כתבתי את נתוני המחשב -יש לי במחשב צוואר בקבוק - מה גורם לזה? תכנסו ותעזרו בבקשה. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבתי את נתוני המחשב -יש לי במחשב צוואר בקבוק - מה גורם לזה? תכנסו ותעזרו בבקשה.

IGOR_SSS

Recommended Posts

אני משחק עם הגרפיקה והרזולוציות הכי גבוהות וזה צריך לעבוד לי על 100 FPS בלי בעיות אבל זה לא המצב, זה עובד על 30 FPS.

מה יכול לגרום לזה?

זה לא הקירור או משהו כזה כי יש לי מעבד טראנספורמר עם חמישה מאווררים וסירקולציה טובה בהחלט.

יש סיכוי שזה בכל זאת המעבד גורם לכרטיס מסך? בכל זאת משהו מוריד את הביצועים, קרוב לוודאי שזה איזשהו סוג של צוואר בקבוק.

אם אתה רוצה את העזרה שלנו אתה צריך לענות על השאלות שלנו

ואתה כן אמור לקבל 30FPS ופחות אפילו למשל באוביליון

פשוט תענה על השאלות בפוסט הקודם שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש לי כרטיס ATI ואני לא מוצא שם במרכז בקרה את האפשרות הזאת, בבקשה תסביר לי באי.סי.קיו או במסנג'ר.

הנה האי.סי.קיו שלי: 237759716 או למסנג'ר 312911480@walla.com

או שתכתוב לי את האי.סי.קיו/מסנג'ר שלך.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הטמפרטורה והכל והיא בסדר גמור, לא גבוהה מדי, הן של המעבד והן של כרטיס המסך, הסירקולציה גם טובה מאוד.

במשחק לדוגמא ספלינטר סל: סוכן כפול אני צריך לקבל 100 ואני מקבל במקום זה 30 FPS, הרבה אמרו לי שזה בגלל צוואר בקבוק, אני רק רוצה לאתר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני בעבודה והגישה שלי די מוגבלת אך למרות זאת מצאתי הסבר קצר ב .

If you have an ATI card, right click on the desktop, select Propertes-Advanced-3D

בתוך ADVANCED 3D אמורה להיות לך האופציה DISABLE V_SYNC (משהו בסגנון) בתוך אחד ה TAB'S של ATI.

בנוסף בדוק אם VSYNC מאופשר במשחק בו אתה משחק.

לעיתים אנשים נוטים להיכנס להגדרות התצוגה במשחק ורק לסמן "וי" על כל CHECKBOX, בדוק וראה.

ע"פ המיפרט שפירסמת בעמוד הראשון לא אמור להיות לך שום צוואר בקבוק.

נ.ב

אם כל זה לא עוזר חפש ב - HOW TO DISABLE VERTICAL SYNC CATALYST, ישנם לא מעט אתרים שמסבירים זאת אך כמו שאמרתי, את רובם אינני יכול לבדוק מפאת הגבלות גישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בעוד, רק בפיפא 07 מופיע לי 70/75 ויש קטעים שגם פחות ובהיטמן 4 ובנייד פור ספייד החדש זה נע בין 25 - 35.

בטוח שיש בעיה, זה בדוק, השאלה היא רק מה גורם לזה?

זה בטוח לא המעבד, בדקתי סופית אבל יש מספיק דברים אחרים.

תנסו לעזור בבקשה, תודה מראש.

עריכה:

דרך אגב, יכול להיות שזה נגרם מכיוון שקניתי את המעבד לפני שנה וחצי בערך ומרחו עליו משחה טרמית כשהוא נקנה כאילו אבל מאז לא מרחתי משחה טרמית, זאת אומרת מרוחה שם אותה המשחה כבר 1.5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שכן יש לו צוואר בקבוק.. צוואר הבקבוק שלו הוא אכן המעבד.. בואו ניקח במקום המעבד הזה איזה E6300 עסיסי.. אני מאמין שתהיה עליה של בין 50 ל100 אחוז בביצועים במשחקים.. לכן - אכן יש לו צוואר בקבוק כתוצאה מהמעבד למרות שהמעבד אינו רע כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, וגם 3500 לא אמור להוות צוואר בקבוק.

IGOR_SSS

אם זה הFPS שיש לך בהגדרות וברזולוציה הגבוהה ביותר ממשחקים האלה, אתה צריך להגיד תודה ולשתוק =]

זה לא בדיוק הכרטיס הכי מודרני, הוא לא אמור לתמוך בכרטיסים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

X1800XT תומך בPIXEL SHADER 3 ואני לא רואה סיבה למה שSPLINTER CELL לא יתמוך בו, הוא כרטיס מכובד מאוד.

לפי מה שאני חושב אכן המעבד מהווה צוואר בקבוק רציני בעיקר בגלל הארכיקטורה וה64 ביט של 4 גרועים מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שכן יש לו צוואר בקבוק.. צוואר הבקבוק שלו הוא אכן המעבד.. בואו ניקח במקום המעבד הזה איזה E6300 עסיסי.. אני מאמין שתהיה עליה של בין 50 ל100 אחוז בביצועים במשחקים.. לכן - אכן יש לו צוואר בקבוק כתוצאה מהמעבד למרות שהמעבד אינו רע כלל וכלל.

האמתי שאין לו!

אם אתה יודע או לא מעבד ברזולוציות גבוהות ופול פילטרים וכל זה לא משנה הרבה

אתה מוזמן לעשות השוואה עם מעבד 3600X2 5000X2 820D E6600

ולראות את ההבדלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז צוואר הבקבוק הוא כרטיס המסך. ברזולוציות גבוהות הכרטיס תמיד יהיה זה שמגביל, גם אם זה 8800GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...