Splinter Cell: Double Agent - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Splinter Cell: Double Agent - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון SAM הוא סוס!

הוא יכול להתגנב אליך באמצע היום ואתה לא תראה את השלוש מנורות האלה שיש לו על הראש

בוא נגיד שהוא עבר הכשרה מיוחדת מ ASKANINJA ואם אתה לא מכיר אותו אז אין פה על מה לדבר.

THIEF היה משחק נחמד מאוד, השלישי כמובן

ואיזה כיף לכם שיש לכם כאלה מחשבים שמריצים את המשחק הזה

מזכיר לי את הילדות שגם לי היה מחשב תותח והרצתי את SC PANDORA עם הכול איי איך עברו זמנים.....

אז תהנו כי אין על SC! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון SAM הוא סוס!

הוא יכול להתגנב אליך באמצע היום ואתה לא תראה את השלוש מנורות האלה שיש לו על הראש

בוא נגיד שהוא עבר הכשרה מיוחדת מ ASKANINJA ואם אתה לא מכיר אותו אז אין פה על מה לדבר.

א.המנורות בולטות יותר בחושך... :silly:

ב.מה קשורה הכשרה מיוחדת לזה שאתה עומד מטר ממישהו והוא לא רואה שלוש מנורות ירוקות וזוהרות מולו???

(אגב...שיחקתי סיימתי את כל שלושת המשחקים הקודמים...באמת משחק טוב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהיו יודע אם יצא איזה פאטץ' שיפעיל את המשחק בכרטסים כמו X800?

זה נראה לי מוגחך שאצלי ב הרגיל המשחק עובד ומחשב שהוא במפרטו עולה בכמה דרגות על הXBOX אז המשחק לא עולה.

לא מאמין שיש באמת צורך כזה ב SHADER3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחק הקודם יצא פאץ שאפשר תמיכה בSM2 , מכיוון שהמנוע הגרפי כמעט זהה אני לא חושב שתהיה בעיה להוציא גם למשחק הזה פאץ שיאפשר תמיכה כזו.

בכל מקרה המשחק חייב פאץ בטירוף, המון באגים קטנים והרבה התרסקויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפי דעתי, סידרת thief היא אחת הטובות שנוצרו....

המשחק השלישי בהחלט היה משובח מאוד, ואיפשר חופש פעולה גדול יחסית והכל באווירה גוטית אפלה.

חוץ מזה, סאם פישר סתם "טוב", בthief אנחנו משחקים כגנב שלא מתחשבן:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ברגשות מעורבים לגבי המשחק, אמנם הוא שומר על המסורת של סדרת המשחקים הותיקה והטובה הזאת, בעל כל המאפיינים של קודמיו , החל מהגרפיקה וכלה בסאונד ובמשחקיות..אבל.

משהו לא זורם לי במשחק, המפות לפעמים איטיות מדי, העיצוב שלבים בינתיים לא כל כך הרשים אותי, הוא יותר מדי כבד לעומת קודמו(שלא בצדק ניתן לומר) וכמו כן לא נקי מבעיות טכניות ומתרסק לי פעמים רבות,(Visual C++ Error, Screen Freezing etc.), אני לא יכול לומר אכזבה אבל ציפיתי ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ברגשות מעורבים לגבי המשחק, אמנם הוא שומר על המסורת של סדרת המשחקים הותיקה והטובה הזאת, בעל כל המאפיינים של קודמיו , החל מהגרפיקה וכלה בסאונד ובמשחקיות..אבל.

משהו לא זורם לי במשחק, המפות לפעמים איטיות מדי, העיצוב שלבים בינתיים לא כל כך הרשים אותי, הוא יותר מדי כבד לעומת קודמו(שלא בצדק ניתן לומר) וכמו כן לא נקי מבעיות טכניות ומתרסק לי פעמים רבות,(Visual C++ Error, Screen Freezing etc.), אני לא יכול לומר אכזבה אבל ציפיתי ליותר.

אז תוריד את הפאץ ( :o)

http://gamershell.com/download_16311.shtml

This patch updates Splinter Cell: Double Agent to version 1.01.

- This patch fixes various issues when playing online. These issues mostly concern invitations and squad features. Some disconnection issues have been treated as well.

- Some minor single-player issues have been addressed as well, especially for the anti-aliasing feature.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...