תקלה מוזרה בכונן די וי די - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה מוזרה בכונן די וי די

mr_x

Recommended Posts

שלום

יש לי בעיה בכונן די וי די ,הבעיה היא שהכונן פשוט מפסיק לזהות את תכולת התקליטור לאחר מספר פעמים.

אני יכול לצרוב דיסק די וי די והפעולה תצא ללא תקלות ואז כאשר אני מכניס את הדיסק הכונן פשוט לא

מצליח לזהות אותו,וגם הוא לא מזהה די וי די אחרים.

לפעמים כאשר אני מאתחל את המחשב אז הכונן מצליח לקרוא את התוכן של הדיסק די וי די.

חשבתי שהכונן תוצרת חברת "פיליפס" התקלקל אז קניתי חדש מתוצרת "teac" ואז הבעיה פשוט

חזרה על עצמה.

החלפתי את כבל הנתונים שמחבר את הכוננים ללוח האם בכבל חדש ,אבל הבעיה חוזרת על עצמה.

האם יכול להיות שבקר הכוננים שבלוח התקלקל?

האם עלי להחליף לוח אם?

תודה רבה.

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להחליף בין הבקרים ותבדוק אם הבעיה באמת ספציפית לבקר שנראה לך כלא תקין זה דבר ראשון

דבר שני בד"כ בקר משני שנפגע לא מחייב פגיעה בבקר הראשי אך פגיעה בבקר הראשי מחייב פגיעה גם במשני...

תבדוק אם הג'ימפורים הם כמו שצריך ואולי במקום MASTER/SLAVE תנסה CS או להיפך...

תנסה חיבור כונן אופטי יחיד לערוץ לפעמים התקלה בכלל מגיעה מחלק אחר שמחובר לבקר...

אם שום דבר לא עזר אני אנסה לחשוב על פתרונות אחרים כי כמו שאתה רואה את השעה אני לא בדיוק במיטבי... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צורב את אותה חבילת הדיסקים?

יש לי נסיון מר עם 50 דיסקים של שכולם היו דפוקים.

אחר כך קניתי צורב (בתקווה שיפתור את הבעיה, כי סך הכל חברה בסדר)

קיבלתי יחד איתו 10 דיסקים לצריבה גם כן, בדקתי אותם וגם הם היו חרא... אחד אחד (צרב אותם בסדר, ואחרי זה בקריאה היו בעיות של חוסר זיהוי דיסק או פשוט קבצים שלא הצליח להעתיק... למשל סרט היה נדפק ישר). לקחתי דיסק של חברה אחרת והכל היה בסדר.... (GPT, SILVERLINE, Philips)

הצורב של היה בסדר סך הכל (עד שעשיתי מוד ושרפתי אותו כשהחלפתי חוט 12 וולט עם 5 וולט מחוסר תשומת לב חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...