יש לamd סיכוי לעקוף בגודל את אינטל?? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לamd סיכוי לעקוף בגודל את אינטל??

avi2014

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיגיטל לא הייתה אף פעם חברה בקנה מידה אפילו קרוב לאינטל.

ואתה עיוור.

מה אתה אומר :kopfpatsch: כל שרתי האלפא בעולם היו בכיס שלה.

OK אני עיוור, עכשיו תוכיח אחרת! מאיפה תעשה רווחים בדיוק במצב שלה היום, קח בחשבון שיש לה 100K עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוג קטן אבל עם המון חוכמה, בנתיים לאף אחד אין טיעונים משכנעים. תביט בשוק ותבין לאינטל אין לאן להתפתח כל עוד היא לא תשנה את הטכנולוגיה שלה, מיזעור ומטמון על סטרואידים לא יעזור לה.

דרך אגב, אם אתה כל כך מבין בכלכלה אז בבקשה... תוכיח אחרת.

גם הטיעונים של שורוקו לא משכנעים, ולא נכונים מבחינה חשבונאית ואתה עדיין בולע אותם

כמו הקטע עם הנזילות והמלאי, כמו הקטע שאין לאינטל לאן להתפתח.

אם היה לי זמן להתעמק בדוחות הכספיים של אינטל, הייתי מביא לך פירוט מפורט אבל לצערי אין לי.

בנוסף לזה יש לך זכרון קצר

בצמיחה גדולה, כולם חשבו שמעבד הקונרו יביס אותה

אתה מתכוון כולם חוץ ממך ומשורוקו שהייתם בטוחים שמדובר בפלופ ובהייפ של אינטל?

כלל אצבע בשוק ההון, אם היה בזה אפילו שביב של אמת, המניה היתה מתרסקת (לא ירידה של כמה אחוזים, מתרסקת!)

והמשקיעים החכמים (המוסדיים) שמעסיקים מאות אנליסטים היו יודעים את זה הרבה לפני שורוקו ולפניך.

מחיר של מניה לא משקף את שוויה הנוכחי של חברה אלא את תזרים המזומנים הצפוי, אם החברה היתה באמת בסכנה כזאת

היית רואה גם אזהרה בדוחו"ת הכספיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אחרי הרכישה הקו התחתון של ההכנסות לרבעון יהיו משהו כמו 2 מיליארד דולר לרבעון (פחות או יותר) לעומת קרוב ל-9 מיליארד של אינטל.

אינטל גם הרבה יותר ריווחית - בערך פי 10 יותר ריווחית מ- ברבעון האחרון. והיא תישאר ככה כי ATI היא חברה לא יותר מידי ריוחית כרגע.

אינטל מעסיקה כ-90 אלף עובדים - החדשה מעסיקה כ-15,000.

אינטל עדיין הרבה יותר גדולה. ושתי החברות כל הזמן גודלות - ההכנסות של שתי החברות ביחד זינקו בעשרות אחוזים בשנים האחרונות. המציאות היא שאף אחת מהם לא הולכת להעלם - יש 7 מיליארד + תושבים על פני כדור הארץ - בתוכם איזה מיליארד וחצי סינים שרק עכשיו מתחילים לצרוך מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר :kopfpatsch: כל שרתי האלפא בעולם היו בכיס שלה.

OK אני עיוור, עכשיו תוכיח אחרת! מאיפה תעשה רווחים בדיוק במצב שלה היום, קח בחשבון שיש לה 100K עובדים.

רק שכל שרתי האלפא לא היוו אף פעם רוב בשוק השרתים. digital הייתה כמו ל- IBM/HP וכו'.

פרט לכך שזה היה לפני מעל ל-10 שנים - כל שרתי האלפא אז - לא גירדו על השוק שעושה היום הסלרון לבד.

ותחשוב לפני שאתה מגיד על זה כי ממש לא בא לי לתקן אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג כבר בדרך למטה, 90% זבל במלאי שאף אחד לא רוצה לקנות, עד שמעבדי C2D יגיעו לכיסוי סביר בשוק K8L תקרע להם את הצורה.

מה נשאר? בשוק השרתים הכסף הגדול נמצא בשרתי 4P ומעלה, לאינטל יש כשלון צורב שם בגלל FSB מתקופת מתושלח לא מצליחה להדביק את בתחום השרתים.

בתחום הניידים השילוב של ATI+AMD יביס את אינטל גם שם. כרגע חברת בצמיחה גדולה, כולם חשבו שמעבד הקונרו יביס אותה אבל הקונרו רק יצר וואקום בשוק הביניים ושם ל- יש ביקוש אדיר עד כדי כך שהיא מתקשה לעמוד בדרישה.

אני צופה לאינטל פשיטת רגל לקראת 2009 אולי אפילו פחות.

rotf.gifrotf.gifrotf.gifrotf.gifrotf.gifrotf.gifrotf.gif

rofl2.gifrofl2.gifrofl2.gifrofl2.gifrofl2.gifrofl2.gifrofl2.gifrofl2.gifrofl2.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אחרי הרכישה הקו התחתון של ההכנסות לרבעון יהיו משהו כמו 2 מיליארד דולר לרבעון (פחות או יותר) לעומת קרוב ל-9 מיליארד של .

