יש לamd סיכוי לעקוף בגודל את אינטל?? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לamd סיכוי לעקוף בגודל את אינטל??

avi2014

Recommended Posts

אני ממש לא מבין מה רוצים פה. אני אולי לא מומחה בעל שם עולמי, אבל כל מה שקראתי על קונרו מראה שזה מעבד חייתי שגם אם תקנה את הזול ביותר תקבל מעבד תותח שניתן להמהרה לתותח על. מעבד ב 1000 ש"ח זה לשוק הגבוה ? כשאינטל הייתה תקועה עם הפנטיום 4 שלה וכולם רצו לקנות חשבתי שהחברה צריכה לדאוג אבל עכשיו ? המעבדים שלה פשוט קורעים למתחרים את הצורה.

מישהו יכול להסביר לי מדוע חברה שמייצרת מוצר מצוין ונחשק, נמצאת בדרכה מטה ? אני בכל אופן לא מבין על אילו הנחות יסוד מסתמכים אלו שמספידים את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו יכול להסביר לי מדוע חברה שמייצרת מוצר מצוין ונחשק, נמצאת בדרכה מטה ? אני בכל אופן לא מבין על אילו הנחות יסוד מסתמכים אלו שמספידים את אינטל.

זה בגלל שאינטל סובלת כרגע מאפקט-אוסבורן.

http://www.yoraispage.com/hebrew/articles/2005/06/19/2.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל אופן לא מבין על אילו הנחות יסוד מסתמכים אלו שמספידים את .

על הזיות עם מעט עזרה של שוחד מהיבואן של :lol:

אגב, יצאו ביקורות רציניות של הקנסטפילד ועושה רושם שלא נמצא עדיין צוואר הבקבוק עליו מדבר urib. אבל החיפושים נמשכים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הזיות עם מעט עזרה של שוחד מהיבואן של :lol:

אגב, יצאו ביקורות רציניות של הקנסטפילד ועושה רושם שלא נמצא עדיין צוואר הבקבוק עליו מדבר urib. אבל החיפושים נמשכים ::)

הייתי בIDF והם הראו שאין ניצול של כל הבאס בQUAD עם 1333MHZ FSB .... החיפושים אכן נמשכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית הרבה. מעשית - הוא לא חונק את המעבד בתדרים המתאימים (וURIB, הוא לא חונק אותו, זה עובדה, אבל לנסות להסביר לך משהו שהוא לא על הדולה הוא כמו לדבר אל הקירות.. או שאל הקירות זה יותר פשוט :s07:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בנושא.

ה-FSB מקשר את כל הרכיבים על הלוח, נכון? (כלומר כרטיס מסך, זיכרון, מעבד, גשר דרומי/צפוני, דיסק קשיח וכו' וכו')

לינק עם הסבר מפורט על FSB יהיה מצוין...

http://en.wikipedia.org/wiki/Front_Side_Bus

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה אומר חודש הזהת חודש הבאת תחילת 07?

לא יודע מה התאריך המדויק, אבל לא עוד הרבה לחכות.

בקרוב ניראה כפולי חזקים במיוחד (Rev G), ומרובעי חזקים לא פחות (Rev G MCM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib

בוא נעשה ככה

1. התערבות - אתה קונה לכל אחד פה איזה בית או אוטו או נותן 200 אלף דולר ככה, כי אתה בטוח ב 1000000 אחוז שאינטל נופלת ב 2009.

האמת מתאים לי.

:lol:

2. אתה דביל.

3. אם לא נפלו בתקופת בפרסקוט, אז גם בעוד מיליון שנה הם לא יפלו, גם אם הם יוצאים עכשיו 3 עם נצנצים ויגידו שזה הדור הבא

אנשים יקנו את זה.

4. 99.9 משוק הניידים נשלט על ידי אינטל , אני עובד בחנות מחשבים, יש לנו בערך 100 ניידים של אינטל מול בערך 2 ניידים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...