מי שאל למה השוודים שונאים אותנו? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שאל למה השוודים שונאים אותנו?

Merrymoon

Recommended Posts

אני מבין שחכמה זה לא בדיוק הצד החזק שלך...לא נורא, אתה תתרגל.

לא כ"כ, יש לך עצה טובה בשבילי איך לחזק אותה?

עוד דבר, כל עוד אתה לא תורם, עדיף שתשתוק.

לא רוצה, מה תעשה לי? תתקע לי כדור בראש?

אני לא מחשיב שירות של 3 שנים בצבא כתרימה למדינה. לא בצבא של מדינת בשנת 2006. מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תבחר, יש לי מאגר:

לפוצץ ערבים - מעולה!

ללכת כי חייבים - לא חסרים תפקידים בצבא.

לפרוק עצבים - מה רע?

כי ככה חינכו - אולי אותך...

להציל את המדינה - מה לעשות ...

להיות גיבור - אין פה מעשה הירואי,אתה עושה את המוטל עליך

להתאבד - למה התאבדות? בגלל הערבים,אחרת לא היה סיכון בתפקיד

לבזבז 3 שנים - חובתך,גם אני לא רוצה אבל אין מה לעשות.

להושיע את התורה

להפוך את המדינה לדתית וכזו שפועלת ע"פ מצוות התורה והלכות הדת

רוצה עוד? יש עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ, יש לך עצה טובה בשבילי איך לחזק אותה?

כן. סייג לחכמה שתיקה. אז תשתוק כל עוד אתה יכול, זה יראה כאילו אתה חכם כי לך אין כבר תקנה.

לא רוצה, מה תעשה לי? תתקע לי כדור בראש?

מצטער אין לי כדור כזה זול. וגם אם היה לי אחד כזה אתה לא שווה אותו.

אני לא מחשיב שירות של 3 שנים בצבא כתרימה למדינה. לא בצבא של מדינת בשנת 2006. מצטער.

עם אזרחים כמוך גם אני לא הייתי מחשיב שירות של 3 שנים בצבא כתרימה למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבחר, יש לי מאגר:

לפוצץ ערבים - מעולה! ובזמן הזה גם אתה יכול למות. לא עדיף להגיע להסדר קבע, לשלום אמיתי, שבו שני הצדדים מרוצים? *להוציא את הקיצוניים*

ללכת כי חייביםלא חסרים תפקידים בצבא. נכון. אבל כל תפקיד תורם למאמץ המלחמתי. והרבה מאד מבזבזים את זמנם כי הם לא עושים כלום. לא עדיף שילכו ללמוד ויפתחו את הכלכלה?

לפרוק עצביםמה רע? לא אמרתי שרע, רק שהסיטואציה לא כ"כ מתאימה.

כי ככה חינכו אולי אותך... אני משוכנע שיש המון אנשים שישמחו לחלוק עליך.

להציל את המדינהמה לעשות ... אתה רואה את זה ככה, אני לא. מלחמה לא "מצילה" את המדינה ולא תורמת בדבר. גם לא הרג מבוקשים ברפיח/עזה/ג'נין

להיות גיבור אין פה מעשה הירואי,אתה עושה את המוטל עליך שהוא?

להתאבד למה התאבדות? בגלל הערבים,אחרת לא היה סיכון בתפקיד אותו דבר יכול היה לומר הצד השני. סליחה, הוא אומר. כנראה שהקיצוניים בשני הצדדים לומדים אחד מן השני.

לבזבז 3 שנים חובתך,גם אני לא רוצה אבל אין מה לעשות. יש הרבה אפשרויות.

להושיע את התורה למה לא? יש הרבה מאד שרואים בזה "שליחות" מטעם אלוהים.

מה אתה בדיוק רוצה לעשות? להשתמט מהצבא? לא יתנו לך לעבוד באף מקום

אתה קורא לזה להשתמט. אני קורא לזה למנוע הרג, לא לתת לאחרים לקבוע בשבילך מה לעשות בחיים. לא יקבלו אותי לעבודה? אולי בבני ברק.

http://news.walla.co.il/?w=//1010091

כן. סייג לחכמה שתיקה. אז תשתוק כל עוד אתה יכול, זה יראה כאילו אתה חכם כי לך אין כבר תקנה.