אינטל גם הרבה יותר ריווחית - בערך פי 10 יותר ריווחית מ- ברבעון האחרון. והיא תישאר ככה כי ATI היא חברה לא יותר מידי ריוחית כרגע.

אינטל מעסיקה כ-90 אלף עובדים - החדשה מעסיקה כ-15,000.

אינטל עדיין הרבה יותר גדולה. ושתי החברות כל הזמן גודלות - ההכנסות של שתי החברות ביחד זינקו בעשרות אחוזים בשנים האחרונות. המציאות היא שאף אחת מהם לא הולכת להעלם - יש 7 מיליארד + תושבים על פני כדור הארץ - בתוכם איזה מיליארד וחצי סינים שרק עכשיו מתחילים לצרוך מחשבים.

תגיד איפה הייתה שהמורה לתנ"ך סיפר על דוד וגולית? ;)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib מתי מתכננת לשווק מעבדים חדשים שיתחרו ב קונרו/quad של ?

לפי המפה שלהם אמצע 2007. לדעתי הם ראו מה קרה לאינטל (אפקט אוסבורן) עם היציאה של הקונרו, אז הם החליטו לגמור את המלאי של סדרת X2 ב-90 ננו ורק אז הם יציגו את K8L, אבל זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המפה שלהם אמצע 2007. לדעתי הם ראו מה קרה לאינטל (אפקט אוסבורן) עם היציאה של הקונרו, אז הם החליטו לגמור את המלאי של סדרת X2 ב-90 ננו ורק אז הם יציגו את K8L, אבל זאת רק דעתי.

אתה הוזה או מה - או שלא שמעת את כל הדיווחים ש AMD לא מייצרת מספיק מעבדים. איזה מלאי יש לה לגמור?

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=4782

היא לא משיקה את ה K8L כי הוא לא מוכן... דההה. אמרה שהיא רק הגיע לשלב ה tape-out (סיום תכנון המעבד ויצור ראשוני) בספטמבר - ושנה מtapeout להשקה זה זמן טוב. אז אל תצפה לניסים. או ש- משקרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לזה, אתה טוען שלקונרו לא יהיה מספיק זמן בשוק עד שה-k8l תרמוס אותו (כן, בטח ::) ).

אז בוא נניח, לרגע, שה-k8l יצא ביולי הבא (שזה די אופטימי, תקנו אותי אם אני טועה).

אם כך, שנה, לדעתך, לא מספיקה לקונרו בשביל "לשלוט בשוק"...

אם זה נכון, אז ה-k8l יירמס לעפר ע"י הדור הבא של שאמור לצאת, נכון... שנה אחרי ה-k8l לפי החישוב הזה.

בקיצור, בדרך לפשיטת רגל ::)

(לא, אני לא חושב ככה, אני פשוט עוקב אחרי קו המחשבה העקום שלך ומראה כמה הוא פרדוקסלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לזה, אתה טוען שלקונרו לא יהיה מספיק זמן בשוק עד שה-k8l תרמוס אותו (כן, בטח ::) ).

אז בוא נניח, לרגע, שה-k8l יצא ביולי הבא (שזה די אופטימי, תקנו אותי אם אני טועה).

אם כך, שנה, לדעתך, לא מספיקה לקונרו בשביל "לשלוט בשוק"...

אם זה נכון, אז ה-k8l יירמס לעפר ע"י הדור הבא של שאמור לצאת, נכון... שנה אחרי ה-k8l לפי החישוב הזה.

בקיצור, בדרך לפשיטת רגל ::)

(לא, אני לא חושב ככה, אני פשוט עוקב אחרי קו המחשבה העקום שלך ומראה כמה הוא פרדוקסלי)

הטעות שלך שלא לקחת בחשבון שהקונרו מיועד לשוק הגבוה ולא לשוק הביניים.

דבר נוסף, לאינטל אין לאן להתקדם מעבר למזעור והגדלת המטמון לפחות עד לשינוי הארכיטקטורה מהיסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטעות שלך שלא לקחת בחשבון שהקונרו מיועד לשוק הגבוה ולא לשוק הביניים.

דבר נוסף, לאינטל אין לאן להתקדם מעבר למזעור והגדלת המטמון לפחות עד לשינוי הארכיטקטורה מהיסוד.

ולAMD יש מה לעשות מאשר לעלות את התדר ולהציג מעבד חדש (עד שינוי הארכטיקטורה מהיסוד K8L שתגיע עוד שנה לפחות)??

דבר שני: קונרו לשוק הנמוך יגיע, הקונרו עכשיו לשוק הבינוני ולשוק הגבוהה.

אני מציע לך לקרוא את הראיונות בכנס IDF שערכו כתבי האתר, זה יסתור לך מלא שטויות שאתה פולט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...