Kaspersky Anti-Virus \ Internet Security 6.0 MP1 Released - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kaspersky Anti-Virus \ Internet Security 6.0 MP1 Released

Dmitry Perets

Recommended Posts

Damn.. נתקעתי בלי אנטי וירוס.

באתי להתקין את הגרסה הזו וזה רושם שכאילו AntiVirusKit של G Data קיים על המחשב וזה מסרב להתקין.. ניסיתי גם לתת לו לנסות למחוק ואחרי הפעלה מחדש זה עדיין לא עובד.

הולי שיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני בדיוק לפני שלושה ימים נתקלתי בבעיה פתאומית עם ה KASPERSKY PERSONAL ANTI VIRUS 6 שהיה מותקן אצלי על הנייד,

הוא התחיל לקרוס לי כל הזמן וגם התקנה מחדשה שלו, הסרה והתקנה לא עזרו .

והבעיה הזאת גם קרתה לידידה שלי שגם אצלה מדובר היה במחשב .

בכל אופן התקנתי על הנייד NOD32 ובינתיים הכל סבבה, בהחלט יאמר לזכותו שהוא קליל די משמעותית מה KASPERSKY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק לפני שלושה ימים נתקלתי בבעיה פתאומית עם ה KASPERSKY PERSONAL ANTI VIRUS 6 שהיה מותקן אצלי על הנייד,

הוא התחיל לקרוס לי כל הזמן וגם התקנה מחדשה שלו, הסרה והתקנה לא עזרו .

והבעיה הזאת גם קרתה לידידה שלי שגם אצלה מדובר היה במחשב נייד.

כן, דיברנו על זה. הייתה בעיה עם חתימות דפוקות. קספרסקי מבקשים סליחה על הפאשלה... למרות שהסליחה לא ממש עוזרת. אז עוד פעם... אם למישהו זה עדיין קורה (כלומר קספרסקי 6 קורס באופן קבוע), נא לעיין כאן: http://www.kaspersky.com/support/kav6/error?qid=208279058

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Damn.. נתקעתי בלי אנטי וירוס.

באתי להתקין את הגרסה הזו וזה רושם שכאילו AntiVirusKit של G Data קיים על המחשב וזה מסרב להתקין.. ניסיתי גם לתת לו לנסות למחוק ואחרי הפעלה מחדש זה עדיין לא עובד.

הולי שיט

כנראה היה לך פעם GDATA ולא הוריד את עצמו עד הסוף... תנסה אולי להתקין אותו שוב (את GDATA) ואז להסיר. או שתנסה להשתמש בתכנות מיוחדות לניקוי רג'סטרי וכד'... רק תיזהר עם זה =)

או שפשוט תתקין אנטי-וירוס אחר ש-GDATA לא מפריע לו - זאת גם אופציה =) רק גם כאן תיזהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה ב-KIS הפיירוול של התוכנה לא מאפשר לגישה לדפדפן ולאייסיקיו.. למרות שהם מוגדרים.

איזה דרך יש כדי לסדר את זה?.. אולי צריך לפתוח פורטים ספציפיים או משהו דומה?

תעזרו לי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...