ש"ב למחר: לשנן את הפרקים יא גוי מסריח תחזור לרוסיה וערבי גבר זה ערבי בקבר... - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ש"ב למחר: לשנן את הפרקים יא גוי מסריח תחזור לרוסיה וערבי גבר זה ערבי בקבר...

B.D.B

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אאאא... אנחנו לא התחלנו.

בשלב מסויים לערבים נפל אסימון שאנחנו רוצים להקים כאן מדינה והם החליטו שצריך להרוג את כל היהודים כדי למנוע את זה. היהודים היו חייבים להתגונן...

יחי ההבדל הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אפשר להתווכח על זה שעות - אבל זה לא העניין.

השאלה היא, איך תוכל לגרום לערביי להרגיש חלק מהמדינה למרות שזו מדינת העם היהודי ואנחנו אלו פה שקובעים כאן את הכללים.

לערביי יש כאן אוטונומיה תרבותית, וטוב שכך, אז האם עלינו להתערב בה ובחינוך ילדיהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נכון.

הפערים עדיין גדולים מאוד בינינו לבין בני דודינו ואי אפשר כל כך מהר לבטל את האוטונומיה התרבותית שיש להם ולהכריז: "עכשיו אתם ישראלים כמונו!".

זה תהליך ארוך מאוד שבו יש לגשר פערים ע"י הפליות מתקנות, סיוע רב וקירוב האוכלוסיה הערבית לאוכלוסיה היהודית, ולא מבחינת היסטוריה ותרבות (כי אין שום דבר משותף בינינו) אלא מבחינת ערכים ודרך חיים.

תראה למשל את ערביי חיפה או יפו. אין מה להשוות ביניהם לבין ערביי המשולש שחיים בערים מבודדות משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבעייה. רוב הערבים מסתגרים בגטאות, שואבים את הכסף של המדינה- ששאר האזרחים משלמים, מפרים בערך את כל החוקים של המדינה ואפילו לא מנסים להשתלב. הפלייה מתקנת יש כבר מספיק כדי לראות התקדמות, אבל שום דבר לא השתנה ב30 השנים האחרונות- חוץ מהתחזקות התנועה האיסלמית ושיתוף הפעולה שלהם עם ארגוני הטרור.

כל עוד הערכים שלהם ודרך החיים שלהם כוללים רצח על בסיס פגיעה ב"כבוד" וחוסר מוכנות להתפשר לא יהייה פה שלום, ואם הגישה שלהם לא השתנתה ב100 השנים האחרונות (כל הוועדות שהיו לפני קום המדינה ונתנו להם איזה 70% מהשטח, והם לא הסכימו לזה, כל ההסכמים שישראל הייתה מוכנה להתחייב להם והם הפרו...), והפיתרון היחיד שהם מצאו לפתרון הבעייה זה רצח רצח ועוד רצח- עד שאחרון היהודים יתחיל לשחות לקפריסין, אני לא חושב שמצב ישתנה בזמן הנראה לעין- בגלל זה אני תומך בתוכנית ההפרדה של ליברמן.

מישהו כתב פה שגזענות מתחילה בהכללות, אז עם כל הכבוד, כש60% מהערבים מודים שהם ישמחו לרקוד על דם יהודים אחרי שהמדינה תתמוטט (לפני כמה שנים- בסקר ששאל אם הם היו מעדיפים לראות ממשל איסלמי בישראל- או במילים אחרות: ערפאת ראש ממשלת ישראל), והשאר לא מוכנים לעשות שום דבר כדי לשנות את הדעה שלהם, אני לא מתכוון לחכות ל"צדיק" שיעלה מהמיעוט ויעשה משהו בזמן שהרוב מוציא לפועל את התוכנית שלו.

ומבחינתי חוסר מעש או "רק" תמיכה במחבלים, חמורים לא פחות מהרצח עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I said it, but as far as I remember it wasn't in this thread. I'm not going to reffer to the rest of the post because it's futaile, I'm just going to reffer to this part here.[/ltr]

ומבחינתי חוסר מעש או "רק" תמיכה במחבלים, חמורים לא פחות מהרצח עצמו.

[ltr]and what are you doing? except for complaining in a online forum, which as far as I know doesn't contain a single arab, which is probably a good thing considering all the racism here...

and if you prefer an analogy, what are you doing against crime? you can't do shit, the maximum you can do is complain about the police. in this analogy the police is their government, which only cares about misleading the population to hate israelis as to gain support for terrorism and remove the blame away from them for the neglect and poverty of the population.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצביע בבחירות (בד"כ)- וזה הדרך של האזרחים להביע את העמדה שלהם במשטר דמוקראטי. לנו יש ממשלה שעושה את מה שהיא מוצאת לנכון, ואם אני לא מסכים עם הדרכים שלהם, אני מציע נגדם בבחירות.

בפורום אני מנסה לשכנע אנשים לתמוך בצד שלי ולהצביע עבור מועמד\ מפלגה שתהייה טובה יותר.

אצל הערבים אין שילטון- יש חבורות רחוב שמחזיקות אותם בביצים, ואף אחד לא חושב על לעשות משהו כדי לסדר את הבלאגן כי טוב להם ככה!

