט היה מספק אותו

וגם אם הוא קנה 1950XTX

בין 1950XTX לבין 1950XT יש הבדלים קטנים ביותר שלא מצדיקים תוספת מחיר גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו פה ניסה להריץ את הטומב ריידר האחרון על מצב NEXT GENERATION ?

אני ניסיתי על כרטיס מסך GX2 ומעבד amd 4200 oc 5000 שנותן 06 7800

אחרי שראיתי איך זה עובד (בין 15 -30 פריים בערך), כיום אני לא יכול שלא להמליץ על כרטיס פחות חזק מ8800 gts

ותזכרו שהיום זה נחשב משחק ישן אז מה יקרה עוד חודשיים שלוש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח למסע שיכנועים, פרגולה ועוד כמה אנשים הבינו אותי ומצדיקים אותי.

ד"א שאלה: למה קנית X1950XTX אם כל משחק X1950PRO מריץ על HIGH? ::)

כי יש לו מסך ענקי של 24' אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מחזק את isotop6 עדיף להשקיע בחלקים אחרים מאשר בE6600 יש אנשים שיחלקו עלי.. אבל עד שE6300 יתחיל להגביל מתחת ל30FPS יעבור הרבה הרבה זמן במיוחד כשמשחקים יתחילו לנצל את הCUDA שבכרטיסי ה8800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מחזק את isotop6 עדיף להשקיע בחלקים אחרים מאשר בE6600 יש אנשים שיחלקו עלי.. אבל עד שE6300 יתחיל להגביל מתחת ל30FPS יעבור הרבה הרבה זמן במיוחד כשמשחקים יתחילו לנצל את הCUDA שבכרטיסי ה8800

אם אנשים יחלקו עליך בזה לא בגלל ה FPSים. דרך אגב הנה גרף די מעניין:

http://www.tomshardware.com/2006/11/29/geforce_8800_needs_the_fastest_cpu/page7.html

אם הייתי מעדיף את E6600 על E6300 זה ממש לא בגלל משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה כרטיס מסך אתה מתכוון לשפר?

הצעת לי את X1950T

או את X1950PRO

אז לאיזה כרטיס מסך אתה חושב לשפר?

מעבד 2.4 אני בטוח אקח ועכשיו אני גם אקח את הכרטיס מסך שאתה אומר שכדאי לשפר במקום לשפר את המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעצם הגרף מראה לא הבנתי? כאילו לא עושים שם הבדל בין מעבד למעבד רק מעבד אחד ומה קורה בכל רזולוציה..

אם הייתי מעדיף את E6600 על E6300 זה ממש לא בגלל משחקים.

נכון.. זה רק למי שצריך להשתמש בתוכנות כמו 3DMAX MAYA וכדומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לשלם 40 ומשהו אחוז יותר יקר על מעבד שנותן לך גג 15% יותר ביצועים אז תהנה מה אני אגיד לך...

אחי אמרתי לך, אני את האמת לא ממליץ לאף אחד לקנות את הדור הזה של לפני 8800 אבל הכול תלוי בתקציב שלך...

אם אתה רוצה לסגור על מפרט שבסופו של דבר יוצא איזה 2000 יותר יקר ממה שתכננת אז אתה יכול להכניס גם את הכרטיס מסך הזה 8800GTS וגם את המעבד שרצית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לשלם 40 ומשהו אחוז יותר יקר על מעבד שנותן לך גג 15% יותר ביצועים אז תהנה מה אני אגיד לך...

גם לא 15 אחוז זה לא מוסיף כלום.. אולי בעתיד הרחוק כן.. אבל למי שמתמש בתוכנות כבדות זה ממש יכול לעזור..

תלוי מה השימושים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח למסע שיכנועים, פרגולה ועוד כמה אנשים הבינו אותי ומצדיקים אותי.

ד"א שאלה: למה קנית X1950XTX אם כל משחק X1950PRO מריץ על HIGH? ::)

קניתי אותו מזמן... ואני משחק על 1920X1200 ככה שלי יש צורך בכרטיס חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעצם הגרף מראה לא הבנתי? כאילו לא עושים שם הבדל בין מעבד למעבד רק מעבד אחד ומה קורה בכל רזולוציה..

נכון.. זה רק למי שצריך להשתמש בתוכנות כמו 3DMAX MAYA וכדומה..

הגרף משווה בין מעבדי לאינטל במשחקים וברזולוציות שונות, ה FPS נשאר מאוד דומה אבל קח בחשבון שהם לקחו את 2 המעבדים הכי טובים מכל חברה.

אני דווקא צריך מעבד חזק בשביל עריכת (לעשות rendering), ולדוגמא להתקין קובץ/לחלץ מ winrar במהירות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי סתכל כל מעבד מגביל בFPS אחר.. אחד ב100 אחד ב110 אחד ב120 וכך הלאה(לא דווקא המספרים וההבדלים האלה)

עכשיו נגיד והכרטיס מסך שלך נותן לך במשחק לשחק על 100FPS אבל המעבד מתחיל להגביל מ90.. אז ירד הFPS מ100 ליותר נמוך..

אבל עדיין כל עוד הוא לא יגביל מ30FPS לא תשים לב לשום הבדל במשחקים.. אז לא צריך מעבד הכי חזק או משהו כזה..

נגיד E6300 בFARCRY מגביל מ90.. במשחקים יותר מורכבים הוא יגביל מ80 70 וכך האלה.. אבל צריך משחק ממש ממש ממש חזק שצריך בו מלא חישובים של המעבד בשביל שהמעבד יגביל מ30 FPS וכשזה יקרה עוד כמה שנים הכרטיסי מסך כמו ה8800 החדשים שיוצאים תומכים בטכנולוגית CUDA(לATI יש אחרת דומה) ואז זה מוריד מהעמוס של המעבד והוא עושה את חישובי הפזייקה במקום המעבד ואז עד שכבר המעבד התחיל להגביל מתחת ל30 עוד כמה שנים אז בגלל שירדו לו מלא עיבודים שהוא היה צריך לעשו תהוא יגביל במקום 30 למשל ב70 ככה שלא צריך מעבד ממש חזק..

אבל בשביל שימושים כמו שלך עריכת ותוכנות כבדות צריך מעבד ממש חזק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...