מחשב לא יציב - blue screens וריסטים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא יציב - blue screens וריסטים

summer69

Recommended Posts

המפרט הוא כזה:

С2D 6300

965p-DS3

G.Skill 2X1024 800MHZ 5-5-5-15 NQ

1900XT 512 של saphire

ליברטי 400W

וWD2500KS

עכשיו הבעיה היא ככה

כששני הסטיקים של הזיכרון מחוברים ללוח - בכל פעם שאני במצב load המחשב מקבל blue screens, כמעט כל פעם בגלל סיבה אחרת. עידכנתי את הדרייברים של הצ'יפסט, כרטיס מסך, כרטיס קול, והכרטיס לגירסאות הכי חדשות וזה לא עזר. חיפשתי והורדתי hotfixes לווינדוס מהאתר של מייקרוסופט וזה עדיין לא עזר

לא יצא לי עוד לנסות MEMTEST, אבל כשאני עושה BENCHMARK לזכרונות דרך prime95, הוא נתקע

כשאני עובד עם 1024 (כלומר לא בdual channel - רק עם סטיק אחד) הכל עובד בסדר, משחקים לא נתקעים ואני לא מקבל שום blue screens, וגם הbenchmark בprime95 רץ בסדר גמור

ניסיתי את שתי הסטיקים בנפרד על כל הסלוטים בלוח וכשהם לבד הם עובדים בסדר גמור

חשבתי שזו בעיה בזכרונות, אבל הקטע שיש עוד בעיות:

כשאני מחבר את המאוורר של המעבד לcpu_fan בלוח ואת המאוורר 80 מ"מ לsys_fan בלוח, או רק את אחד מהם, הם לא מסתובבים על הRPM שהם אמורים להסתובב בו, יענתו איטיים יותר ואפשר לראות את זה עליהם. מה גם שהם לא מסתובבים בכוחות עצמם וצריך לתת להם פוש עם האצבע בשביל שיתחילו לעבוד.....

ניסיתי לחבר את שאר מאווררים ללוח וגם איתם אותו הסיפור

כשאני מחבר את המאווררים ישירות לספק הם עובדים בסדר גמור (גם המאוורר של המעבד)

מה גם כשיש מאווררים שמחוברים ללוח, אחרי כמה זמן שהמחשב עובד הוא פתאום עושה ריסט (יכול ליהיות שהכניסות מקצרות?)

ועוד בעיה , שהfront_audio לא עובד. ניסיתי לחבר אותו ליציאות audio הקדמיות של המארז והם לא עובדות. הfront_usb לעומת זאת עובד בסדר

ניחוש פרוע שלי זה שהלוח כאן הוא הסיבה לכל הבעיות.... :P

אבל בגלל זה אני שואל פה בשביל לשאול אותכם אולי יש לכם רעיון אחר

עכשיו עוד שאלה שלי היא:

לא את כל המחשב קניתי מחנות אחת. קניתי אותו בערך חצי מKSP (לוח אם, מעבד, קשיח וכרטיס מסך) וחצי מנועה(ספק מארז וזכרונות)

עכשיו בשביל להביא את הלוח לתיקון לKSP, מה בידיוק אני מביא להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...