אני אשתדל, תודה.

מצטער אין לי כדור כזה זול. וגם אם היה לי אחד כזה אתה לא שווה אותו.

וואלה?

עם אזרחים כמוך גם אני לא הייתי מחשיב שירות של 3 שנים בצבא כתרימה למדינה.

צודק, גם אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבחר, יש לי מאגר:

לפוצץ ערבים - מעולה! ובזמן הזה גם אתה יכול למות. לא עדיף להגיע להסדר קבע, לשלום אמיתי, שבו שני הצדדים מרוצים? *להוציא את הקיצוניים*

ללכת כי חייביםלא חסרים תפקידים בצבא. נכון. אבל כל תפקיד תורם למאמץ המלחמתי. והרבה מאד מבזבזים את זמנם כי הם לא עושים כלום. לא עדיף שילכו ללמוד ויפתחו את הכלכלה?

לפרוק עצביםמה רע? לא אמרתי שרע, רק שהסיטואציה לא כ"כ מתאימה.

כי ככה חינכו אולי אותך... אני משוכנע שיש המון אנשים שישמחו לחלוק עליך.

להציל את המדינהמה לעשות ... אתה רואה את זה ככה, אני לא. מלחמה לא "מצילה" את המדינה ולא תורמת בדבר. גם לא הרג מבוקשים ברפיח/עזה/ג'נין

להיות גיבור אין פה מעשה הירואי,אתה עושה את המוטל עליך שהוא?

להתאבד למה התאבדות? בגלל הערבים,אחרת לא היה סיכון בתפקיד אותו דבר יכול היה לומר הצד השני. סליחה, הוא אומר. כנראה שהקיצוניים בשני הצדדים לומדים אחד מן השני.

לבזבז 3 שנים חובתך,גם אני לא רוצה אבל אין מה לעשות. יש הרבה אפשרויות.

להושיע את התורה למה לא? יש הרבה מאד שרואים בזה "שליחות" מטעם אלוהים.

אתה קורא לזה להשתמט. אני קורא לזה למנוע הרג, לא לתת לאחרים לקבוע בשבילך מה לעשות בחיים. לא יקבלו אותי לעבודה? אולי בבני ברק.

http://news.walla.co.il/?w=//1010091

אויש אתה כזה "חכם". באמת איך לא חשבו על זה קודם...

שמע ברשותך אני חייב לקחת את הרעיונות המדהימים האלו לממשלה..

וואו...

אתה יודע עכשיו כשחושבים על זה, הקסאמים זה בעצם זיקוקים לכבוד השלום אליו הפליסטינאים מייחלים כל כך.

ואם זה הורג מישהו בשם אללה הרי זו טעות, זה לא באמת בכוונה.

וכל הפיגועים האלו שהיו בארץ (ואלו שנמנעים מדי יום ויום ע"י "אוכלי החינם" שאתה כל כך סולד מהם)

הרי הם לא התכוונו להרוג הם רק הובילו חומר נפץ מסוכן למקום בטוח, זה האוטובוסים אשמים שהם נוהגים בפראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכריה-על-מקל-15, ילדי היקר, אתה ממשיך וממשיך להוכיח לנו שאתה לא יודע על מה אתה מדבר, ושאתה סובל מהמחלה הידועה בעולם המקצועי בתור "בורות נפוצה".

חובתך היא לשרת בצה"ל, אף אחד לא אומר שתלך להיות קרבי, גם עתודאי זה יותר תרומה מלהיות פוץ. וכן, אתה תהיה בהחלט קוץ ומשקל עודף על החברה אם לא תלך לצבא. למה שאחרים ישמרו עליך ואבות ישכלו את בניהם בשמירה על אזור המרכז שבו אתה גר, או אנא עארף איפה, אם אתה לא מוכן לנדב את הזרת שלך ולהיות אפילו פקיד בעורף?

להגיד לך מה חוסר הצדק האמיתי בשירות בצה"ל? שערביי א"י יכולים בזמן הזה ללכת ללמוד, כשאני ועוד הרבה אזרחים טובים אחרים הולכים לשמור עליך מהרצחנות של המחבלים שהם מעריצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש אתה כזה "חכם". באמת איך לא חשבו על זה קודם...

תודה.

