מי שאל למה השוודים שונאים אותנו? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שאל למה השוודים שונאים אותנו?

Merrymoon

Recommended Posts

מזל שאין יותר מדי אנשים כמוך במדינה.

איזה אנשים? כאלה שרוצים למנוע הרג מיותר/לבזבז ת'זמן ושלא אוהבים שמפלים אותם לרעה?

יישר כוח למתנחלים שעוד שומרים את האדמה הקדושה.

ואוו... אני נמצא על אדמה קדושה!

תרשה לי לצתת מתוך "ממלכת גן עדן"; כשסלאח א'דין שואל את בייליאן "Will you yield the city?", בייליאן עונה לו "Before I lose it, I will burn it to the ground. Your holy places. Ours. Every last thing in Jerusalem that drives men mad.".

עריכה: אני עדיין מחכה לתשובה על:

ב. אכן אתה צודק. מבחינת החוק, חובתי היא לשרת את מדינתי ע"י שירות בצה"ל(צבא הגנה לישראל, או התקפה לישראל?). ועזוב כרגע את כל מה שנאמר בדיון הזה, תשכח שנאמר, שים בצד: אדם חסר מוטיבציה, האם הוא יועיל לצה"ל בזה שיתגייס או שרק יעלה לצבא כסף רב ויתרום להפסד במלחמה? האם לא עדיף שאותו אדם ילך ללמוד/לעבוד ויתרום למדינה בדרכו שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כאלה שמשתמטים ממילוי החובות האזרחיות שלהם, כפי שהן נקבעו בחוקי המדינה בה הם חיים, אשר מגנה עליהם ומספקת להם את האפשרות להתקדם בחיים (קרי, לימודים ועבודה). איזה כיף שאתה רוצה ללכת ללמוד במקום לשרת בצבא, מי לא?! אתה רק שוכח שהלימודים האלו מתאפשרים רק בזכות אלה שכן משרתים ו"מבזבזים ת'זמן" ו"מופלים לרעה".

אדם חסר מוטיבציה, האם הוא יועיל לצה"ל בזה שיתגייס או שרק יעלה לצבא כסף רב ויתרום להפסד במלחמה?

כל עוד חוק שירות בטחון קיים, והוא חל על כולם, אז כן. גם אדם חסר מוטיבציה יועיל לצבא. אתה תתפלא כמה אנשים "חסרי מוטיבציה" מתגייסים לצבא, מגיעים ליחידות קרביות ואז מקבלים את המוטיבציה, גאוות היחידה והרצון לשרת.

קיצור, עזוב, שמעתי כבר את כל התירוצים המפגרים שלכם למה לא לשרת בצבא. לך תעשה מה שבא לך, כפוי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאלה שמשתמטים ממילוי החובות האזרחיות שלהם, כפי שהן נקבעו בחוקי המדינה בה הם חיים, אשר מגנה עליהם ומספקת להם את האפשרות להתקדם בחיים (קרי, לימודים ועבודה). איזה כיף שאתה רוצה ללכת ללמוד במקום לשרת בצבא, מי לא?! אתה רק שוכח שהלימודים האלו מתאפשרים רק בזכות אלה שכן משרתים ו"מבזבזים ת'זמן" ו"מופלים לרעה".

רוצה אוטופיה? תיצור כזו. כי לא תמצא, לא משנה כמה חזק תחפש.

כל עוד חוק שירות בטחון קיים, והוא חל על כולם, אז כן. גם אדם חסר מוטיבציה יועיל לצבא. אתה תתפלא כמה אנשים "חסרי מוטיבציה" מתגייסים לצבא, מגיעים ליחידות קרביות ואז מקבלים את המוטיבציה, גאוות היחידה והרצון לשרת.

וכמה כאלה אתה מכיר? אני מכיר יותר אנשים שיש להם מוטיבציה, התגייסו, חזרו מאוכזבים אחרי 3 שנים וטוענים שביזבזו ת'זמן והושיבו אותם על התחת כל היום. או כאלה שמשתחררים אחרי חודשיים על סעיף נפשי.

קיצור, עזוב, שמעתי כבר את כל התירוצים המפגרים שלכם למה לא לשרת בצבא. לך תעשה מה שבא לך, כפוי טובה.

נכון. למה מה חשבת שאני אעשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...