המלצה לכרטיס מסך לגיימר ממוצע-למחשב חדש - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך לגיימר ממוצע-למחשב חדש

sh9696

Recommended Posts

אם עוד לא קנית את הזיכרון למחשב שלך. תשנה את הזיכרון לסטיק בודד של 1GB. בהמשך תוכל לשדרג לעוד 1GB בסטיק נוסף. ולא להרוס את השידרוג בעתיד הרחוק ל- 4GB.

בקשר לכרטיס מסך: לפי דעתי, חבל לקנות כרטיס מסך ב- 800 שקל.שעוד 300 שקל יש כרטיסים נפלאים כמו ה- 7900GS או ה- X1950PRO.

אני מציע שתשקיע עוד קצת ותקנה כרטיס מסך נורמלי. יקח הרבה זמן עד שה- DX10 יתחיל להראות את יתרונותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לשים 2 סטיקים של ג'יגה כל אחד...

ושוב, אני לא אחד שמשחק ברזולוציות הכי גבוהות והשאלה היא אם שווה להוסיף 400 ש"ח שבעוד שנה אולי אני יחליף את הכרטיס.

רזולוציות בינוניות שיחזיקו משחקים בצורה חלקה וללא קפיצות בפריימים יספק אותי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תחליף את הכרטיס בעוד שנה.

ומבחינה כלכלית לקנות עכשיו כרטיס ב 800 שקל ועוד שנה כרטיס ב 1000 זה לא יותר משתלם מלקנות עכשיו כרטיס ב 1100 שיהיה לא רחוק מהכרטיס שתקנה ב 1000 עוד שנה ולהנות כל השנה הזאת.

לי יש X1800 GTO- שקצת יותר טוב מה 7600GT, ואני כבר מרגיש שהוא לא עובד בעומס של משחקים חדשים.

אם אתה רוצה לקנות מחשב חדש ולהתבאס (כלומר להתחיל לשחק בכל המשחקים על MED במחשב חדש), תקנה את ה 7600GT. בסך הכל כרטיס לא רע.

אם לא- קח את ה 7900GS. תאמין לי, אם מתקמצנים על 300 שקל בקנית מחשב אפשר לקבל ביאוס רציני.

נ.ב.

בקשר למה ש 3DGOD אמר-

אני גם לא מבין את הקשר בין כרטיס מסך טוב לבין "גיימר רציני". כרטיס מסך טוב קשר בעיקר (לא רק, אבל בעיקר) לכמות הכסף שיש לבן אדם.

יש אנשים שאוהבים מאוד לשחק ועם זאת, אין להם תקציב לכרטיס חזק. אז הם "גיימר מתחיל"?!!??! WTF?

יש אנשים שלא משחקים כל כך הרבה ועם זאת יהיה להם תקציב לכרטיס יותר טוב. אז הם מתקדם?

אני קורא להוציא את ההגדרה הזאת מהתרד להמלצת כרטיס מסך. זה טיפשי.

נ.ב 2

קח 2GB. התקנתי על ה 2GB שלי והיו רק 700 פנויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם שמתם לב אבל 1.5 ג'יגה זה מומלץ לווינדוס וויסטה

כמו ש512 זה מומלץ לווינדוס ולפעמים גם זה לא מספיק כשרוצים להפעיל משחק כבד

חוץ מיזה אני לא רואה שום טעם לשדרג לוויסטה... מה מה מיוחד בו? ממש הaero שסתם לוקח יותר מקום בזיכרון? זה שהוא נראה מגניב?

כמו שבהתחלה של לא היה שום טעם לשדרג אליו והיה עדיף להשיאר עם ME/2000 ואפילו 98, גם הפעם אני לא ישדרג לוויסטה כל כך מהר....

אני הייתי עם 2000 עד שנת 2004 ורק אז החלפתי לXP....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תחליף את הכרטיס בעוד שנה.

ומבחינה כלכלית לקנות עכשיו כרטיס ב 800 שקל ועוד שנה כרטיס ב 1000 זה לא יותר משתלם מלקנות עכשיו כרטיס ב 1100 שיהיה לא רחוק מהכרטיס שתקנה ב 1000 עוד שנה ולהנות כל השנה הזאת.

לי יש X1800 GTO- שקצת יותר טוב מה 7600GT, ואני כבר מרגיש שהוא לא עובד בעומס של משחקים חדשים.

אם אתה רוצה לקנות מחשב חדש ולהתבאס (כלומר להתחיל לשחק בכל המשחקים על MED במחשב חדש), תקנה את ה 7600GT. בסך הכל כרטיס לא רע.

אם לא- קח את ה 7900GS. תאמין לי, אם מתקמצנים על 300 שקל בקנית מחשב אפשר לקבל ביאוס רציני.

נ.ב.

בקשר למה ש 3DGOD אמר-

אני גם לא מבין את הקשר בין כרטיס מסך טוב לבין "גיימר רציני". כרטיס מסך טוב קשר בעיקר (לא רק, אבל בעיקר) לכמות הכסף שיש לבן אדם.

יש אנשים שאוהבים מאוד לשחק ועם זאת, אין להם תקציב לכרטיס חזק. אז הם "גיימר מתחיל"?!!??! WTF?

יש אנשים שלא משחקים כל כך הרבה ועם זאת יהיה להם תקציב לכרטיס יותר טוב. אז הם גיימר מתקדם?

אני קורא להוציא את ההגדרה הזאת מהתרד להמלצת כרטיס מסך. זה טיפשי.

נ.ב 2

קח 2GB. התקנתי ויסטה על ה 2GB שלי והיו רק 700 פנויים.

אני מסכים איתך...

ומה ההבדל בין ה 7900GSל ATI X1950Pro 256MB ??

מה עדיף כי מבחינת מחיר הם דיי דומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX1950P הכי מומלץ מכולם הוא הכרטיס הבא של ASUS

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_94_1387&products_id=15493

קירור מפלצתי שללא ספק יקפיא את הכרטיס שלך ולא יהיו לו בעיות בC@ במידה ותרצה לעשות,החריגה בשבילו משתלמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...