הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת! - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת!

urib

Recommended Posts

הם רוצים 3000 שקל במדיה גיים על ה-... שיילכו לה*דיין, אני מביא מארה"ב, בטח יהיה יותר זול.

ועל זה נאמר להרגע ומהר...

מישהו בכלל ביקש ממך לקנות את ה ב3000 ש"ח?

אין לקוח -אחד- שאני לא ממליץ לו לחכות עד שירד המחיר - והאינטרסט שלי הוא למכור מכשירים לא?

המכשיר יגיע במחיר זול יותר במשלוחים הבאים בוודאות, בנוסף לאביזרים נלווים וכו'

מעבר לזה אין לי פרטים נוספים (כמו כמה בדיוק הוא יעלה) אבל ברור שלקנות בארה"ב כמעט תמיד יעלה יותר זול (בדיוק כמו עם כל קונסולה אחרת).

צחי.

(דרך אגב המכשיר האחרון במלאי נמכר היום...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובקשר למי שאמר שהוא מסואס שיש לו שלט אחד ל-Wii, אז אני ממליץ לך לקנות שלט מפה: http://www.play-asia.com/paOS-14-71-bs-49-en.html , חנות זולה עם משלוח מהיר ולא יקר בכלל ( הזמנתי משם את השלט החוטי ל- של XBOX360 )!

xD חנות זולה

זה מסביר למה הם רוצים כמעט פי שתיים מהמחיר על ה-.

כן אני יודע שהמחירים עוד ירדו וכמובן שלא התכוונתי לקנות עכשיו, אבל כרגע לקרוא למקום הזה זול?

ועל זה נאמר להרגע ומהר...

מישהו בכלל ביקש ממך לקנות את ה ב3000 ש"ח?

אין לקוח -אחד- שאני לא ממליץ לו לחכות עד שירד המחיר - והאינטרסט שלי הוא למכור מכשירים לא?

המכשיר יגיע במחיר זול יותר במשלוחים הבאים בוודאות, בנוסף לאביזרים נלווים וכו'

מעבר לזה אין לי פרטים נוספים (כמו כמה בדיוק הוא יעלה) אבל ברור שלקנות בארה"ב כמעט תמיד יעלה יותר זול (בדיוק כמו עם כל קונסולה אחרת).

צחי.

(דרך אגב המכשיר האחרון במלאי נמכר היום...)

ברור שאני מחכה לירידת מחיר, גם לפני ההזמנה מארה"ב. וזה עדיין ייצא זול יותר להזמין משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כלכך מעצבן אותי שאורמים שמחשב זה ממש יקר!!! אם לא שמת לב זה לא משמש רק למשחקים, יש לזה עוד מגוון עצום של שימושים! לכן ז יוצא הרבה יותר משתלם מכל קונסולה.

אולי באמת הכרטיסי מסך ממש יקרים, אבל הרמה שלהם יותר טוב משל הקונסולה, ויש לך מבחר ענק(!) של כרטיסי מסך בכל המחירים ובכל הרמות כך שזה הכי טוב כי כל אחד יכול להתאים לו בדיוק מה שהוא צריך ומה שנכנס לו בתקציב!

ובקשר לשידרוגים, אף אחד לא מכריח אף אחד לשדרג את המחשב שלו, אתה יכול יכול להחזיק עם מחשב 1 כ-3 שנים בלי בעיות, פשוט לא לשים על ההגדרות הכי גבוהות. ואל תגידו לי ש:"אני לא יכול לשחק על הגדרות בינוניות", כי זה עדין יתן לך גרפיקה יותר טובה מהקונסולות החדשות ( כל עוד קנית את הכרטיס בתקופה שיצאו הקונסולות בערך ).

ובקשר למי שאמר שהוא מסואס שיש לו שלט אחד ל-Wii, אז אני ממליץ לך לקנות שלט מפה: http://www.play-asia.com/paOS-14-71-bs-49-en.html , חנות זולה עם משלוח מהיר ולא יקר בכלל ( הזמנתי משם את השלט החוטי ל- של XBOX360 )!

