OC, ספקים ג'נריים, והסיכונים הטמונים בכך - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC, ספקים ג'נריים, והסיכונים הטמונים בכך

GGuyZ

Recommended Posts

אני הייתי לוקח את ה FSP

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4015

אגב ספקי כוח מסויימים מתקרבים מאוד לגבול ה90 אחוז נצילות :xyxthumbs:

ספק כוח ממש איכותי יגיע אולי ל80-85 אחוזי נצילות וגם הם נדירים

בדר"כ מדובר על 70 -80 אחוזי נצילות אפילו בחברות איכותיות

וספקים במחירים טובים ניתן למצוא בwww.TMS.CO.IL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שהוא לא דיבר על ספקים שעולים 1100 ש"ח!

אפילו הליברטי המהולל שמתחייב ל80% נצילות לפחות בכל המצבים, עומד בממוצע על פחות מ75%.

http://www.systemcooling.com/enermax_liberty_400-07.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחו"ל הם הרבה יותר זולים ...

כמה חבל. עכשיו ההורים שלי חזרו מארה"ב.

גם אני הייתי לפני 3 חודשים...

בכל מקרה... אין שום הצדקה למחיר כזה לספק. זה סתם 'כיף' שיש לך את ההכי טוב.

באותה מידה אני כרגע מתלבט בין FSP 400W PAF לליברטי 400W. מעבר לרעש ואולי הבדל של 2-3 טמפ' במארז עצמו, שניהם אמורים להחזיק באותה מידה. הליברטי עולה כפול, ובכל זאת, מן הסתם, אני מעדיף אותו בגלל האיכות של המוצר והשטויות שמסביב. אך האם אני באמת צריך אותו? לא נראה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו גם מוכן להסביר לי מה זה Active PFC? זה מייצב יותר את המתח למיטב הבנתי, אך כמה זה משמעותי?

מה שזה עושה :

The preferable type of PFC is Active Power Factor Correction (Active PFC) since it provides more efficient power frequency. Because Active PFC uses a circuit to correct power factor, Active PFC is able to generate a theoretical power factor of over 95%. Active Power Factor Correction also markedly diminishes total harmonics, automatically corrects for AC input voltage, and is capable of a full range of input voltage. Since Active PFC is the more complex method of Power Factor Correction, it is more expensive to produce an Active PFC power supply

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...