Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 55 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

יש לי בעיה במשחק, אם אני מוכר או משפר או קונה חדש ואז אני יוצא מהמשחק - כשאני חוזר הכל חוזר להיות כמו שהיה, יש לי אותו כסף כמו מלפני שיצאתי מהמשחק ויש לי את אותן המכוניות, מה אני עושה?

אולי אני פשוט אשיג את המשחק המלא שוב בגרסה חדשה יותר? (יש לי גרסה 1.3 וראיתי שיש 1.4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אהלן:}

יש לי בעיה אני מנסה להריץ את המשחק הנל במחשב הזה:

לוח p4s800

מעבד 2.6 ht

כ.מסך gforce 4 mx440 128

windows pro sp3

directx9

כשאני מפעיל את המשחק אני רואה גרפיקה מרוחה וחסרה והכל מוזר למראה ואין אפשרות לשחק ככה

ניסיתי להתקין מחדש של הכרטיס מסך וזה לא עזר

יש למישהו רעיון מה יכול לגרום לזה?

יש לציין שהמשחק עצמו עובד מצויין במחשב אחר ככה שזה לא שהוא דפוק.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יכול לגרום לזה?

מה עם העובדה שיש לך כרטיס מסך עתיק ביותר, שפשוט לא מסוגל להתמודד אפילו עם עשירית מהחישובים הגרפיים הנדרשים לתצוגה?

על מושג כמו "דרישות מערכת" שמעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת מדבר שטויות..

גם אם הכרטיס "עתיק" לטעמך המשחק עדיין צריך להציג גרפיקה נורמלית ולא מרוחה וחסרה (אני רואה בפתיחה מכונית לבנה וכל הטקסטים ריבועים דהויים כאלה)

גם אם היא תיהיה איטית יחסית לכרטיס חדיש יותר, אין קשר לציור של הגרפיקה אלה לביצועים שלה.

ד"א אם תקרא בתחילת השרשור הנוכחי שצרפו את הטרד אליו יש שם את דרישות המערכת ואני בהחלט מכסה אותם.

מה עוד יכול לגרום לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק,

הכטיס גם לא תומך בתכנולוגיות שכרטיסים "מודרניים" יותר תומכים ולכן גם לא מציג דברים - דרישות מערכת לא כתובות סתם..

אתה לא חושב שהגיע להחליף כרטיס? שכרטיס מינימלי עולה היום 100 ומשהו שח ויש לך משהו שמסוגל להפעיל דברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...