מי שאל למה השוודים שונאים אותנו? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שאל למה השוודים שונאים אותנו?

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שערס ומחשבים מסתדר בייחד ומה את חושבת?

בקיצור התנחלים לא יותר טובים מהערבים בשטחים וזה כבר מוכר וידוע עוד מתקופת ההתנקות. בואו ננתק אותם משטח מדינת וניתן לערבים לפוצץ אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדברת על נטיה פוליטית.

בית"ר זה רק פוליטיקה, אבל זה לא הנושא המרכזי. הנושא הוא מתי את עוזבת...

זה נשמע כאילו שאת מנסה לרמוז שהוא ערס

אולי כן ואולי לא...

אז כנראה שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי במקום להתעסק בלריב איתה תתעסקו בנושא?

חלאס!

חרדים\מתחנלים > אותו חרא ואין מה לצפות מהם יותר מזה, אח"כ כולם ממתפלאים למה יש אנטישמיות בעולם.

העיקר תמיד להגיד נאצים נאצים.. ::)

ולהתבכיין שלא אוהבים אותנו בעולם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז....

מתי את אורזת?

תן לי דרכון וכרתיס חד כיווני ביד ומצידי גם עכשיו. אני אשלח לכם של הילדים הגויים המלוכלים שיהיו לי. ::)

בקיצור התנחלים לא יותר טובים מהערבים בשטחים וזה כבר מוכר וידוע עוד מתקופת ההתנקות. בואו ננתק אותם משטח מדינת וניתן לערבים לפוצץ אותם?

מוסכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבורה של מפגרים שחיים בימי הביניים. סליחה, טעות שלי. בימי הביניים היו רודפים אותם, עכשיו זה ההפך. רק חבל שהם לא לומדים מהניסיון.

אם פעם שוודיות היו באות להתנדב בקיבוצים, אז היום אפשר לראות למה הן החליפו צד.

:lol:, לא יודע למה זה מצחיק אותי.

אוי לא, עכשיו גם השוודים שונאים אותנו...

למי איכפת?!

לי, שנאה לא תורמת דבר. לא למדינה, לא לעולם ולא לשלום.

האמת, לי כבר לא אכפת, אני כבר שנים מתכננת לעזוב אבל מה על כל מי שישאר פה? אתם חושבים שישראל גדולה על כל העולם? ביום מן הימים לעולם ימאס ממה שקורה פה (כי הפרעות בדרפור או הפצצות באיראן ובצפון קוריאה זה לא מספיק "סקסי"), ישימו עלינו סנקציות ויתנו אור ירוק לכל מזרבני הגמלים לירות עלינו, או גרוע מכך, יחליטו על פשיטה על וינחילו פה שלטון צבאי.

יש מצב. קלוש, אבל יש. סה"כ, אורי גלר אמר שמדינת תתקיים לנצח :screwy:

בסדר... אתה באמת רוצה שחיילי או"ם, כן, אלו המסורסים, יסתובבו פה? אם ישימו עלינו סנקציות מכל העולם, הלך עלינו. 99% מהסחורות בארץ הן מיובאות. אנחנו פשוט נרד לזנות כולם ואותם חיילי או"ם יקנו אותנו בשביל פיתה עם פול תוך כדי שהם לא נוקפים אצבע לשמור עלינו מפני המוסלמים.

ועכשיו הם שומרים עלינו?

הם רק מגרבצים ויושבים בגבול ומאיימים שהם יתקפו ישראלים שעוברים מעליהם. הם מתגאים בזה שבחודשיים+ שהם יושבים בגבול עם לבנון, הם תפסו 17 רקטות. :-\

זה מה שאמרו על מי שהזהיר בפני היטלר. גם אם לא תהיה שום פשיטה צבאית עלינו, אנחנו לא יכולים להיות לבד במערכה, במיוחד כשהמצב הכלכלי שלנו בקריסה מתמשכת (שביבי לא ישיר לי על צמיחה, אולי בכיס שלו יש, אבל במדינה לא). גם ככה אנחנו אי במדבר מוקפים בערבים שמתים לשחוט אותנו כמו כבשים למזבח. ובאמת, נמאס מהפורענות הזאת של המתנחלים. אין שם חוק ולא כלום. ועוד רופא, מתנחל, סרב להגיש לה עזרה רפואית... מה עם שבועת סוקרטס? לקחת לו את הרשיון לאלתר.

לא יודע מה איתך, אני רואה שיפור *עצום* במצב הכלכלי שלי ושל מי שנמצא סביבי. ולא, אני לא גר בסביון.

ואני לא הייתי אומר "אנחנו אי במדבר מוקפים בערבים שמתים לשחוט אותנו כמו כבשים למזבח", כי זו שטות גמורה. יש קיצונים בכל הצדדים, הם פשוט עושים הרבה יותר רעש מהאנשים הרגילים.

לא, הם למדו מהערבים איך להתנהג.

ROFL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...