כתבתי את נתוני המחשב -יש לי במחשב צוואר בקבוק - מה גורם לזה? תכנסו ותעזרו בבקשה. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבתי את נתוני המחשב -יש לי במחשב צוואר בקבוק - מה גורם לזה? תכנסו ותעזרו בבקשה.

IGOR_SSS

Recommended Posts

שלום.

יש לי צוואר בקבוק בעקבות המעבד, הנה המפרט שלי:

3.2 GHZ - מעבד של .

1 ג'יגה פנימי.

כרטיס מסך X1800XT, 512 MB של ATI.

האם בטוח יש לי צוואר בקבוק?

ועוד שאלה, האם רק המעבד יכול לגרום צוואר בקבוק לכרטיס מסך?

תסבירו לי בבקשה.

אם אני לא טועה יש לי 64 BIT, נכון בודקים את זה עפ"י העיגול הזה שמחובר ללוח ההוא? אם זה מרובע זה 32 ואם זה עיגול כזה זה 64.

יש לי 64 BIT אבל חד .

אם לא המעבד אז מה יכול לגרום לי לצוואר בקבוק כי יש לי צוואר בקבוק.

במשחקים בגרפיקות הכי גבוהות זה מגיע לי רק ל - 30 FPS במקום ל - 100 ובתוכנה 3DMark05 אני קיבלתי ציון 7110 במקום בערך 9500 לפחות.

מה גורם לזה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אורח The_Exorcist

קודם אתה שואל אם יש לך צוואר בקבוק, אחר כך אומר שזה המעבד ואז שוב שואל...מה הטעם?

איזה מעבד בדיוק יש לך?

איזה יש לך?

איזה מערכת הפעלה?

איזה דריבר לצ'יפסט?

איזה דריבר לכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעבד אינטל מקורי 3.2 GHZ, אם אני לא טועה 64 ביט (יש לו כזה עיגול על הלוח ולא ריבוע כמו ה - 32) אבל אני חושב שהוא חד ליבה.

Field Value

CPUID CPU Name Intel® Pentium® 4 CPU 3.20GHz

Field Value

64-bit Extension (AMD64, Intel64) Not Supported

לוח אם: Field Value

Motherboard Name Asus P5AD2-E

Field Value

Expansion Slots 3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16

יש לי וינדוס .

מה זה איזה דריבר לצ'יפסט?

ויש לי את הדרייבר הכי חדש של ATI אם אני לא טועה, זה לא העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תבדוק עם CPU-Z איזה מעבד בדיוק יש לך.

תכנס לאתר של ותוריד דריבר לצ'יפסט ללוח שלך. תכנס שוב לאתר של ATI ותבדוק שיש לך את גרסא 6.11 של הדריבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההודעה הכפולה אבל הבנתי למה אתה מתכוון והנה אני כותב מהתוכנה CPU-Z:

NAME: intel pentium 4 540.

לוח אם כמו שכבר כתבתי: P5AD2-E.

זיכרון: 2, DUAL, 1024.

עידכנתי את מה שביקשת עם הלוח אם, גם לגבי הכרטיס מסך בדקתי ויש את הדרייבר הכי מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי צוואר בקבוק? בטוח יש לי כי אני מקבל 30 FPS במקום 100, אולי זה לא בגלל החומרה.

יש סיכוי שזה בגלל הספק? יש לי ספק 480 W אבל יכול להיות שהוא ג'ינרי, יש סיכוי ומה עוד יכול לגרום לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

עד כמה שזכור לי, המעבד שלך הוא לא 64 ביט. אבל זה לא מה שישנה לך. גם הספק לא קשור.

לפי דעתי יש לך בעיה במערכת ההפעלה, ורוגלות ושאר חולות.

לדעתי כדאי לך להתקין מחדש לפי הסדר הבא:

חלונות xp

sp2

אנטיווירוס

אנטירוגלות

עדכונים למערכת מהאתר windowsupdate

ואחר כך כל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוזר שאתה אומר את זה כי אחרים אמרו לי בדיוק ההפך, שזה בהחלט יכול להיות ספק וכו'. ובדקתי גם את הוינדוס ולא היו בו וסרקתי הכל טוב.

ויש לי 64 ביט, אני כמעט בטוח, יש לי את העיגול הזה על הלוח ולא את הריבוע שהוא 32 BIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי צוואר בקבוק? בטוח יש לי כי אני מקבל 30 FPS במקום 100, אולי זה לא בגלל החומרה.

יש סיכוי שזה בגלל הספק? יש לי ספק 480 W אבל יכול להיות שהוא ג'ינרי, יש סיכוי ומה עוד יכול לגרום לזה?

צוואר בקבוק אין לך. אם איזה משחק עובד לטמך לאט יותר מהצפוי זה לא בעיות חומרה (אלה אם איזה חלק פגום)

קודם כל איפה אתה מקבל 30FPS ועל איזה גרפיקה ,באיזה רזולציה...

תבדוק גם טמ'פ במנוחה ומאמץ גם של המעבד וגם של הכרטיס מסך, כי יכול להיות שקירור לא טוב פוגע בביצועים

וגם אם אין לך 64BIT זה לא משנה כי משחקים לא תומכים עדין ב64BIT (רובם המוחלט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עם הגרפיקה והרזולוציות הכי גבוהות וזה צריך לעבוד לי על 100 FPS בלי בעיות אבל זה לא המצב, זה עובד על 30 FPS.

מה יכול לגרום לזה?

זה לא הקירור או משהו כזה כי יש לי מעבד טראנספורמר עם חמישה מאווררים וסירקולציה טובה בהחלט.

יש סיכוי שזה בכל זאת המעבד גורם לכרטיס מסך? בכל זאת משהו מוריד את הביצועים, קרוב לוודאי שזה איזשהו סוג של צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vertical Synchronization is an option found in many games that allows the frame rate of the game to be matched to the refresh rate of the monitor. Generally, allowing VSync provides the greatest stability, but turning it off can allow for much higher frame rates. The downside of the greater speed is the potential for artifacts to develop.

GOOGLE הוא חברך הטוב ביותר.

בנוגע לאיך לעשות את זה זו פשוט הגדרה בדרייבר של כרטיס המסך.

תיכנס להגדרות של כרטיס המסך, חפש את השדה המתאים ותבטל אותו (אם הוא מאופשר) במקרה ותתקשה אני אנסה לעזור באופן ספציפי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...