עם ישראל בחזרה לשתי ממלכות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם ישראל בחזרה לשתי ממלכות

zam

Recommended Posts

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסוף לדעתי זה מה שיקרה תכלס.. אם כל הדתיים לא יחזרו בשאלה זה מה שיקרה. נתפצל ל-2 מדינות. אבל זה ייקח עוד המון שנים... אנחנו עוד לא במצב שהכפיה הדתית מפריעה מספיק בשביל שנרצה להתפרק למדינה דתית ומדינה חילונית (למרות שאני בכיף מסכים).

לא נראה לי שאזרחי החילוניים יכולים להמשיך לסבול את הכפיה הדתית. אני ערבי אתאיסט- ומגיע לי לאכול חזיר, לסוע בשבת, לאכול חמץ בפסח, לקיים חתונה אזרחית...

מי הם שיכתיבו את החוקים שלהם עליי???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת.

תת רמה?

אתה מנסה לרדת עליו בשם "הדת" שלך.

גם אני אתאיסט אם זה משמח אותך.

אהה...ומאחל לך את זה בקרוב. ממש בקרוב. אתה לא יודע איזה כיף זה.

"אתה"? לא זכור לי שעשיתי ניתוח מין וכזכור לי, אטאיזם לא מוגדר כדת לכן אני לא יכולה בפועל לרדת על אף אחד בשם ה"דת" שלי. ואני בכלל פגאנית.

מה אתה מאחל לי בדיוק? איידס? שחין? :screwy:

בוודאי.

לי יש 3 חברים מוסלמים שלומדים איתי במכללה.

כמובן שהם קיבלו את דתם כי נולדו להורים מוסלמים, שגם הם נולדו להורים מוסלמים וכו' - ולכן אין לשפוט אותם על זה.

הם לא מוסלמים קיצונים, הם אחלה בני-אדם, וזאת לא "אשמתם" ( :P) שהם נולדו למגזר המוסלמי (זה קורה לכל ילד רביעי כמעט).

אני אנטי-דת בכלל (וכמובן שגם אגוניסט - עם נטייה לאתאיזם), אבל להוולד להורים שהם לפי ההגדרה אתאיסטים זה מאוד מאוד קשה :silly:.

אני הפסקתי להאמין שיש "moderate Muslims". גם הם רק מחכים שהמספר שלהם יהיה גדול מספיק כדי שהם יוכלו להלחם בשאר העולם, לכפות את דתם על אחרים ולשחוט את מי שהם לא מחזירים בתשובה. כך כתוב בקוראן שהם צריכים לעשות. כתוב גם שמותר לאנוס נשים לא מוסלמיות, כאילו הן מוגדרות כשלל מלחמה ומה לא.

בסוף לדעתי זה מה שיקרה תכלס.. אם כל הדתיים לא יחזרו בשאלה זה מה שיקרה. נתפצל ל-2 מדינות. אבל זה ייקח עוד המון שנים... אנחנו עוד לא במצב שהכפיה הדתית מפריעה מספיק בשביל שנרצה להתפרק למדינה דתית ומדינה חילונית (למרות שאני בכיף מסכים).

לא נראה לי שאזרחי החילוניים יכולים להמשיך לסבול את הכפיה הדתית. אני ערבי אתאיסט- ומגיע לי לאכול חזיר, לסוע בשבת, לאכול חמץ בפסח, לקיים חתונה אזרחית...

מי הם שיכתיבו את החוקים שלהם עליי???

אני מעדיפה פירות ים. חזיר זה לא בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוולד להורים שהם לפי ההגדרה אתאיסטים זה מאוד מאוד קשה

בגלל שהם סרבים לאפידורל?

ZAM, מבחינת החילוניים אין בעייה שהחרדים יעשו מה שהם רוצים, כל עוד הם לא נכנסים להם לווריד, לקיבה ולמכנסיים. זה לחרדים משום מה יש בעייה העם כולם.

דבר שני, אני לא זוכר שכתוב בתנ"ך איפשהו על זה שאסור להתפתח ולהתקדם עם העולם, ואני באמת לא מבין למה החרדים רק מקצינים את החוקים והדעות שלהם כל הזמן במקום לנסות ולהתקדם.

דבר שלישי (והדבר שהייה יכול לעצבן אותי הכי הרבה אם לא הייתי אטאיסט), זה שאתה עושה הבחנה בין "יהודים" ו"חילוניים" רק מראה עד כמה החברה החרדית קיצונית בדעות שלה ומייחסת רק לעצמה את "אלוהים" כאילו זה איזה חפץ ששיך רק להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אני משתוקק כבר ל"מלחמת האחים" הזאת

קודם כל, אחים? אחים?! הצחקתם אותי. אני לא מחשיב לאח שלי (או אפילו ליצור תבוני, אבל זה נושא אחר)

מי שזורק חיתולים מלוכלכים על שוטרים, על ראש העיר הנבחר שלו (החרדי, להזכירכם), מבעיר פחים, זורק אבנים וכו' כו'.

