*עדכון לעוד שאלה* מחשב הגיע עם כרטיס מסך מובנה למרות שלא היה אמור.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*עדכון לעוד שאלה* מחשב הגיע עם כרטיס מסך מובנה למרות שלא היה אמור..

shkip

Recommended Posts

עדכון - אוקיי, דיברתי עם החנות והם יישלחו את הכרטיס(התעקשות בלתי מתפשרת מצד ההורים) אז יש לי רק שאלה אחת - כשהגיע המחשב התקנו את על תכולת הדיסק של לוח האם, ביניהן "Intel Graphics Media Accelerator" - אני מניח שזהו הכרטיס המובנה. האם צריך להסיר את הדרייבר הזה אחרי שנחבר את הכרטיס שיגיע, או שזה לא אמור להפריע, או שזה לא קשור וזה הכרחי...? תודה רבה שוב.

היי.

חיברתי השבוע את המחשב שהגיע(C2D6600) והתקנתי וכו'.. הכל עבר חלק.

בהזמנה כרטיס המסך היה GEFORCE7300 אבל המחשב הגיע עם כרטיס מסך מובנה של :kopfpatsch:!

בחנות אמרו להביא את המחשב אליהם לסידור אבל זה כמעט בלתי אפשרי כי אין לנו איך להגיע לתל אביב(גרים רחוק בדרום).

השאלה היא, אם לא ניסע אליהם, ובמקום זאת אם נבקש מהם לשלוח את כרטיס המסך המקורי, האם כשנחבר אותו הוא יזוהה אוטומטית, או שתהיה התנגשות עם הכרטיס המובנה?

או שבשביל להתקין כרטיס מסך לא מובנה על המחשב הקיים בכלל חייבים להחליף את כל הלוח\צ'יפסט(לא, אין לי ממש מושג על מה אני מדבר) שעליו נמצא הכרטיס המובנה?

תודה רבה לכל מי שעוזר,

מבולבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין בעיה במיוחד, אתה פשוט מבטל את כ.המסך המובנה בביוס (יש לוחות שלא צריך לבטל והוא עושה את זה אוטומטית [תחפש ONBOARD VGA בביוס]) ואח"כ תוקע את הכרטיס בסלוט הנכון (במחשב חדש אני מהמר שזה PCI-E אבל...), מתקין וזהו.

כאמור אין בעיה לעשות את זה, אבל אני צופה בעיות לממש אחריות בהנחה שהכרטיס שישלחו לך ימצא כלא תקין משום-מה (בחנות קלטו כבר שאתה לא ממש מבין במחשבים והם ינסו להפיל את זה עליך ולהגיד שאתה גרמת, תוך ניסיון התקנה לקוייה, לקלקול בכרטיס ולכן הם לא יחליפו לך אותו).

ד.א

אם הם "טעו" בכ.המסך (קוראים לזה שיטת "מצליח" כי אם זה מצליח המוכר עשה עליך בוחטה, אם זה לא מצליח הם פשוט אומרים ללקוחות להגיע עליהם לסידור) אולי הם "טעו" ועוד כמה רכיבים.

תעלה לפה דו"ח מאוורסט ותכתוב איזה חלקים הוזמנו מהחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה!

הממ.. בעיקרון זה אפשרי, אבל כמו שאמרת, אם יהיו סיבוכים וכו'.. אני מפחד להסתבך.

אגב הכרטיס אכן היה אמור להיות PCI-E(X16) לפי מה שזכור לי מההזמנה.

כרגע גם ישנה בעיות להעלות רשימה של רכיבי המחשב בגלל שלמחשב עוד אין חיבור לאינטרנט(מחכים לראוטר).

אבל אתה בהחלט צודק ובהחלט חשבתי על זה - ייתכן ועוד כמה דברים שם "מסודרים".

אני מניח שאין ברירה אחרת אם כך.. אלא אם כן נוכל לשכנע מישהו שמבין בעניין להתקין את הכרטיס..

עדכון - אוקיי, דיברתי עם החנות והם יישלחו את הכרטיס(התעקשות בלתי מתפשרת מצד ההורים) אז יש לי רק שאלה אחת - כשהגיע המחשב התקנו את על תכולת הדיסק של לוח האם, ביניהן "Intel Graphics Media Accelerator" - אני מניח שזהו הכרטיס המובנה. האם צריך להסיר את הדרייבר הזה אחרי שנחבר את הכרטיס שיגיע, או שזה לא אמור להפריע, או שזה לא קשור וזה הכרחי...? תודה רבה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ידידי לפי ההזמנה שעשיתה אצלם אתה רואה את הרכיבים שהזמנתה ,ומה שהותכן במחשב שלך כמו שרשם shuy אני היתי לוקח את המחשב

אל המעבדה שהם יתקינו את הכרטיס,שלא יהיה להם קל להאשים אותך ,למרות שקשה להאמין שיגיעו למצב הזה.

להתקין את הכרטיס זה לא בעיה,צריך לבטל את הכרטיס המובנה מהביוס ,מומלץ להסיר את הדריבר.ושתחבר אותו לאינטרנט תוכל לדעת בידיוק מה-

שהרכיבו במחשב,אני מהמר שהכל יהיה מתאים...

תתחדשו :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...