מחשב עושה הרבה דברים -זה נכון מאוד וביגלל זה יש לי מחשב

אבל היום אם תוריד צרכים של מישחקים לרוב האנשים יספיק אפילו לפטופ זול

ואני אישית לא ישדרג\יקנה מחשב חדש רק ביגלל מישחקים הPS2 מספק אותי היום ובתיקווה הWII יספק אותי בעתיד

ובעינין הגדרות המחשב שלי לא סחב טוב את אובויליון שלא לדבר על מישחקים עתידים

ואם תירצה להשוות לקונסולה הכי חלשה הPS2 עדין יוצאים מישחקים טובים וגם לקוביה ולXBOX

חוץ מיזה הקונסולות עצמם משמעותית יותר זולות מימחשב חזק(בחול) וההבדל במחיר המישחקים הוא 10$ +-(בחול)

בארץ כדי לעשות דבר דומה מישתמשים ב...

ככה שבארץ אחרי שהקונסולה "מיתבשלת" המחיר גם ניהיה זול

בקיצור אם המטרה זה מישחקים בילבד הקונסולה מנצחת חוץ מי מיקרים מסוימים כמו גימרים זונות גרפיקה

או במישחקי אסטרטגיה ודברים דומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xD חנות זולה

זה מסביר למה הם רוצים כמעט פי שתיים מהמחיר על ה-.

כן אני יודע שהמחירים עוד ירדו וכמובן שלא התכוונתי לקנות עכשיו, אבל כרגע לקרוא למקום הזה זול?

ברור שאני מחכה לירידת מחיר, גם לפני ההזמנה מארה"ב. וזה עדיין ייצא זול יותר להזמין משם.

אני לא אמרתי לך לקנות את המכשיר משם, רק את השלט.

אני למשל הזמנתי משם את השלט החוטי של ה-360, וכולל משלוח לארץ הוא עלה לי רק 200 שקל, בזמן שבארץ זה עלה 300 בלי משלוח.

מחשב עושה הרבה דברים -זה נכון מאוד וביגלל זה יש לי מחשב

אבל היום אם תוריד צרכים של מישחקים לרוב האנשים יספיק אפילו לפטופ זול

ואני אישית לא ישדרג\יקנה מחשב חדש רק ביגלל מישחקים הPS2 מספק אותי היום ובתיקווה הWII יספק אותי בעתיד

ובעינין הגדרות המחשב שלי לא סחב טוב את אובויליון שלא לדבר על מישחקים עתידים

ואם תירצה להשוות לקונסולה הכי חלשה הPS2 עדין יוצאים מישחקים טובים וגם לקוביה ולXBOX

חוץ מיזה הקונסולות עצמם משמעותית יותר זולות מימחשב חזק(בחול) וההבדל במחיר המישחקים הוא 10$ +-(בחול)

בארץ כדי לעשות דבר דומה מישתמשים ב...

ככה שבארץ אחרי שהקונסולה "מיתבשלת" המחיר גם ניהיה זול

בקיצור אם המטרה זה מישחקים בילבד הקונסולה מנצחת חוץ מי מיקרים מסוימים כמו גימרים זונות גרפיקה

או במישחקי אסטרטגיה ודברים דומים

שמע, אם אתה מסתפק ב-PS2 ( שיש לזה גרפיקה עלובה ולא צריך להיות זונת גרפיקה בשביל להבחין בזה ) אז אתה יכול גם לקנות מחשב ממש זול ולהגיע לרמה של זה, כאילו מה אתה כבר צריך 3 בשביל להשתוות לרמה הגרפית של PS2?!

ואם כבר אתה קונה מחשב אז זה יהיה משתלם להוסיף עוד כסף בשביל לקבל אחד עם ביצועים גבוהים יותר מאשר לקנות קונסולה, והשידרוגים זה רק יתרון, כי אף אחד לא מכריח אותך לשדרג, אבל מי שרוצה לשדרג שיעשה את זה ויתאים את המחשב שלו לצרכים שלו.