ובנוגע ל"מלחמה" הזאת, אז בהצלחה לפינגווינים בשחור האלה.

אחרי כ"כ הרבה זמן של השתמטות מצה"ל, עם מה הם יתקפו את החילוניים?

חיתולים מלוכלכים? אבנים? בהצלחה עם זה באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הפסקתי להאמין שיש "moderate Muslims". גם הם רק מחכים שהמספר שלהם יהיה גדול מספיק כדי שהם יוכלו להלחם בשאר העולם, לכפות את דתם על אחרים ולשחוט את מי שהם לא מחזירים בתשובה. כך כתוב בקוראן שהם צריכים לעשות. כתוב גם שמותר לאנוס נשים לא מוסלמיות, כאילו הן מוגדרות כשלל מלחמה ומה לא.

את לא יודעת על מה את מדברת

כל המשפחה שלי מוסלמית ואף אחד לא רוצה להרוג אותך. תאמיני לי.

גם חלק גדול מהמשפחה שלי הוא חילוני, כך שחוקי הקוראן לא ממש מענינים אותם.

וגם מה שכתבת על "לרצוח את כל מי שלא מאמין במה שאני מאמין", זה לא נכון. זה פירוש של פירוש של פירוש של הקוראן.

אולי תקראי אותו, זה ספר מאד מעניין. תלמדי משהו, אז תגיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלאי, אבל גם בתנ"ך מופיעים כמה דברים הזויים שלא מיושמים בפועל (יש המון הוראות כיצד להתנכל או להתייחס בצורה לא חוקית או הומונית למי שלא יהודי) - ושגם החרדים (ואני מדבר על 11.9% החרדים, לא על 0.1% הנוספים הקיצונים-משוגעים) מתחמקים ומתנערים מזה בתאונה של "פרשנויות שונות". הם אפילו עוברים על חוקי התורה בעצמם באמתלה של פרשנויות שונות בכך שהם עושים קמעות שונים.

אני בטוח שלפחות 3 המוסלמים שאני מכיר (וזה כבר 3 יותר ממה שאת מאמינה שיש) לא היו אונסים נשים יהודיות או נוצריות (2 מהם לפחות. השלישית אישה) ולא היו שוחטים אחרים. אם האיסלם מרגע לידתם היה שולט בעולם והיו עושים להם שטיפת מוח אין לדעת מה היה קורה - אבל גם אם היו עושים לך שטיפת מוח מרגע שנולדת והיית נולדת במאה שערים ולא נחשפת לעולם החציוני היית הופכת להיות דתייה קיצונית. אבל נגיד ככה - אם הערבים היו משתלטים על מדינת וטובחים פה בכולם אני די בטוח שבמקרה הגרוע הם היו מתעלמים ממני ומתנערים ממני ובמקרה הטוב - כמו בשואה - הם היו מחביאים אותי. כמו שאז היו שהאמינו שאין כזה דבר "גרמני טוב" (והיו שהאמינו שכולם נאצים) גם היום יש כמוך המאמינים שאין כזה דבר "מוסלמי טוב". אנחנו לא מדברים פה על ניאו-נאצים שהצטרפו מרצונם ומבחירתם לקבוצה הזו - זה שונה, ואין צורך להסביר לך מדוע.

ובקשר לפוסט שלך מעלי - אמרת שאת לא מאמינה שיש מוסלמים מתונים, ואז תיקנת ל"חוץ מחילונים". גם מוסלמים חילוניים הם מוסלמים, כמו שגם יהודים חילונים הם יהודים.

ותאמיני לי שהם מהווים יותר מחצי מהמוסלמים. את לא שומעת אותם כי אין מה לשמוע, מי שעושה את הרעש ונלחם בנו זה לא הם מן הסתם, ואם אלו היו הם החמאס לא היה מונה כמה אלפי מחבלים, אלא כמה מאות אלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שתצליחו לשכנע אותי. אני מאמינה שהאיסלאם בדרכו להשתלט על העולם. יש כבר בתי משפט של שאריאה באנגליה, כאילו לאנגליה אין חוק משלה. אירופאים כבר מפחדים ללכת ברחובות הערים שלהם ולתלות את דגל הלאום כי הם מפחדים שה"אורחים" המוסלמים יעיפו בהם מכות. אני מאמינה שאם דבר לא ייעשה, ב-2050 ברוסיה יהיה רוב מוסלמי (!!!), עד אז גם למעלה ממחצית הפרלמנט באיחוד האירופי (חוץ מאולי פולין, נורווגיה ואיסלאנד) יהיו מוסלמים ואז נראה לכם שיהיה יותר טוב לישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שתצליחו לשכנע אותי. אני מאמינה שהאיסלאם בדרכו להשתלט על העולם. יש כבר בתי משפט של שאריאה באנגליה, כאילו לאנגליה אין חוק משלה. אירופאים כבר מפחדים ללכת ברחובות הערים שלהם ולתלות את דגל הלאום כי הם מפחדים שה"אורחים" המוסלמים יעיפו בהם מכות. אני מאמינה שאם דבר לא ייעשה, ב-2050 ברוסיה יהיה רוב מוסלמי (!!!), עד אז גם למעלה ממחצית הפרלמנט באיחוד האירופי (חוץ מאולי פולין, נורווגיה ואיסלאנד) יהיו מוסלמים ואז נראה לכם שיהיה יותר טוב לישראל?

