צפצופים באוזן בעעע - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפצופים באוזן בעעע

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

אתמול הייתי במסיבה ועד עכשיו הצפצופים לא עברו לי... אף פעם זה לא נמשך כ"כ הרבה זמן [בד"כ זה איזה שעה- שעתיים]

אני אוכל שנהיה לי נזק תמידי ושעוד מסיבה אחת ואני חרש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל-תרגע.

הייתי במספיק מסיבות כדי לאמר לך-שהצפצוץ תמיד עובר.

השיא שלי היה כשהלכתי למסיבה במתחם חורף של הקמפוס בירושלים...היה שם רעש מטורף,השתכרתי טילים אז גם לא נתתי לאוזניים לנוח..

הקיצר-הייתי חצי חירש במשך חמישה ימים...והצפצופים עברו לגמרי רק אחרי שבוע.

בעיקרון-כל רעש חזק שאתה נחשף אליו דופק לך את השמיעה...אתה לא תהיה חירש לצמיתות,אבל כל פעם שאתה נחשף לרעש חזק,ויש לך צפצופים באוזניים-סימן שעשית נזק לאוזניים...הנזק הזה מתוקן לאט לאט,ולכן אתה צריך לתת לאוזנים לנוח...אבל חשיפה מרובה לכלכך הרבה רעש בסוף כן דופקת את השמיעה...הבעיה שאתה סובל ממנה כרגע נקראת "טנטון"...זה יעבור בכל מקרה.

הדבר הכי טוב שאני יכול להמליץ לך זה:

1)כשאתה במסיבה עם רעש חזק,כל חצי שעה-שעה לצאת החוצה ולתת לאוזניים לנוח עד שאתה שומע יותר טוב

2)לקנות אטמים מיוחדים שנועדו לחסום רעש חזק כלכך [אתה עדיין שומע הכל,אבל זה לא דופק לך את האוזניים בצורה היסטרית]

אני פעם לא שמרתי על האוזניים שלי,קצת דפקתי אותן [לא הרבה] ולכן אני שומר עליהן הרבה עכשיו...אבא שלי,לדוגמא,הרס את האוזניים כשהוא שירת בצה"ל [כמה מלחמות ופגזים שנחתו לידו בהחלט גרמו לציפצופים עצבניים באוזניים ;)]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מבין מה הקטע של הווליאום המטורף הזה במעדונים?! :pissed:

לא בכולם,אבל ברוב זה פשוט מוגזם

יש איזה מידה שאתה כבר לנהנה מהרעש המטורף...אני אישית יכול להתחרפן מרעש חזק מדי...גם החרא הזה לא מאפשר לדבר עם בנות ככה...צריך לצרוח באוזן ואחרי זה שהן צורחות לך בחזרה אתה לא מבין בכלל מה הן אמרו... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקטע עם הדיבור אפשר לפתור - סותמים לה את האוזן וצורחים.. ככה הרעש של המוזיקה מתעמעם והקול שלך נשמע דיי ברור...

וזה באסה לצאת כל חצי שעה- שעה כי אם אתה עם מישהי אתה לא יכול להגיד לה "שמעי, אני לא רוצה להרוס את האזניים.. עוד מעט אני חוזר"

או שאולי זה דווקא טוב? חחח אחלה תירוץ בשביל להביא מישהי לכיוון השירותים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך לרופא. אתה הרסת את האוזניים שלך...

ועכשיו ברצינות אתה עלול לאבד את השמיעה שלך... אם אתה שומע צפצופים אז אתה בדרך! לדעתי אסור לך להחשף לרעש חזק (זהו, מיצית את כמות המסיבות חחח)

(עדיין תלך לרופא שיבדוק את העניין, כי אולי המסיבה הבאה תהיה אחרונה שתשמע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך לרופא. אתה הרסת את האוזניים שלך...

ועכשיו ברצינות אתה עלול לאבד את השמיעה שלך... אם אתה שומע צפצופים אז אתה בדרך! לדעתי אסור לך להחשף לרעש חזק (זהו, מיצית את כמות המסיבות חחח)

(עדיין תלך לרופא שיבדוק את העניין, כי אולי המסיבה הבאה תהיה אחרונה שתשמע...)

:kopfpatsch: :'( :'( :'(

האמת זה כמעט ועבר.. זה לא היה ממש צפצוף אלא יותר רעש בסגנון רעש לבן [רעש שעושה מאורר שקט (קשה להסביר את זה.. זה סוג של רעש שאתה שומע כשאתה יושב בחדר אטום לחלוטין)]

אתה רציני בקשר לבדיקה אצל רופא או שזה היה בצחוק ? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע

לא הרסת את האוזניים ואתה תשמע טוב מאוד שוב פעם...לי זה קרה לפחות 4 פעמים ואני עדיין שומע 10.

בכל מקרה מומלץ לך ללכת לרופא בעניין השמיעה...זה לא בהכרח שאתה עם אוזניים דפוקות,פשוט רצוי שתשמע מה יש לו לאמר לך על האוזניים.

ודרך אגב,לצאת ממועדון מהטיעון ש"ממש מרעיש וכואב לך באוזניים" זה בערך הדרך הכי קלאסית שיש להוציא בחורה אל מחוץ למוקד הרעש כדי לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :'( :'( :'(

האמת זה כמעט ועבר.. זה לא היה ממש צפצוף אלא יותר רעש בסגנון רעש לבן [רעש שעושה מאורר שקט (קשה להסביר את זה.. זה סוג של רעש שאתה שומע כשאתה יושב בחדר אטום לחלוטין)]

אתה רציני בקשר לבדיקה אצל רופא או שזה היה בצחוק ? :'(

אני לא רוצה להפחיד אותך או משהו, אבל אם אתה שומע צלצולים אז תבדק... רק פעם אחת קרה לי ששמעתי צלצולים וזה כשהייתי האימון בבאליש ושיגרו טילים... צלצל טלפון ממש לפני שיגור והייתי מספיק דפוק לענות :smile1: (זה היה משהו בסגנון "הלו אימא? לא עכשיו, יורים פה טילים..." ואז שיגור מחריש)

מ... אתה פשוט נשמע כמו מישהו שמבלה במועדונים רועשים ואני יודע בוודאות שצלצולים באוזניים זה פגיעה באוזן לכן הצעתי לך להיבדק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...