למי ששאל, המבצע באופיס דיפו חוזר - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי ששאל, המבצע באופיס דיפו חוזר

integral

Recommended Posts

היום התחיל חדש על הוורבטים. היום הייתי באופיס דיפו ובדיוק נכנס המפיץ וסדר את המדפים למבצע :)

2+1 חינם :).

מה שכן, מלא MADE IN INDIA :P על המדפים.

אבל לפחות בסניף שאני קונה יש -RX16 PRINTABLE תוצרת טאיוואן והצלחתי לקחת -RX16 ו +R X16 תוצרת טיוואן שאינם PRINTABLE(אני חושב שהאחרונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, בינתיים את התוצאות הכי טובות על הסוני 170 והפיוניר קיבלתי מה -RX16 לא PRINTABLE מתוצרת טיוואן.

את ה PRINTABLE לא בדקתי.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=215860.msg1892898#msg1892898

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין תודה על העדכון!כרגיל באתר שלהם אין זכר לזה. :yelclap: יש לי עוד כמה דיסקים(110) אך נראה לי אני אקנה בכל זאת.מישהו יכול להעריך לכמה זמן המבצע?3 שבועות כרגיל או כמו בפעם שעברה לחודשים?

אגב את הדיסקים תוצרת טיאוון PRINTABLE בדקתי והם נתנו תוצאות קצת יותר טובות מאלו של יפן! (TY T03 אם אני זוכר נכון קיבלתי 99 על פיונייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הטיפים חברים :)

הלכתי היום לאופיס דיפו ועל המדף העליון היו דיסקים תוצרת הודו.

אבל פשפשתי קצת במדפים התחתונים ומצאתי תוצרת טיוואן.

ללא הפורום הייתי קונה תוצרת הודו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שיידעתם אותי! :yelclap:

עריכה:

הלכתי לקנות! :) קניתי 2 אריזות של 10 דיסקים -R X16 תוצרת טייוואן ואריזה אחת של 10 דיסקים DVD+R X16 גם תוצרת טייוואן (כמובן שאחת מה 3 מתנה)

הייתי אופטימי וחיפשתי שם גם תוצרת יפן אבל לא היה :silly: דווקא תוצרת טייוואן לא היה חסר. היה הרבה תוצרת טייוואן והרבה תוצרת הודו. (בקניון בהרצליה)

תודה רבה! יצא משתלם ביותר! 2.33¤ לדיסק ! כמעט במחיר של TEAC קיבלתי ורבטים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מה עושה PRINTABLE ?

אני הולך מחר לאופיס דיפו מה אני אמור לחפס ? אני צורב משחקים וסרטים

יש מדפסות מיוחדות שיודעות להדפיס על דיסקים... אם המדפסת שלך כזאת שווה לך אולי ללכת על הפרינטאבל...

אם לא תקנה את הרגילים ותקנה תוצרת טייוואן ולא תוצרת הודו (רשום על האריזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או יפן.וPRINTABLE פשוט באים אם "עיגול לבן" אם יש רק אותם לא נורא.תוצרת אינדיה מומלצים פחות.

לא מצאתי באופיס דיפו תוצרת יפן.. וחיפשתי שם כמה דקות טובות... בגלל זה לא אמרתי לו לחפש יפן כי לא נראה לי שהוא ימצא.

לגבי הפרינטאבל אני לא ממש בדקתי תוצרת מה הם כי הם לא עניינו אותי... (הם גם קצת יותר יקרים) אבל אם הם תוצרת הודו אז באמת פחות כדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...