יש לamd סיכוי לעקוף בגודל את אינטל?? - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לamd סיכוי לעקוף בגודל את אינטל??

avi2014

Recommended Posts

לא משנה מי יפשוט רגל עוד שנתיים, לא משנה למי לא יהיה מה להציע עוד שנתיים, לא משנה מי רמאי, לא משנה מי עובר אפקטי אוסבורן.

אני אקבל את המעבד הטוב ביותר להיום! ולא איכפת לי מה יקרה בעוד שנתיים או מה החברה עוברת.

והיום אינטל שולטת בשוק המעבדים הביתיים, זה לא ניתן לוויכוח.

:xyxthumbs:

ואני רוצה להדגיש ולחזק - נניח את ההנחה המופרכת מיסודה שמשהו שאתה, urib, אומר הוא נכון.

אז, מה אתה מנסה להגיד? שלא עדיף לקנות היום מעבדים של על פני AMD? טעות, לרוב הגדול של התקציבים והייעודים עדיף אינטל.

אני לאט לאט מתחיל לחשוב שאולי urib בכלל מקבל משכורת מאינטל, ותפקידו לעורר אנטגוניזם כלפי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:xyxthumbs:

ואני רוצה להדגיש ולחזק - נניח את ההנחה המופרכת מיסודה שמשהו שאתה, urib, אומר הוא נכון.

אז, מה אתה מנסה להגיד? שלא עדיף לקנות היום מעבדים של על פני AMD? טעות, לרוב הגדול של התקציבים והייעודים עדיף אינטל.

אני לאט לאט מתחיל לחשוב שאולי urib בכלל מקבל משכורת מאינטל, ותפקידו לעורר אנטגוניזם כלפי ::)

1. דווקא למחשבים התקציבים האתלונים נותנים עלות מול תועלת בהרבה יותר טובה, אל מה אתה מדבר בכלל.

מה רע ב-3600 x2 ?

2. די, די... עם השטויות תתבגר כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הפלצת את הנתונים האלו, תגיד לי מה תעשה עם 90% נטברסט תזרוק אותה בחירייה? :kopfpatsch:

מהדוחות הכספיים של ו-. אתה מוזמן לבדוק. אולי לשם שינוי תבדוק את המציאות במקום את הבלוגים.

היא עדיין מוכרת אותם אם לא שמת לב - קפוץ לחנות המחשבים השכונתית שלך. איכשהוא השתלטה על עוד 3% נתח שוק ברבעון הקודם...

ועד אמצע שנה הבאה היא כבר לא תייצר אותם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהדוחות הכספיים של ו-. אתה מוזמן לבדוק. אולי לשם שינוי תבדוק את המציאות במקום את הבלוגים.

היא עדיין מוכרת אותם אם לא שמת לב - קפוץ לחנות המחשבים השכונתית שלך. איכשהוא השתלטה על עוד 3% נתח שוק ברבעון הקודם...

ועד אמצע שנה הבאה היא כבר לא תייצר אותם בכלל...

אתה שוב תקוע בישראל, אתה חושב שכולם טמבלים קונים D כאשר יש את 3600 X2 במחיר טוב עם ביצועים טובים יותר,

ולא לקחנו בחשבון את המסלול שדרוג ל-K8L בפלטפורמה של למה תשדרג בדיוק?

לקונרו עם 8 מגה מטמון. :kopfpatsch:

ותגיד ממתי אתה מומחה למעבדים, מה זה הכוכבים השחורים האלו זה משהו חדש פה? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב תקוע בישראל, אתה חושב שכולם טמבלים קונים D כאשר יש את 3600 X2 במחיר טוב עם ביצועים טובים יותר,

ולא לקחנו בחשבון את המסלול שדרוג ל-K8L בפלטפורמה של למה תשדרג בדיוק?

לקונרו עם 8 מגה מטמון. :kopfpatsch:

ותגיד ממתי אתה מומחה למעבדים, מה זה הכוכבים השחורים האלו זה משהו חדש פה? :lol:

אה סליחה, Kentsfield זה קונרו עם סופר-גלו

אבל מה עם Yorkfield?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב ליאור, זה לא יעזור לך.

אתה לא יודע ש3600X2 הוא המעבד הכי טוב ומשתלם, למרות שרוב התקציבים גדולים מ-5K וקונרו E6300 אוכל את הAMD בלי מלח?

כבר הוכחתי שזה לא נכון, אז למה לכתוב שטויות בטונות. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...