מפרט עד 7000 אלף שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עד 7000 אלף שקל

r.b.y

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בכלל מתכנן OC? לא רשמת בדיון הזה..

975 ו CF\SLI זה בעיקר לגיימרים ממש כבדים וOCרים..

975 לא מצטיין בOC ועדיף 965 בד"כ לOC סתם שתדע..

וCF/SLI זה לא רק לגיימרים כבדים זה לאנשים שאוהבים לבזבז כסף.. ממש טימטום.. כרטיס אחד חזק יותר עדיף על שניים חלשים יותר באותו מחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שוב שלום

א : אני לא זורק מושגים זה מה שאני רואה ז אז אני שואל בכדי לדעת ואחרי שאני יודע אני מחליט אם אני צריך

ב : אני לא יעשה OC אז אני לא צריך

ג : אני רוצה חלקים טובים שייהיה לי לפרק זמן ממושך כמה שיותר

ד : משחקי DX10 יצאו עוד שנה עד אז בטח אצטרך לשדרג

לאיזה מפרט התכוונתם שאקח

איך המפרט הזה :

אינטל דואל 2 קור 2.4GHZ

לוח אם גיגהביט 975X

דיסק קשיח WD 250

זיכרון קינגסטון 1גיגה כפול 2

צורב GSA H20

כרטיס מסך ATI RADEON X1950XT

מסך L1932TG 4ms

מארז רייד מקס סגיטה

רמקולים לוגיטק X350

UPS גאמטרוניק 700VA LINR INTERACTIV

מה אתם אומרים?

תודה לכולם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם גיגהביט 975X

945P-S3 שהרי אתה לא עשוה OC מעל זה סתם תבזבז את הכסף

זיכרון קינגסטון 1גיגה כפול 2

קינגסטון סתם יקרים ותיקח 667MHZ

כרטיס מסך ATI RADEON X1950XT

אם תוכל להסתדר עם כרטיס זול יותר עדיף..

מסך L1932TG 4ms

אם השימוש יותר משחקים וסרטים עדיף מסך רחב L194WT

רמקולים לוגיטק X350

בכסף שחסכת תוכל לקנות יותר טובים בסגנון Z5300 או לקנות מסך יותר טוב או לחסוך אותו..

UPS גאמטרוניק 700VA LINR INTERACTIV ספק תיקח ליברטי 400W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל מתכנן OC? לא רשמת בדיון הזה..975 לא מצטיין בOC ועדיף 965 בד"כ לOC סתם שתדע..

וCF/SLI זה לא רק לגיימרים כבדים זה לאנשים שאוהבים לבזבז כסף.. ממש טימטום.. כרטיס אחד חזק יותר עדיף על שניים חלשים יותר באותו מחיר..

אח שלי פרגולה בדר"כ שעושים CF או SLI זה עם כרטיסים חזקים לא עם חלשים. שוב אבל זה בעיקר לרזולוציות של 1920X1200 ומעלה כלומר למסכים של 24" ומעלה. ככה שזה לא עקרוני בשבילו.

בכל מקרה זה המפרט בשבילך.

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1804

לוח אם: GIGABYTE GA-945P-S3-RH ¤582

כרטיס מסך: SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DDR3 DUAL DVI VIVO TV/O - RETAIL ¤1644

דיסק קשיח: SEAGATE BARRACUDA 320GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3320620AS ¤588

צורב DVD: LG DVDRW GSA-H10N DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤210

זיכרון: TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL5 ¤1197

מארז: 3D AURORA 570 - BLACK/SILVER ¤883

ספק כוח: ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT ¤436

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤7103

אתה יכול לרדת במארז למשהו זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי פרגולה בדר"כ שעושים CF או זה עם כרטיסים חזקים לא עם חלשים. שוב אבל זה בעיקר לרזולוציות של 1920X1200 ומעלה כלומר למסכים של 24" ומעלה. ככה שזה לא עקרוני בשבילו.

בעצם אתה אומר CF ל8800GTX או GTS זה ממש טימטום.. במילא לא תשים לב להבדל בין 100FPS ל200 או בין 60FPS ל120 זה ביזבוז של איזה 3000 שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם אתה אומר CF ל8800GTX או GTS זה ממש טימטום.. במילא לא תשים לב להבדל בין 100FPS ל200 או בין 60FPS ל120 זה ביזבוז של איזה 3000 שקל..

טימטום תלוי. אם יש לך 24" ומעלה אז לא (למרות שלא צריך של GTX כרגע גם אחד מספיק). בעתיד אולי.

אם יש לך 22 ומטה אז כן.

אני מאמין שבוע הבא אני מקבל את המסך החדש שלי. אז אני אוכל לדעת אם 1950XT וגם X1950XTX יכולים להריץ ovlivion ו FEAR ו GOTHIC 3 ב 1920X1200 עם פילטרים. ואם הX1950XT יכול אז סופית אין שום סיבה לקנות GTS ובטח לא GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז סופית אין שום סיבה לקנות GTS ובטח לא GTX.

רק שתזכור שהGTX GTS תומכים DX10 אומנם זה לא יעזור בזמן הקרוב אבל עוד חצי שנה+ זה ממש יוסיף למשחקים..

