למי ששאל, המבצע באופיס דיפו חוזר - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי ששאל, המבצע באופיס דיפו חוזר

integral

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, צחקתי. אלו טובים ואלו טובים והם עולים בדיוק אותו דבר. חבל על הדלק שאבזבז כדי לנסוע לשם שוב.

ובכלל, הטאיוונים שראיתי שם היו x8. לא שיש לי כוונה לצרוב מעל לזה (אני צורב בכלל ב- x6), אבל נחמד שיש לי אופציה. 150 דיסקים יספיקו לי עד לצורב הבא, שבטח יעבוד במהירות גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני עובד כסטוקר באופיס דיפו ואם נגמר על המדף או משהו תמיד יש לא במחסן אלה במדפים הגבוהים שם חחחח

אף פעם לא נגמר אין כזה דבר פשוט האחראים על אלקטרוניקה אין להם כוח להוסיף עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צורב רק על X6.... זה איטי ומיותר, סתם זמן שמתבזבז

מהניסיון המאוד מוגבל שלי, צריבה במהירות בינונית אמינה יותר מצריבה במהירות גבוהה או נמוכה. ומה אכפת לי, אני לא ממהר לשום מקום. אז ייקח עוד ארבע דקות. אין לי מפעל צריבות כשכל דקה מבזבזת לי כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, לפי מה שאני מכם, אם אני הולך לאופיס לרכוש מדיות של ורבטים במבצע לא צריך לשבור את הראש יותר מדי בין יפן לטאיוואן ופשוט ללכת על טאיוואן.

שאלה נוספת, אני לא צורב כבד בכלל אבל קורצת לי מאוד העובדה שאם אני קונה 150 (100 ו-50 מתנה) המחיר למדיה יוצא משהו כמו 2ש"ח. מצד שני, זה אומר שיהיה לי סטוק למשך שנה לפחות. יש טעם לקנות כל-כך הרבה מדיות? אני מתאר לעצמי שהמחיר של מדיה הולך ויורד ותוך שנה אפשר יהיה לרכוש מדיה איכותית כמו טאיוואן במחיר קרוב ל-2ש"ח גם בלי כזה או אחר? או שאני טועה והמחירים די סטטיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון המאוד מוגבל שלי, צריבה במהירות בינונית אמינה יותר מצריבה במהירות גבוהה או נמוכה. ומה אכפת לי, אני לא ממהר לשום מקום. אז ייקח עוד ארבע דקות. אין לי מפעל צריבות כשכל דקה מבזבזת לי כסף.

אם המדיה איכותית (למשל וורבטים טאיוואן) לא יהיה הבדל באיכות הצריבה בין 16X ל 4X (כמובן עם צורב נורמלי).

שאלה נוספת, אני לא צורב כבד בכלל אבל קורצת לי מאוד העובדה שאם אני קונה 150 (100 ו-50 מתנה) המחיר למדיה יוצא משהו כמו 2ש"ח. מצד שני, זה אומר שיהיה לי סטוק למשך שנה לפחות. יש טעם לקנות כל-כך הרבה מדיות? אני מתאר לעצמי שהמחיר של מדיה הולך ויורד ותוך שנה אפשר יהיה לרכוש מדיה איכותית כמו טאיוואן במחיר קרוב ל-2ש"ח גם בלי כזה או אחר? או שאני טועה והמחירים די סטטיים?

זה גם מה שאני חשבתי ועדיין נשאר לי סטוק משנה שעברה והמחירים של הוורבטים עדיין זהים (אם אני לא טועה הם אפילו עלו קצת), לדעתי לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים עדכון מסניף חוצות המפרץ

אז ככה ראיתי היום שמישהו רשם שבסניף הקריון בו רציתי לבקר יש רק תוצרת סין והודו.

אז במקום, קפצתי לחוצות המפרץ.

מצאתי תוצרת טאיוון, אבל רק חבילות של 25 להדפסה במחיר 80 שקל לאריזה, שזה יוצא 2.13 לדיסק.

השאר חבילות של 10 מהודו ב35 ש"ח וכן 50 ב150 גם מהודו.

האחראי על התחום הצהיר שהוא לא מתמצא בארץ ייצור של הסחורה שלו.

אגב קניתי דיסקים כאלה בדיוק (ה25 - בקשר ליצרן אני לא יודע כי רק מהט'רד הזה למדתי על הנושא) כבר לפחות פעמיים וההתרשמות שלי מהם חיובית ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתי, גם אני לא רואה סיבה לקניית סטוק לשנה...

המקסימום שאני קונה בקניה אחת זה 50 דיסקים וזה מספיק לי למספיק זמן למבצע הבא.

יש משהו בדבריך.

אני עדיין "תקוע" עם CDR של ורבטים תוצרת TY שקניתי לפני שנתיים בערך (ואני לא מגזים!).

המדיות כל-כך איכותיות שאני משתדל שלא לצרוב עליהן סתם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...