אתה יודע עכשיו כשחושבים על זה, הקסאמים זה בעצם זיקוקים לכבוד השלום אליו הפליסטינאים מייחלים כל כך.

ואם זה הורג מישהו בשם אללה הרי זו טעות, זה לא באמת בכוונה.

אני לא מצדיק אף קסאם ואף מחבל, ואל תהפוך אותי לתומך חיזבאללה נלהב. אבל גם פגז שהורג 19 אנשים זה לא בדיוק טעות.

וכל הפיגועים האלו שהיו בארץ (ואלו שנמנעים מדי יום ויום ע"י "אוכלי החינם" שאתה כל כך סולד מהם)

הרי הם לא התכוונו להרוג הם רק הובילו חומר נפץ מסוכן למקום בטוח, זה האוטובוסים אשמים שהם נוהגים בפראות.

לא. מחבלים=אנשים שצריכים לעמוד מול כיתת יורים. זו דעתי, ואל תכניס לי מילים לפה, אני לא תומך, לא תמכתי ומקווה שגם לא אתמוך במחבלים/פיגועים/טרור כלשהו.

סוכריה-על-מקל-15, ילדי היקר, אתה ממשיך וממשיך להוכיח לנו שאתה לא יודע על מה אתה מדבר, ושאתה סובל מהמחלה הידועה בעולם המקצועי בתור "בורות נפוצה".

חובתך היא לשרת בצה"ל, אף אחד לא אומר שתלך להיות קרבי, גם עתודאי זה יותר תרומה מלהיות פוץ. וכן, אתה תהיה בהחלט קוץ ומשקל עודף על החברה אם לא תלך לצבא. למה שאחרים ישמרו עליך ואבות ישכלו את בניהם בשמירה על אזור המרכז שבו אתה גר, או אנא עארף איפה, אם אתה לא מוכן לנדב את הזרת שלך ולהיות אפילו פקיד בעורף?

להגיד לך מה חוסר הצדק האמיתי בשירות בצה"ל? שערביי א"י יכולים בזמן הזה ללכת ללמוד, כשאני ועוד הרבה אזרחים טובים אחרים הולכים לשמור עליך מהרצחנות של המחבלים שהם מעריצים.

א. אל תתנשא.

ב. אכן אתה צודק. מבחינת החוק, חובתי היא לשרת את מדינתי ע"י שירות בצה"ל(צבא הגנה לישראל, או התקפה לישראל?). ועזוב כרגע את כל מה שנאמר בדיון הזה, תשכח שנאמר, שים בצד: אדם חסר מוטיבציה, האם הוא יועיל לצה"ל בזה שיתגייס או שרק יעלה לצבא כסף רב ויתרום להפסד במלחמה? האם לא עדיף שאותו אדם ילך ללמוד/לעבוד ויתרום למדינה בדרכו שלו?

ג. צודק, עוד אחת מהסיבות שאין לי כוונה לשרת בצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה לא מבין פה,זה שאי אפשר לעשות איתם שלום,הם לא רוצים רק מדינה,הם רוצים את כל ארץ ,בהתחלה ניתן להם מדינה,אחרכך עוד שטחים.

רוצים מדינה?

לא פה.

לערבים יש מעל ל10 מדינות שכל אחת מהן פי 20 בגודלן מישראל,שלא ינסו למצוץ את מה שאין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל:

שלא ינסו למצוץ את מה שאין לי.

LOL :lol: :lol: :lol:

::)

מה שאתה לא מבין פה,זה שאי אפשר לעשות איתם שלום,הם לא רוצים רק מדינה,הם רוצים את כל ארץ ,בהתחלה ניתן להם מדינה,אחרכך עוד שטחים.

רוצים מדינה?

לא פה.

אתה צודק, כל עוד מדובר בקיצונים. אבל קיצונים יש בשני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת איך לעזאזל לא חשבנו שזאת באמת הסיבה לשנאה היהודית בעולם פשוט מצאנו את הפיתרון !!! :yelclap: :yelclap: :yelclap:

באמת תעשי לי טובה, השנאה כלפי היהודים התחילה עוד ממתי שהעם שלנו קיים.

ואם זאת באמת הייתה הסיבה לשנאה היהודית בעולם מצבנו היה מעולה.

יישר כוח למתנחלים שעוד שומרים את האדמה הקדושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...