משתמטים נדפקתם - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתמטים נדפקתם

benor

Recommended Posts

צעיר יקר, דובר על מי שיוצא על 21 נפשי,רפואי.

כמו Mad Season שאליו הגבת.

עניין האי התאמה לא קשור בכלל, שכן הוא לא רלוונטי אלא אם כן אתה אדם אלים, משתמש בסמים, או סתם ערס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה לא ברור ב-"לא בהכרח"

אתה מדבר מניסיון אישי שלך בלבד.

אני באמת יודע על מה אני מדבר

מי שיוצא על 21 נפשי אחרי שנה ומעלה מקבל את כל הזכויות של חייל משוחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעיר יקר, דובר על מי שיוצא על 21 נפשי,רפואי.

כמו Mad Season שאליו הגבת.

עניין האי התאמה לא קשור בכלל, שכן הוא לא רלוונטי אלא אם כן אתה אדם אלים, משתמש בסמים, או סתם ערס.

מאותגר פלאפלית יקר,

אז כניראה שאין לך מושג על מה דובר.

אני בפירוש דיברתי על אי התאמה וממש לא התעסקתי עם הנושא הרפואי.

בשביל אי התאמה אתה לא חייב להיות אלים, נרקומן או ערס.

כמה נפקדויות, קצת גחל"ת ויאללה הבייתה

מי שיוצא על 21 נפשי אחרי שנה ומעלה מקבל את כל הזכויות של חייל משוחרר.

נו מה אתה סתום?

הודעה אחת למעלה הסברתי שאני לא מדבר על רפואי/נפשי אלא על אי התאמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה יכול לצאת 21 , בלב שלם דרך הקב"ן ולדאוג שזה יהיה על קשיי הסתגלות , כי הוא יראה שלא התאמת ל8 בסיסים ויתן לך 21 על קשיי הסתגלות ,

סעיף שלא פוגם ברישון נהיגה שלך ולא בכלום. לדעתי אפילו לא מדווח לקופת חולים..

ודרך אגב רק שתדע..שאם אתה יוצא מהצבא אחרי 12 חודשים אז אתה מקבל :

שנה קופת חולים חינם..

זכאות למשכנתא

70 ימי אבטלה..של 106 שקל ליום מהלשכת אבטלה.

אתה זכאי לקורס תעסוקתי גם מהלשכה.

אתה יכול להשלים או לשפר בגרויות..בחינם במסגרת של חיילים..במכללות מסויימות.

אתה מקבל שנה - הנחה במיסים שלוקחים מהמשכורת שלך מהעבודה.

אתה מקבל מענק שחרור איזה 2500 שקל

ופיקדון של 6 אלף שקל..

בעקרון הדבר היחיד שששונה בינך..לחייל של 3 שנים...זה מספר החודשים שמופעים אצלך ..ושרשום לך טעמים בריאותיים למעלה ,וה8 אלף מענק יותר

שמי שמסיים 3 שנים מקבל..

אבל הכי חשוב שאם אתה יוצא 21 , תדאג שזה יהיה על קשיי הסתגלות..סעיף 36157 משהו כזה...ככה שלא תסתבך עם הרשיון נהיגה.

בהצלחה.

אתה מדבר שטויות

הוא לא יקבל בהכרח את כל הזכויות שלו.

יש מצב טוב מאוד שישללו לו אותם.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTR , מה קשור המפקד בקו"ם לגבי השחרור שלך מצה"ל ?

אם תבין את המשפט הזה, תבין שלא הולכים להוציא אותו על נפשי אלא על אי התאמה.

למפקד הבקו"ם אין שום סמכות לעקב שחרור מהצבא מסיבות נפשיות.

הוא יכול לתת לו כל מיני המלצות וסיפורים לספר לקב"ן אבל כמו שזה ניראה מהסיפור שלו הולכים להוציא אותו על אי התאמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תבין את המשפט הזה, תבין שלא הולכים להוציא אותו על נפשי אלא על אי התאמה.

למפקד הבקו"ם אין שום סמכות לעקב שחרור מהצבא מסיבות נפשיות.

הוא יכול לתת לו כל מיני המלצות וסיפורים לספר לקב"ן אבל כמו שזה ניראה מהסיפור שלו הולכים להוציא אותו על אי התאמה

עזוב אותך סמכות. לי עיקבו את השחרור בשבועיים מרגע קבלת הפרופיל הרפואי שדורש שחרור מידי.

הסיבה: היותי קצין והניסיונות החוזרים ונשנים(והממש לא חוקיים) להשאיר אותי בשירות בדרכים מסריחות. קציני הסגל ומש"קיות הנפגעים אפילו טענו שהם יכולים ל-ה-כ-ר-י-ח אותי להתנדב. נכון אבסורדי? מה לעשות.. זה צה"ל!

לדעתי מה שבסוף עשה את ההבדל זה הפנייה לנציב פניות הציבור. פתאום כולם סתמו את הפה.

בכל מקרה הנקודה שלי היא - שאת אף אחד לא מעניינת סמכות רשמית בצבא. אפשר לנגב עם החוקים את אתה יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guyz ,

איזה בעיות ?? ברגע שאתה מקבל 21..אתה באותו היום הולך קומה אחת למעלה , בחר"פ בצריפין..בועדה מאשרים לך את ה21.

