משתמטים נדפקתם - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתמטים נדפקתם

benor

Recommended Posts

Burton ,

אני מדבר מנסיון ,

בגלל זה רשמתי את זה.

אני קיבלתי את כל הזכויות האלו ורשום לי 12 חודשי שירות בתעודת שחרור , על טעמים רפואיים.

כל אחד וצורת השיחרור שלו, אתה לא יכול לקבוע חד משמעית מה הוא יקבל אחרי ואם...

ובכלל לעשות שיקול שיחרור לפי תנאים כאלה הם ביזיון...

קופת חולים?

אבטלה?

6 אלף שקל?

הכל תלוי בו ובמרגש שלו, אם הצבא לא תורם לו והוא נפשית\פיזית לא מסוגל להמשיך, תנאים אלו לא צריכים להיות גורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

RTR , מה קשור המפקד בקו"ם לגבי השחרור שלך מצה"ל ?

למה עברת 8 בסיסים ?

מה התפקיד הנוכחי שלך ?

אני מבין את המצב שאתה נמצא בו , בטח בלחץ של לצאת או להשאר וכל זה.

אז תדע לך שאין לך מה לדאוג ,

קודם כל כותבים התנהגות רעה וכל הבולשיט הזאת שרוצים לחוקק רק למי שהולכים להוציא אותו על התאמה , בעיקר לעריקים וחיילים אלימים , ואני מניח שאתה לא כזה.

אני מציע לך לנסות לעבור לתפקיד נוח..ולשרוד עוד שנה וחצי. כי..בשביל מה לך להסתבך עם השאלה הזאת של למה לא עשית שירות מלא בעבודות ?

מנסיון זה לא נעים..

או שאתה יכול לצאת 21 , בלב שלם דרך הקב"ן ולדאוג שזה יהיה על קשיי הסתגלות , כי הוא יראה שלא התאמת ל8 בסיסים ויתן לך 21 על קשיי הסתגלות ,

סעיף שלא פוגם ברישון נהיגה שלך ולא בכלום. לדעתי אפילו לא מדווח לקופת חולים..

ודרך אגב רק שתדע..שאם אתה יוצא מהצבא אחרי 12 חודשים אז אתה מקבל :

שנה קופת חולים חינם..

זכאות למשכנתא

70 ימי אבטלה..של 106 שקל ליום מהלשכת אבטלה.

אתה זכאי לקורס תעסוקתי גם מהלשכה.

אתה יכול להשלים או לשפר בגרויות..בחינם במסגרת של חיילים..במכללות מסויימות.

אתה מקבל שנה - הנחה במיסים שלוקחים מהמשכורת שלך מהעבודה.

אתה מקבל מענק שחרור איזה 2500 שקל

ופיקדון של 6 אלף שקל..

בעקרון הדבר היחיד שששונה בינך..לחייל של 3 שנים...זה מספר החודשים שמופעים אצלך ..ושרשום לך טעמים בריאותיים למעלה ,וה8 אלף מענק יותר

שמי שמסיים 3 שנים מקבל..

אבל הכי חשוב שאם אתה יוצא 21 , תדאג שזה יהיה על קשיי הסתגלות..סעיף 36157 משהו כזה...ככה שלא תסתבך עם הרשיון נהיגה.

בהצלחה.

אחרי ועדת התאמה מפקד הבקום הוא זה שקובע אם אתה יוצא או לא .

את הזכויות של חייל משוחרר אני לא אקבל כי אין לי שנה פז"ם. כן יש לי יותר מחצי שנה דפוק...

אני עונה בדיוק על אותן הגדרות של החיילים הבעיתיים ויודע מה .. לא ממש אכפת לי מה יהיה רשום בתעודת שחרור שלי.. העיקר להיות חופשי שוב !

מצטער שאני עונה בלקוניות אני פשוט בבסיס ואני ממהר למשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על התנאים באופן עקרוני.

שסבלתי בצבא , חיפשתי איך לצאת. הייתי יוצא על כל דבר , גם עם היו רושמים בעיית התהנגות..אי התאמה..ולא יודע מה.

ואחרי שהתקשרתי ללשכת חיילים משוחררים, הסבירו לי שחייל ששירת מעל 12 חודשים - מגיע לו זכויות , כי בתכלס זה כמו שבנות עושות שנה שירות לאומי

בכל מקרה..מי שסובל בצבא צריך לצאת בלי קשר לכלום , ובטח שלא להמתין לשנה שירות כדי לקבל תנאים כאלו או אחרים.

RTR , על מה יש לך חצי שנה דפוק ??? תנסה להוריד מהדפוק..דרך המשקית ת"ש..

לא כדאי לך לצאת מהצבא על אי התאמה. עכשיו הולכים לדפוק את מי שייצא ככה.

תלך לקב"ן ותסביר לו שאתה לא מתאים לצבא בלי קשר למפקד של הבקום !! , ממש אדון שטרן בעצמו צריך לדבר איתך ?!

לא כדאי לך לצאת על אי התאמה , בגלל כל הספין התקשורתי הזה על ההתנהגות הרעה שרוצים לתת לחיילים ,

ובכלל כל מה שהיה עם המלחמה האחרונה , כל המעסיקים התחילו להיות פרו צבאיים ומורעלים , יהיה לך קשה למצוא עבודה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד צעד קדימה.

כמו שנאמר זה פתרון חלקי בלבד :(

במדינה כמו שלנו עם מצב ביטחוני ייחודי כל כך, כל מי שלא עושה רק פוגע במדינה (עקב חוסר רצון לשרת).

מי שמתעלם מכך שאנו נמצאים בסכנת קיום אין לו מה לחפש כאן. לא צריך אותו, שילך.