ככה שלדעתי הכי כדאי לחכות לכרטיסים במחיר נורמלי עוד חצי שנה וגם כשיצאו משחקים שתומכים ובינתיים להסתדר עם כרטיס מסך בלי פילטרים כמה זמן

אני רק חושב שברגע שאתה תחליף לכרטיס DX10 עוד חצי שנה+ אתה תרגיש וואי ביזבזתי 1600 שקל אפילו יותר על כרטיס שאני שם עכשיו בצד ושיחקתי בו רק חצי שנה.. אז אני אישית חושב שזה ביזבוז כסף.. עדיף כרטיס יותר זול וסך הכל לשחק בלי פילטרים זה לא שלא תשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתזכור שהGTX GTS תומכים DX10 אומנם זה לא יעזור בזמן הקרוב אבל עוד חצי שנה+ זה ממש יוסיף למשחקים..

ככה שלדעתי הכי כדאי לחכות לכרטיסים במחיר נורמלי עוד חצי שנה וגם כשיצאו משחקים שתומכים ובינתיים להסתדר עם כרטיס מסך בלי פילטרים כמה זמן

אני רק חושב שברגע שאתה תחליף לכרטיס DX10 עוד חצי שנה+ אתה תרגיש וואי ביזבזתי 1600 שקל אפילו יותר על כרטיס שאני שם עכשיו בצד ושיחקתי בו רק חצי שנה.. אז אני אישית חושב שזה ביזבוז כסף.. עדיף כרטיס יותר זול וסך הכל לשחק בלי פילטרים זה לא שלא תשחק..

אני בטוח שהרבה יסכימו איתך אחרי שיראו טרילרים של משחקים שתומכים ב DX10, המשחקים נראים כאילו אתה מפעיל סרט ב 100%!

ד.א.-מישהו יודע אם המשחק הזה נחשב ל PC כ 10DX ? המשחק: Ultimate Alliance של . מי שלא מכיר תעשו חיפוש בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRYSIS ייצא עוד שנה אם לא יהיו עוד עיכובים. וגם הוא תומך ב DX9. ככה שאין מצב שאני אגיד באסה קניתי X1950XT ב1700 (למרות שאני קניתי את ה X1950XTX ב 1700 שקל). כי אני באמת צריך את הכוח עיבוד הזה לרזולוציות שאני משחק בהם.

מה שכן אם הייתי קונה GTS או GTX אז הייתי מתבאס כי אין להם שום משמעות במשחקים (למרות שאני צריך לבדוק את זה ברזולוציה של 1920X1200) ולכן הייתי שנה שלמה עם כרטיס שלא השתמשתי ביכולות שלו. ואחרי שעברה שנה מסתבר שיש כרטיסים הרבה יותר טובים ממנו ואני זרקתי לפח 2800-3800 שקל.

ה R600 יהיה כבר בדור השני שלו והG80 גם. ואני עדיין עם כרטיס ששילמתי עליו הרבה ובכלל לא השתמשתי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRYSIS ייצא עוד שנה אם לא יהיו עוד עיכובים. וגם הוא תומך ב DX9. ככה שאין מצב שאני אגיד באסה קניתי X1950XT ב1700 (למרות שאני קניתי את ה X1950XTX ב 1700 שקל). כי אני באמת צריך את הכוח עיבוד הזה לרזולוציות שאני משחק בהם.

מה שכן אם הייתי קונה GTS או GTX אז הייתי מתבאס כי אין להם שום משמעות במשחקים (למרות שאני צריך לבדוק את זה ברזולוציה של 1920X1200) ולכן הייתי שנה שלמה עם כרטיס שלא השתמשתי ביכולות שלו. ואחרי שעברה שנה מסתבר שיש כרטיסים הרבה יותר טובים ממנו ואני זרקתי לפח 2800-3800 שקל.

ה R600 יהיה כבר בדור השני שלו והG80 גם. ואני עדיין עם כרטיס ששילמתי עליו הרבה ובכלל לא השתמשתי בו.

ה-8800 עולה על התמחרים גם ב-DX9, כפי שהסבירו לך. כדאי לפותח התרד לקנות 8800GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם כל המשחקים DX10 שלא יתמכו ב DX9 , חשבת על זה?

וכבר עכשיו יש משחקים ברזולוציות גבוהות ש GTX קרוב לתת פי 2 יותר FPS מכרטיסים חזקים אחרים:

http://www23.tomshardware.com/graphics.html?modelx=33&model1=606&model2=585&chart=199

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך בהחלט לגבי זה.. בגלל זה אני אפעם לא ממליץ לקנות 8800 GTX GTS ישר.. הכי טוב לקנות משהו לבינתיים..

אני אבל לא הייתי משקיע בכרטיס מסך 1700 שקל רק לשנה אחת.. עדיף כמה שפחות כסף.. אבל זה תלוי בבנאדם

ה-8800 עולה על התמחרים גם ב-DX9, כפי שהסבירו לך. כדאי לפותח התרד לקנות 8800GTS.

אבל הכרטיס הזה לא משתלם.. ולדעתי ממש לא כדאי לקנות אותם.. ועוד במיוחד שבחצי שנה+ הקרובות שום משחק לא יתמוך בהם..

אני חושב שכולנו צריכים להסכים שעדיף כרטיס ביניים עכשיו חלש יותר מ7300GT-1950PRO תלוי ברזולוציה שהוא עומד לשחק ובבנאדם מה הוא מעדיף..

אני אישית מעדיף לבזבז כמה שפחות כסף.. חוצמזיה שאני רגיל להיות חצי שנה בלי כרטיס מסך ולראות על רבע מסך ככה שבשבילי 7600GS זה משהו לאנורמלי :silly: ואז עוד שנה אולי אפילו פחות מתי שיצאו משחקים שתומכים בDX10 לקנות כרטיס שתומך.. וזה הפתרון הכי טוב..

רק שאנחנו חלוקים שאתה חושב שכדאי להשקיע בX1950XT לביניים ואני חושב שזה כבר מוגזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...