למי ששאל, המבצע באופיס דיפו חוזר - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי ששאל, המבצע באופיס דיפו חוזר

integral

Recommended Posts

חברים, עכשיו שמתי לב שרשום לי על הקופסא:

MADE IN INDIA ולא טיוואן, זה אומר שזה רע ?? כי לא נראה לי שראיתי שם טיוואן וגם קניתי -R שקראתי שDVD+R יותר מומלץ.

ללכת להחליף אוו להשאר איתם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם מוסיפים אם יש להם במלאי(ובד"כ יש תלוי בסניף).עד כמה שזכור לי המבצע עד ה15 בחודש ואז או שיאריכו אותה או שלא.אתה יכול לבדוק את התאריך המדויק באתר שלהם,תחת חגיגת ל20 שנה(או משהו דומה בתחתית העמוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם כל כך מתלאהבים? בלירה מוכרים את החבילה של 100 ב234.9 DVD+R X16 עם קוד MCC 02RG20 שאני מבין שזה MADE IN JAPAN .

לפעמים יש להם הצאות עוד יותר זולות אני למשל לפני כ חודשיים נפלתי על מכירה אצלם של 111 ש"ח ל 50 אז קניתי שניי חבילות.

קיצר המבצע של דיפו לא כזה משהו.

אבל תודה בכל אופן על הידיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם כל כך מתלאהבים? בלירה מוכרים את החבילה של 100 ב234.9 DVD+R X16 עם קוד MCC 02RG20 שאני מבין שזה MADE IN JAPAN .

לפעמים יש להם הצאות עוד יותר זולות אני למשל לפני כ חודשיים נפלתי על מכירה אצלם של 111 ש"ח ל 50 אז קניתי שניי חבילות.

קיצר המבצע של אופיס דיפו לא כזה משהו.

אבל תודה בכל אופן על הידיעה

דבר ראשון MCC 02RG20 זה לא תוצרת יפן.. תסתכל בלינק המצורף

http://www.digitalfaq.com/media/dvdmedia.htm

דבר שני 111 שח ל 50 דיסקים יוצא 2.22 שקל לדיסק.

אני קניתי סה"כ 30 דיסקים ושילמתי 2.33 שקל לדיסק. הבדל של 11 אגורות לדיסק כולה, וככול שקונים כמות יותר גדולה צריכה להיות הנחה...

מה גם שהבנתי ממישהו שלקח 3 חבילות של 50 באופיס דיפו שיצא לו 2 שקלים לדיסק

פשוט לי אין מה לעשות עם 150 דיסקים! בחיים אני לא אסיים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.על הדיסקים הללו של יפן היה לנו דיון ממושך והמסקנה שאלא תוצרת טיאוון לא נופלים מהם(ואף עולים עליהם).מה גם שעדיין אין אותם בכל הסניפים.

עריכה:הנה הדיון מהעמוד ה4 של הפורום http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=213022.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...