צריך עזרה!!בעיה בזיכרונות! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה!!בעיה בזיכרונות!

zerocool15

Recommended Posts

הכל התחיל בבוקר כניסיתי להדליק תמחשב והוא לא נידלק, זה קרה לי פעם בעבר כנראה שהספק לא טוב[ יש נורה צהובה שדולקת על הלוח אם אך המחשב לא נדלק בכל זאת] בעבר פתחתי אותו דפקתי קצת על הספק והוא עבד, היום ניסתי משהו אחר - פתחתי ופירקתי את כל המחשב לחלקים וניקיתי תאבק, כולל את הספק.

אני מדליק תמחשב והוא עושה לי ריסט באמצע הטעינה של הוינדווס, וככה כל פעם והוא מגיע למסך הזה של הבחירה של הסייפ מוד ואז בסייפ מוד הוא נתקע, נשמע כמו בעיה של הזיכרונות? באתי להתקין וינדווס מחדש, באמצע ההעתקת קבצים של הוינדווס הוא עושה לי שגיאה כחולה שלא רשום בדיוק מה הבעיה בה, ואני מנסה שוב להתקין ולא יוצא לי וכל פעם שגיאה, אני בא חושב זה הכרטיס מסך החדש שהזמנתי, אני שם כרטיס מסך אחר שלא צורך מהספק כוח וההתקנה של הוינדווס עברה בסבבה, אני בוינדווס וזה לא התקנתי עוד ואני אומר יאללה אני ישים תכרטיס מסך החדש שלי ואני שם אותו ואז שוב קורה השגיאה הזאתי והריסט הפתאומי הזה,

אני הולך לישון, קם בבוקר אומר יאללה מה יהיה, וסידרתי את הזיכרונות בצורה אחרת יש לי 2 של 128 אחד של 256 עכשיו אני בא להוציא סטיק אחד של 128 והמחשב לא עובד, אני מוציא סטיק 2 של 128 הוא לא עובד, רק אחרי ששמתי את הסטיק של ה 256 בדים ה1 כשהוא היה בעצם ב2, המחשב נדלק עם 256 והוא עלה יפה לוינדווס עם הכרטיס מסך החדש, מה הבעיה פה אז? יש מצב כשהעברתי סטיק של 128 שמעתי קלי קטן אבל לא היו סימנים על הכרטיס שהוא נשבר או משהו יש לי ספק של 350 ואט 4 2.4 9800 פרו\גיפורס 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ברור!

בעבר עם הגיפורס 2 היו לי גם ריסטים אגב אבל לא עד כדי כך, ואז חשבתי זה בגלל הכרטיס מסך הוא גם ככה דפוק וישן,

עכשיו שמתי כ.מסך חדש ויותר טוב, וזה לא ברור כי עם הכרטיס מסך הישן ההתקנה הלכה יפה והכל סבבה רק כשהחלפתי לחדש זה התחיל...

לגבי הספק הוא לא בסדר גם?

מה זה אילמנציה?

מה זה יסו של ממ טסט?

תודה על התגובה הכי אחי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...