וזהו כבר באותו יום עשיתי טופס טיולים בבסיס , המפקד ראה את הפתק עם ה21 והוא חייב לחתום עליו וזהו , כבר באותו יום אתה הולך לבקו"ם

מחזיר להם את כל הציוד , וחוזר להיות אדם חופשי.

בורטון , מין הסתם אדם שיוצא על אי התאמה לא מקבל שום זכויות , בלי קשר לזמן שירות , וזה ידוע לי.

ורשמתי בבירור שאני מדבר על 21 נפשי או בריאותי ,

ובגלל זה גם הצעתי לו , שיצא דרך הקב"ן בלי לערב את מפקד הבקום בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורטון , מין הסתם אדם שיוצא על אי התאמה לא מקבל שום זכויות , בלי קשר לזמן שירות , וזה ידוע לי.

שוב, זה לא משהו שהוא נכון באופן גורף.

יש גם כאלה שיצאו על אי התאמה וכן קיבלו את הזכויות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^מחזק ..

יחד איתי בוועדה היו כמה שכן קיבלו את כל התנאים ביגלל בעיות כאלה ואחרות בבית. אבל צריך מינימום של 12 חודשים כדי שהוועדה תשקול את זה .

אישית לא מפריע לי לא לקבל את התנאים האלה מהסיבה הפשוטה שלא סיימתי את השרות שלי לא יהיה צודק לתת לי תנאים מלאים של חייל משוחרר .

אבל לכתוב לנו על המצח (או שאלי הם יעדיפו תלי בצורת מגן דוד בצבע חקי :screwy:) " שוחרר בגלל התנהגות רעה-חמורה" זה כבר משהו אחר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ההתרשמות הכללית מהדיון הזה היא שאנשים מחפשים לסחוט את הצבא ולא לתת לו כלום ואני חייב לומר שזה פשוט התנהגות נאלחת שלדעתי מצריכה את הצבא להחמיר את כל התנאים לנתינת הזכויות בשביל שאנשים שבאמת מגיעים להם תנאים אלו יקבלו אותם ולא כל המשתמטים פה....

תבינו אתם לא הולכים לצבא בשביל לקבל משהו אתה הולכים בשביל לתת ואני מניח שלחלקכם המושגים נתינה ותרומה לציבור הם זרים.

המדינה מספקת פה לכל אחד בטחון יחסי וכל אזרח עם מעט ערכים אמור לבוא ולשאת בנטל ולא לפרוק מעליו כל מחוייבות על ידי תכסיסים כאלה ואחרים קב"ן וכל מה שאתם מכירים ונראה שאתם יודעים הרבה....

הפנייה שלי פה היא לחלק גדול פה מהמגיבים אך לא לכולם כך שאל תאשימו אותי בהכללות מצטער על ההקפצה אני לא בבית באופן תדיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guyz ,

איזה בעיות ?? ברגע שאתה מקבל 21..אתה באותו היום הולך קומה אחת למעלה , בחר"פ בצריפין..בועדה מאשרים לך את ה21.

וזהו כבר באותו יום עשיתי טופס טיולים בבסיס , המפקד ראה את הפתק עם ה21 והוא חייב לחתום עליו וזהו , כבר באותו יום אתה הולך לבקו"ם

מחזיר להם את כל הציוד , וחוזר להיות אדם חופשי.

ורשמתי בבירור שאני מדבר על 21 נפשי או בריאותי ,

ובגלל זה גם הצעתי לו , שיצא דרך הקב"ן בלי לערב את מפקד הבקום בכלל.

אתה רוצה ללמד אותי על צה"ל? לא איכפת להם מחוקים. הייתי מסופח לר"מ 2 בצריפין ואמרו לי בפירוש שבגלל היותי קצין הם צריכים לעשות כמה בירורים והם לא יכולים לתת לי הפנייה לבקו"ם להשתחרר.

הדבר הזה גרר מלחמה בין חר"פ, לחיל החימוש(החיל שלי) והגיע עד לאחראים באכ"א בנושא. אני יודע שהנושא עלה מאוד גבוה עד שהשתחררתי - אם כי אני לא יודע בדיוק מה קרה בדלתיים סגורות.

כל הבלאגן הזה לקח שבועיים. לולא הייתי פונה לנציב פניות הציבור זה כנראה היה לוקח הרבה יותר. באותם שבועיים ניסו ל-ה-כ-ר-י-ח אותי להתנדב\לוותר על הפרופיל הרפואי שלי, תוך כדי הצגת אינספור שקרים מזעזעים. כמו כן הבנתי שנערך דיון מיוחד על מנת לנסות להעלות לי את הפרופיל ל30 - וזה נעשה ללא ידיעתי כלל וכלל.

וכפי שציינתי - כל זה נעשה לאחר קבלת פרופיל 24 ואישורו, שמצא אותי בלתי כשיר לשרת בצה"ל עקב מחלה שהוחרפה משמעותית בזמן השירות. ההחרפה אגב, כנראה קשורה לאופי השירות שלא הלם את מצבי הרפואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...