ותאמין לי, למחשב לא חסרים משחקים! אתה לא מבין כמה משחקים יש שפשוט לא שמעת עליהם וזה לא אומר שהם לא טובים ( אני לא מדבר על משחקים כבדים וחדשים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gamespot.com/wii/action/splintercell4/review.html?sid=6162623

אני מצטער עכשיו זה כבר ממש מגוחך. לא ציפתי לראות גרפיקה של גירס אוף וור, אבל לפחות שיהיה יותר חזק מקונסולות הדור הקודם (למי שלא יטרח לקרוא את הכתבה, רשום שהגרפיקה טובה יותר מהגירסא לפס2 ופחות טובה מהגרסא לאקסבוקס1)

הויי מסתמן יותר ויותר כמשחק מסיבה מטופש, ופחות כקונסולה רצינית שמסוגלת להתחרות באחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלא, על הנייר הויי חזקה יותר מהאקסבוקס, אבל התמונה שחזורת על עצמה ממשחקי ההשקה היא שרובם נראים פחות טוב ממשחקי אקסבוקס1. עכשיו נכון שלאקסבוקס יש כבר דור רביעי של משחקים ואלה משחקי השקה, אבל לא היו דברים כאלה בקונסולות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה במישחקי ההשקה זה שכניראה הרבה חברות החליטו ליצתרף ברגע האחרון

אז רואים מישחקים שלא מנצלים את היכולות של הWII לא בגרפיקה ולא באפשרויות מולטיפליר ברשת

אפילו זלדה לא מנצלת תWII וגם מטרויד כניראה שלא ינצל את האפרש בין הקוביה לWII בצורה משמעותית

ככה שצריך לחכות ד שיגיעו מישחקים שיפותחו בימיוחד לWII לפני שאפשר לישפוט כי פורטים לא נותנים תתמונה האמיתית

מהכתבות שיצא לי ליקרוא הWII יותר חזקה מהXBOX הרגיל שלא לדבר מהPS2

ככה שאני די בטוח שיהיה שיפור משמעותי בגרפיקה במישחקים עתידים

ובינתים אפשר להנות גם ככה ממישחקים כמו זלדה\מאדן וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להסכים עכשיו שאני רואה סקרינס של וSplinter Cell לWii - זה פשוט נראה נוראי.

ולא, אני לא "זונת גרפיקה", בהחלט הגרפיקה של ה"דור הקודם" נראית לי more than enough, אבל זה נראה פשוט נוראי - לGameCube הייתה גרפיקה יותר טובה מהזבל הזה(מטרויד פריים, סופר סמאש ורזידנט איוויל היו משחקים בעלי גרפיקה מדהימה).

אולי הבעיה היא באמת בחוסר אופטימזציה, אבל זה נראה כ"כ כ"כ רע.. וזה לא משחקים שהוציאו בשלוש שניות, אלה משחקים רציניים שעובדים עליהם זמן רב...

I dunno.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תירוץ

הרבה משחקי השקה היו בפיתוח המון זמן, שלא לדבר על משחקי צד ראשון שהם בטוח לא נוצרו במהירות ברגע האחרון

תגיד לי שם של מישחק אחד שפותח בימיוחד לWII מהתחלת הפיתוח?

זלדה פותחה לקוביה

ורוב המישחקים האחרים הם פורטים או חצי פורטים חצי רימקים

וראיתי תסירטון של ספלינטר סל וזה ניראה כמו פורט לא גמור

ככה שכן צריך לחכות ולא לישפוט הכשיו

היום הWII הושק ביפן בהשקה כניראה מאוד מוצלחת

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=222539.0

ואני בטוח שאם המצב ימשך והמכירות יהיו טובות גם באירופה הרבה חברות יתחילו ליתיחס יותר ברצינות לWII

ולפתח מישחקים בימיוחד בישבילו

מאריו למשל נידחה ויש לי תיקוות גדולות שהגרפיקה שלו תיהיה הרבה יותר טובה מהדמו שהוא יצא

וצריך לחכות למישחקי הספורט של עוד שנה ולמישחקים אחרים שבפיתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המישחק הזה היה מחורבן מהתחלה

היה לו הרבה היפ וצודק הוא כניראה פותח לWII מהתחלה

אבל אני מעריך שעל ערכות של הקוביה כמו מישחקים אחרים

כי פשוט לקח זמן עד שנינטנדו שיחררו ערכות לWII

אבל החברה הצרפתית שפיתחה תמישחק פיתחה גם מישחקים בינונים אחרים לWII

ואני יחכה למישחקים אחרים לישפוט תגרפיקה בWII

לדוגמה RE הבא יכול להיות מצוין גם בשליטה וגם בגרפיקה בWII

וניראה מה יצא מימנו שהוא יצא (בטח עוד שנה+-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...