עם ישראל בחזרה לשתי ממלכות - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם ישראל בחזרה לשתי ממלכות

zam

Recommended Posts

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

נוצרי ומוסלמית רוצים להתחתן. הם יפנו לרבנות? ולמה שהרבנות תחתן אותם? הם יהודים?

נאמר זוג אתאיסטים, נראה לך שהרבנות תחתן אותם?

וגם אם כן, למה לעזאזל שאני, אתאיסט, אתחתן כיהודי?

בארץ אפשר להתחתן רק כאשר התנאים האלה קיימים:

1. שני בני הזוג הם מאותה הדת

2. מדובר על גבר ואישה

3. בני הזוג מעוניינים להתחתן בחתונה דתית, ולא בחתונה אזרחית.

זה בכלליות, מעבר לזה יש עוד הרבה תנאים וסיבוכים מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה סרט אתה חיי? הם לא יכולים, נקודה, אלא אם הם מתגיירים. אף לא יהודי לא יכול להתחתן בארץ, אלא אם הוא נוצרי/מוסלמי, אז לזה גם יש "סטטוס קוו" למה נראה לך כל המוחאמדים והפאטמות נוסעים למכה כדי להתחתן?

2 לא יהודים יכולים להתחתן בארץ 2 נקודות .. וגם אם עושים בעיות תמיד אפשר לעשות חתונה נוצרית שלשם מתקבלים בלי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי היכן כתוב שזוג לא יהודים, במידה ואינם נוצרים/מוסלמים (2 בני זוג מאותה דת), יכולים להתחתן בארץ? ולמה שזוג מחוסר דת, או לחליפין, זוג מעורב, ירצה חתונה נוצרית? לך אתה תתחתן בחתונה נוצרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי היכן כתוב שזוג לא יהודים, במידה ואינם נוצרים/מוסלמים (2 בני זוג מאותה דת), יכולים להתחתן בארץ? ולמה שזוג מחוסר דת, או לחליפין, זוג מעורב, ירצה חתונה נוצרית? לך אתה תתחתן בחתונה נוצרית.

אני יכול להתחתן בחתונה יהודית למה לי לעשות חתונה נוצרית אבל אם היתי צריך לעשות חתונה נוצרית היתי עושה את זה המדינה הזו שיכת ליהודים וכדי שזה ישאר כך חייבים לעשות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר אותך באופן אישי, אבל אני מנחש שאתה יהודי. אז נכון, אתה יכול להתחתן בחתונה יהודית(ולמה לעזאזל שתסכים להינשא בחתונה נוצרית אם אתה יהודי?! WTF?!).

ואתה קצת מתבלבל, המדינה הזאת לא שייכת ליהודים(למרות שעל זה אפשר להתווכח במשך 5000 ומשהו שנים ועדיין לא להגיע להסכמה...). היא מוגדרת כמדינה יהודית, ואכן רוב האוכלוסיה היא יהודית. אבל היא לא שייכת ליהודים. ואתה בדעת מיעוט כאן(לפי דעתי) בכל מה שקשור לנושא. אני לא רוצה לראות את כמדינה יהודית. אני רוצה לראות אותה כמדינה חופשית. חופשית מדת, חופשית ממלחמות - חופשית ושייכת לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להתחתן בחתונה יהודית למה לי לעשות חתונה נוצרית אבל אם היתי צריך לעשות חתונה נוצרית היתי עושה את זה המדינה הזו שיכת ליהודים וכדי שזה ישאר כך חייבים לעשות את זה

עוד חוזר הניגון מלפני 65 שנה, רק אי שם במרכז אירופה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חוזר הניגון מלפני 65 שנה, רק אי שם במרכז אירופה... ::)

למרבה האירוניה את צודקת

ואני ממש לא אתנגד אם תקום פה מדינה פשיסטיט\מדינת הלכה לזמן מוגבל ובתנאי שזה יהיה באמת לזמן מוגבל

אני לא מכיר אותך באופן אישי, אבל אני מנחש שאתה יהודי. אז נכון, אתה יכול להתחתן בחתונה יהודית(ולמה לעזאזל שתסכים להינשא בחתונה נוצרית אם אתה יהודי?! WTF?!).

