בעיה מוזרה מאוד בארד דיסק החדש (SATA) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה מאוד בארד דיסק החדש (SATA)

GTI

Recommended Posts

הבאתי ארד דיסק חדש 160 GB בממשק SATA

ואני לא מבין למה אני לא מצליח להתקין עליו מערכת הפעלה אחרי ששעולה הBOOT של הדיסק של הווינדוס כתוב לי שלא מזוהה כונן קשיח וכתוב או לעשות איזה סריקה או להתקין דרייבר משהו כזה והכי מצחיק שאפשר להתקין עליו ווינדוס 98 אבל באקס פי הוא לא מזהה אותו.. הבנתי משהו כזה בשביל שהמחשב יזהה את הארד דיסק SATA צריך להתקין דרך דיסקט של SATA ויש לי בדיסק שקיבלתי אם הלוח אם דרייבר של RAID והבנתי שזה זה רק לא הבנתי איזה קבצים אני מעתיק לדיסק ומאיפה ואיך אני מתקין אותם כדי שהמחשב יזהה את הארד דיסק

ואם אפשר בבקשה גם לדעת איך אני עושה שהמחשב יזהה את הSATA כIDE בשביל לכסוך את כל ההתקנה תודה מראש!!!

בבקשה אני חייב עזרה כמה שיותר מהר

תודה מראש אנשים...!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפה לפני שהוינדואס מעלה את הדריברים לזיכרון הוא אומר לך:

press f6 to install raid or scsi drivers. (או משהו בסגנון)

תלחץ f6, תתקין את הדריברים ל-raid ול-SATA והוא יזהה לך את הדיסק.

לגבי השאלה השניה, עד כמה שידוע לי זה לא אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי ארד דיסק חדש 160 GB בממשק SATA

ואני לא מבין למה אני לא מצליח להתקין עליו מערכת הפעלה XP אחרי ששעולה הBOOT של הדיסק של הווינדוס כתוב לי שלא מזוהה כונן קשיח וכתוב או לעשות איזה סריקה או להתקין דרייבר משהו כזה והכי מצחיק שאפשר להתקין עליו ווינדוס 98 אבל באקס פי הוא לא מזהה אותו.. הבנתי משהו כזה בשביל שהמחשב יזהה את הארד דיסק SATA צריך להתקין דרך דיסקט דרייברים של SATA ויש לי בדיסק שקיבלתי אם הלוח אם דרייבר של RAID והבנתי שזה זה רק לא הבנתי איזה קבצים אני מעתיק לדיסק ומאיפה ואיך אני מתקין אותם כדי שהמחשב יזהה את הארד דיסק

ואם אפשר בבקשה גם לדעת איך אני עושה שהמחשב יזהה את הSATA כIDE בשביל לכסוך את כל ההתקנה תודה מראש!!!

בבקשה אני חייב עזרה כמה שיותר מהר

תודה מראש אנשים...!!!

אל תעשה שום דבר עם דיסקטים !!! לתחמנים האלה יש נטיה למות בדיוק ברגע הלא נכון !!! עם יש לך לוח אם של , הוא מסוגל לעדכן ביוס דרך USB'Z, זה נקרא EZ-FLASH, נדמה לי שזה מסוגל גם להתקין של SATA II, תבדוק בחוברת הדרכה של הלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן, לעדכון הביוס ברוב המקרים אין קשר לדריברים של ה-SATA/RAID.

כמו כן, אני משתמש בדיסקים שנים כדי לעלות מערכות והמקס' הוא שהוא התקין וינדואס דפוק אז הוא מפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן, לעדכון הביוס ברוב המקרים אין קשר לדריברים של ה-SATA/RAID.

כמו כן, אני משתמש בדיסקים שנים כדי לעלות מערכות והמקס' הוא שהוא התקין וינדואס דפוק אז הוא מפרמט.

צודק, אבל (תמיד יש אחד כזה :) ) זה לוקח שעות בדרך כלל להתקין WINXP, לכן כל התקנה דפוקה זה פחות זמן לעשות דברים אחרים שהוא רוצה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...