לנעול בבקשה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לנעול בבקשה

BEN903

Recommended Posts

משהו שכן עובד אבל זה עניין של איזון נכון:

תתן לה להרגיש תשומי וברגע שהיא קלטה את זה, תעשה בדיוק ההיפך - תתרחק עד שתראה שזה מפריע לה ואז הפכת את השולחן - היא רצה אחרייך.

תשומי
אהבתי. :lol:

איך הוא יתן לה להרגיש בדיוק? זה הצעה לא נכונה כדי לו מה שאני אמרתי זה יותר יצליח לו.

ברגע שהוא יתרחק יגמר הסיפור. בקיצור טכניקה קשה מאוד. לא מומלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאלו שמנשקים ורצים לספר לחברה'. :smile1:

...תהיה בטוח שאני אפרסם מהחתונה שלי כשתבוא כי אני רוצה לעשות מגדל סושי בגובה 2 מטר. זה במקום פירמידת כוסות שמפניה כאילו... :lol:

בנות זה עם נורא! הקינאה הורגת אותם וגורמת להם לעשות דברים כאלו מפגרים

וכן גם הן אוהבות להשוויץ בחר החדש שלהם או במישהו שאמר להם שהן יפות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...תהיה בטוח שאני אפרסם מהחתונה שלי כשתבוא כי אני רוצה לעשות מגדל סושי בגובה 2 מטר. זה במקום פירמידת כוסות שמפניה כאילו... :lol:

בחתונה שלי מגדל ספקי ליברטי בגודל 4 מטר והספק של 400A וגם אני לא מאמין שהיה לי דייט חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BEN903 - תביא לה ורד יפה ותביא לה חיבוק ותגיד לה כמה היתגעגעתי אני לא מפסיק לחשוב עליך מאתמול.. וכשאתם מדברים תיסתכל לה בעיניים תחזיק לה את שתי הידיים תרגיש אותה ותחמיא לה תן לה להיתרגש ולאט לאט תיתקרבו ותביא לה נשיקה בשפתיים :-* ומשם כבר אתה רק יכול לדעת מה יהיה.

בהצלחה! ;)

מה אתה רוצה שהיא תחשוב שהוא איזשהו פריק ותברח? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=221079.msg1938764#msg1938764 date=1164466168]

בונא אם אתה אומר את זה אתה לא מבין בשיט... רוב הבנות[אני מדבר על ילדות חמודות ומבינות על ערסיות] יהפכו לחמאה ברגע כזה

אולי אחרי מינימום חודשיים ביחד. לא אחרי דייט אחד!

אז לפותח התר'ד ולכולם: החיים זה לא סרט... ובסופו של דבר אם אתה מוצא חן בעיני הבחורה אז זה לא ממש משנה מה תעשה(הכל בגבול הטעם הטוב כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפותח התר'ד ולכולם: החיים זה לא סרט... ובסופו של דבר אם אתה מוצא חן בעיני הבחורה אז זה לא ממש משנה מה תעשה(הכל בגבול הטעם הטוב כמובן).

תודה אחי אם אתה יכול לנעול או להעלים את התראד הזה אני ישמח תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שהגורם העיקרי לביישנות/מבוכה/חוסר מציאת נושא לשיחה וכו' זה בעיקר האגו, הרצון שלנו להצטייר הכי טוב שאפשר בעיני הדייט שלנו. הבעיה היא שאנחנו הגברים מנסים יותר מדי רוב הזמן, עד שזה יוצר אצלנו מחסומים כאלה.

לפותח הת'רד - כשאתה מגיע לדייט, תחשוב רק על דבר אחד - עליה. כך נושא השיחה העיקרי שלך יהיה - היא בעצמה. ככה, אחרי שהוצאת מהראש כל מה שקשור ב "אני חייב להרשים אותה" ותתרכז באמת רק בה, הכל יזרום. אחרי שהיא תשים לב שרוב השיחה ביניכם סובבת סביבה היא תעריך אותך יותר.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...