ואתה קצת מתבלבל, המדינה הזאת לא שייכת ליהודים(למרות שעל זה אפשר להתווכח במשך 5000 ומשהו שנים ועדיין לא להגיע להסכמה...). היא מוגדרת כמדינה יהודית, ואכן רוב האוכלוסיה היא יהודית. אבל היא לא שייכת ליהודים. ואתה בדעת מיעוט כאן(לפי דעתי) בכל מה שקשור לנושא. אני לא רוצה לראות את כמדינה יהודית. אני רוצה לראות אותה כמדינה חופשית. חופשית מדת, חופשית ממלחמות - חופשית ושייכת לכולם.

דווקא לי נראה שבקרב היהודים אתה טועה הרוב הכמעט מוחלט של היהודים בארץ מסכימים שמדינת היא מקלט לאומי של היהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא אתנגד שתהיה לי מדינה פאשיסטית ואוכל להעיף משם לקיבינימאט כל מי שלא מוצא חן בעיניי (מוסלמים, emo, היפיים...) או לשרוף אותם אבל אז אני יוצאת אנטישמית, נאצית וכו' אבל כשזה אדוני-יאהודי אז זה בסדר ומקובל, הוא רק מנסה לשרוד. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא אתנגד שתהיה לי מדינה פאשיסטית ואוכל להעיף משם לקיבינימאט כל מי שלא מוצא חן בעיניי (מוסלמים, emo, היפיים...) או לשרוף אותם אבל אז אני יוצאת אנטישמית, נאצית וכו' אבל כשזה אדוני-יאהודי אז זה בסדר ומקובל, הוא רק מנסה לשרוד. :kopfpatsch:

בדיוק פה יש סיבה ביטחונית וקיומית

כאן=בדיון.

ונראה לי שאתה לא הבנת אותה ::)

וגם בהכרזת המדינה נאמר על "הכרזת מדינה יהודית בארץ ישראל" אני לא רואה פה את המילה דמוקרטית או חופשית או שיויונית או של כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הגרמנים הסתמכו על הקיומיות כאשר הם רצחו כל מי שאיננו ארי בטענה שהוא מטמא את בריכת הגנים שלהם.

טוב שם לא שמעתי על יהודים שהורגים גרמנים רק בגלל שהם גרמנים אפילו לא שמעתי על זה שיהודים סיעו לאויב

לעומת פה שמעתי הרבה על הרג רק על מנת הרג(ראה ערך ערביי יש"ע) וגם על עזרה בפועל להרג יהודים(ראה ערך לא יהודים ובעיקר ערביםתושבי ישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק פה יש סיבה ביטחונית וקיומית

סליחה?! סיבה ביטחונית וקיומית?! איזה סיבה ביטחונית יש כאן?! במה מניעת נישואים של זוג מעורב/הומולסבי/אתאיסטים תורם לביטחון המדינה?

וסיבה קיומית?! זו הבעיה בימינו. היהודים קופצים בכל פעם שמזכירים את השואה, אבל היו שמחים לעשות את זה לעם אחר. גם הנאצים ראו את היהודים כסכנה לקיום האנושות. :s07:

וגם בהכרזת המדינה נאמר על "הכרזת מדינה יהודית בארץ ישראל" אני לא רואה פה את המילה דמוקרטית או חופשית או שיויונית או של כולם

להכרזת העצמאות אין תוקף חוקי.

טוב שם לא שמעתי על יהודים שהורגים גרמנים רק בגלל שהם גרמנים אפילו לא שמעתי על זה שיהודים סיעו לאויב

זה לא משנה. הם הסתכלו על זה כסכנה קיומית.

לעומת פה שמעתי הרבה על הרג רק על מנת הרג(ראה ערך ערביי יש"ע) וגם על עזרה בפועל להרג יהודים(ראה ערך לא יהודים ובעיקר ערביםתושבי ישראל)

על זה אפשר להתווכח רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...