לא בהכרח.מה יצא לצבא ממני?אני אסתמטי,ויש לי עוד אלף סיבות איך להוציא כל מיני פטורים,חלקן

אמיתיות חלקן לא(רובן :P ,קשרים חבר'ה קשרים).אני לא בנאדם שיכול להיות במסגרת של .

ולכן,אנשים כמוני,חארות שלא מעניין אותם מהחברה הזולת בלה בלה,הם ביזבוז כסף וזמן

למדינה.ובגלל זה,אני הולך להתגייס,ואחריי חודשיים לצאת על"בעיות רפואיות".

עריכה-שכחתי לציין שהבנאדם שהולך לעזור לי בזה היה בצבא בתכלס פחות מחודשיים,ורשום

שהוא שירת שנה וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתגייס ולהשתחרר מהצבא אחרי חודשיים זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי...

פשוט תילחם לא להתגייס מההתחלה... (לא חסר דרכים).

האמת שם הוא מתגייס ממשתחחר על 21 אחרי חודשיים שלוש הוא מקבל את כל הזכויות שלו.. אפילו יותר ממה שאני הולך לקבל אחרי שנה וחצי...

ככה שזה מאוד חכם..

כי אם הוא לא מתגייס בככל הוא באמת נישאר בלי שום הטבה .

אני דווקה תומך בדעה של להיתגיים וליראות אם מתאים לך או לא.

יש הרבה אנשים שחושבים שהצבא לא בישבילם ומגלים שאין להם בעיה איתו ויש את אלא שבאו עם ים של מוטיבציה והכל אבל הצבא שבר אותם ואחרי זה לא מתאים להם לשרת אותו, אני אישית לא אשרת מערכת שדרכה עלי שנה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מתגייס בדעה של לבדוק עיניינים.... אז כן אין ספק.

בחודשיים לא מאמין שאפשר לגבש דעה והמשכורת של חודשיים בחוץ טובה יותר מכל תנאי שיקבל.

וחוץ מזה שמלחמות לפני גיוס אפשר לקבל פטור טוב יותר.

אבל אכן, אם\ו יש ספק לגבי הגיוס, אז נכון שיתגייס אולי זה דווקא יהיה לו טוב.

זה הילד שלך.

התייאשת? :P גבר? בן כמה? לפני צבא\אחרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שם הוא מתגייס ממשתחחר על 21 אחרי חודשיים שלוש הוא מקבל את כל הזכויות שלו.. אפילו יותר ממה שאני הולך לקבל אחרי שנה וחצי...

ככה שזה מאוד חכם..

כי אם הוא לא מתגייס בככל הוא באמת נישאר בלי שום הטבה .

אני דווקא תומך בדעה של להיתגיים וליראות אם מתאים לך או לא.

יש הרבה אנשים שחושבים שהצבא לא בישבילם ומגלים שאין להם בעיה איתו ויש את אלא שבאו עם ים של מוטיבציה והכל אבל הצבא שבר אותם ואחרי זה לא מתאים להם לשרת אותו, אני אישית לא אשרת מערכת שדרכה עלי שנה וחצי.

זה בערך מה שאני רוצה לעשות...שלא תבינו לא נכון,אני מאוד מעריך את אלו שהולכים לקרבי,ואבא שלי

הוא רס''ר ככה שזאת לא משפחה של משתמטים,אבל אני לא רואה את עצמי שורד יותר מחודשיים שלושה

במערכת הזאת מבלי שיעיפו אותי על בעיות...אני עכשיו בתיכון וכבר אני בקושי סובל את המקום הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך מה שאני רוצה לעשות...שלא תבינו לא נכון,אני מאוד מעריך את אלו שהולכים לקרבי,ואבא שלי

הוא רס''ר ככה שזאת לא משפחה של משתמטים,אבל אני לא רואה את עצמי שורד יותר מחודשיים שלושה

במערכת הזאת מבלי שיעיפו אותי על בעיות...אני עכשיו בתיכון וכבר אני בקושי סובל את המקום הזה...

פי, אתה עוד צעיר.. :-*

אל תדאג, אתה תשרוד :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton ,

אני מדבר מנסיון ,

בגלל זה רשמתי את זה.

אני קיבלתי את כל הזכויות האלו ורשום לי 12 חודשי שירות בתעודת שחרור , על טעמים רפואיים.

מה לא ברור ב-"לא בהכרח"

אתה מדבר מניסיון אישי שלך בלבד.

אני באמת יודע על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור ב-"לא בהכרח"

אתה מדבר מניסיון אישי שלך בלבד.

אני באמת יודע על מה אני מדבר

סליחה? למה שהוא לא יקבל את כל זכויותיו?

אני שיררתי שנתיים וחצי, הייתי קצין בצה"ל והשתחררתי כסגן. כן השתחררתי על פרופיל 24(זמני שהפך לקבוע) בשל בעייה רפואית, שאגב החמירה בגלל הצבא.

בשירות עשיתי את המקסימום, סיימתי בה"ד 1 הייתי קצין ועשיתי את עבודתי נאמנה. הצבא דפק לי את הבריאות. נכון, היא הייתה דפוקה לפני, אבל היום חומרת המחלה שלי כל כך חריפה שהיא ממש מגבילה אותי בדברים כאלו ואחרים.

לרופאים לא היה פתרון ולבסוף שחררו אותי מחוסר יכולת לטפל בי. גם לי רשום בתעודת השחרור "מסיבות רפואיות", שהן למי שתוהה - רפואיות לגמרי ולא נפשיות.

האם גם לי יפגעו בזכויות? לא נראה לי...(ובינתיים לא פגעו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...