זה לא סותר.

האיסלם יכול להשתלט על העולם באכזריות ויכולים להיות מוסלמים מתונים שיתנגדו לזה.

יכולים להיות מוסלמים החיים באירופה ובארה"ב שנוח להם לחגוג את החגים, לאכול מאכלים מסורתיים וכו', והם עדיין רוצים לעבוד כעורכי-דין, שחקני , רופאים וכו' ולהנות מהטכנולוגיה המודרנית ומהחופש המודרני, ששניהם יגזלו מהם (והם יודעים זאת) אם האיסלם יעלה לשלטון. הם גם לא רוצים שתהיה עליהם כפייה דתית, שהנשים ילכו עם רעלה (ובאירופה אולי 1% מאוכלוסיית הנשים המוסלמיות הולכות עם רעלה - רק החרדיות ביותר) וכו'... כמו רוב אוכלוסיית העולם, שרוצים זיקה לדתם - תהיה אשר תהיה - בלי שזאת תכפה עליהם חוקים חשוכים ופרמיטיביים - גם לדעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאמת נדמה לך שהם יתנגדו לזה? :lol:

זה לא סותר.

האיסלם יכול להשתלט על העולם באכזריות ויכולים להיות מוסלמים מתונים שיתנגדו לזה.

יכולים להיות מוסלמים החיים באירופה ובארה"ב שנוח להם לחגוג את החגים, לאכול מאכלים מסורתיים וכו', והם עדיין רוצים לעבוד כעורכי-דין, שחקני , רופאים וכו' ולהנות מהטכנולוגיה המודרנית ומהחופש המודרני, ששניהם יגזלו מהם (והם יודעים זאת) אם האיסלם יעלה לשלטון. הם גם לא רוצים שתהיה עליהם כפייה דתית, שהנשים ילכו עם רעלה (ובאירופה אולי 1% מאוכלוסיית הנשים המוסלמיות הולכות עם רעלה - רק החרדיות ביותר) וכו'... כמו רוב אוכלוסיית העולם, שרוצים זיקה לדתם - תהיה אשר תהיה - בלי שזאת תכפה עליהם חוקים חשוכים ופרמיטיביים - גם לדעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהיה להם אפשרות - אז כן.

אם תהיה מלחמת עולם והם ירצו להשמיד את , אירופה וארה"ב - ויהיה קרב, וחלק מצבאות ערב ירצו למשל להשמיד את רומא, אז חלק מהמוסלמים יצטרפו לצבא איטליה - בשביל להגן על משפחתם, ביתם וחירותם (כי המוסלמים הקיצוניים יפציצו את רומא בלי הגבלת דת,גזע ומין), וחלק לא יעשו כלום, אבל רבים מאלו שישבו בחיבוק ידיים יתפללו לניצחון ארצם.

כל הדיון הזה טוב ויפה, אבל איך הוא קשור לנושא הדיון?

ואיך הדיון על שדרות היה קשור לעצמו אחרי שליש מאורכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir

אני מסכים איתך בקשר לאיסלם.

ואין פה בכלל מה להסתיר, יש לי חבר צרפתי והוא יודע טוב מאוד מה קורה בצרפת (כרגע הוא בארץ) ועל מה שאני שומע ממנו, בנוסף למה שקורה בארץ זה רק מחזק את הדעה שלך (Vitnir).

אני תומך במדינה דמוקרטית יהודית ואני דווקא לא חושב שיש לנו בארץ כפיה דתית.

היום כבר מוכרים כמעט בכל עיר חזיר בשבת, אפשר לקנות חמץ בפסח, אפשר לנסוע בשבת והופה הנה יום שבת הופך לכל יום אחר בשבוע ופה אני שואל אז מה לעזאזל כן יהודי במדינה שלנו?

אני לא יודע מה איתכם אבל להיות יהודי בשבילי זה מתנה, וזה מה שמפריד אותי מהגויים.

בנוסף למדינה יהודית שזה מה שמאחד את היהודים ומפריד מהגויים.

Mooosa2005

אתה לא אוהב את ה"כפייה הדית" במדינה יהודית בבקשה יש לך אם אני לא טועה עוד 46 מדינות מוסלמיות ללכת אליהם.

http://members.tripod.com/arabicpaper/country.html

טענו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...