ואתה לא יכול להגיד שהממשל שלהם מסית אותם ואנחנו צריכים לרחם עליהם. יש להם ועיתונים. אם הם לא מסוגלים לראות את המציאות כמו שהיא זו בעייה שלהם- אנחנו לא צריכים לסבול בגלל שלהם אין איטליגנציה של זבוב כדי לראות שעובדים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מאיפה באה ההתנגדות הנחרצת לתוכנית הזו. איני מאמין באלוהים או בדת, אבל אני בכל זאת רואה חשיבות רבה בתוכניתה של יולי תמיר. מה רע בגיבוש הנוער שלנו תחת ערכים יהודיים שהם בסך הכל חלק מהמורשת הנצחית של כולנו? זוהי אינה כפיה דתית, הכוונה היא לא ללמד תורה, רק לתת לנוער המתנוון שלנו הצצה קטנה אל העבר שלהם. ההצדקה היחידה להקמת מדינת היא היותה מדינה יהודית ליהודים, אם המטרה הייתה להפוך למדינת כלל אזרחיה מעולם לא הייתה מוקמת. אני באמת חושב שכדאי שמי שפתח את הדיון ישנה מהר את הכותרת, כי זה ברור שאין לו מושג קלוש על מהות העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנית לא נועדה ללמד על העבר וההסטוריה- אלא על הסכנות שבהתבוללות- לפי התוכנית הזו מתבוללים מוגדרים כסכנה, כאזרחים סוג ז'. והרבה מהאנשים האלה תורמים למדינה יותר מיהודים "כשרים" שיושבים על התחת כל היום בבית הכנסת ומקבלים קיצבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצביע בבחירות (בד"כ)- וזה הדרך של האזרחים להביע את העמדה שלהם במשטר דמוקראטי. לנו יש ממשלה שעושה את מה שהיא מוצאת לנכון, ואם אני לא מסכים עם הדרכים שלהם, אני מציע נגדם בבחירות.

בפורום אני מנסה לשכנע אנשים לתמוך בצד שלי ולהצביע עבור מועמד\ מפלגה שתהייה טובה יותר.

אצל הערבים אין שילטון- יש חבורות רחוב שמחזיקות אותם בביצים, ואף אחד לא חושב על לעשות משהו כדי לסדר את הבלאגן כי טוב להם ככה!

ואתה לא יכול להגיד שהממשל שלהם מסית אותם ואנחנו צריכים לרחם עליהם. יש להם ועיתונים. אם הם לא מסוגלים לראות את המציאות כמו שהיא זו בעייה שלהם- אנחנו לא צריכים לסבול בגלל שלהם אין איטליגנציה של זבוב כדי לראות שעובדים עליהם.

[ltr]I wanted to write "except for voting and writing in..." but I guess I forgot...

their media and schools are controlled by the government, they teach children from day 1 that jews drink children's blood and what not. wtf you talking about?!

the german are without a doubt the much more sophisticated nation and they were persuaded that the jews were the source to all their problems and the jews at that time weren't strong and didn't have a country or an army which operated freely in germany...

do you really think it'll be hard to persuade ahmad and fatima of the same thing, especially considering that you control the media and schools and can freely kill anyone who gets in the way?

and besides even if they wanted to act (those 3% that wanted israel to win the war against hizbollah), what exactly can they do? they are out numbered and under armed.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה... חצי מהם עובדים בישראל ויכולים לקרוא עיתונים כאן. מה גם שצה"ל מפזר עליהם מספיק כרוזים שמסבירים את המצב ומצביעים על האשמים האמיתיים במצב שלהם והסיבות לזה. אתה לא יכול להגיד שאין להם את האינפורמציה.

בבתי הספר זו אחריות של המורים להציג לילדים את המצב בצורה כמה שיותר אובייקטיבית- זו אשמת ההורים ששולחים את הילדים שלהם לקיטנות של החמס ולבתי ספר שמלמדים בהם דברים שיקריים שרק יפגעו בילדים בעתיד. לפחות יש להם אחריות להסביר לילד בבית שהמצב לא בדיוק כמו שסיפרו לו בבית הספר.

בגרמנייה לא הייתה תקשורת וויזואלית (TV, ...) מפותחת כמו שיש לפלסטינאים היום. בגרמנייה הייה בערך ערוץ אחד ששידר רק תעמולה. הם באמת היו מנותקים מהעולם יחסית לפלסטינאים היום.

ולגבי מה הם יכולים לעשות: להעלות את המודעות לזה שיש דרך אחרת חוץ מטרור. אני בטוח שישראל (שיש לה *קצת* יותר גדול מהכנופיות של עזה) תהייה מוכנה לעזור להם. שיקימו אירגון שיעביר לישראל מידע על פעולות טרור מתוכננות. שיהוו אלטרנטיבה לטרור. ואם יהרגו אותם זה רק יחזק את העמדה שלהם! הם יהיו שהידים שנהרגו בידי האוייב האמיתי של הפלסטינאים (טרוריסטים) ולא ע"י זה שאותו אוייב הפליל (ישראל...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגענו לערבים עכשיו? :-X

אני מסכימה עם BBD, הלימודים הללו נתפסים אצלי כדמגוגיה. אני לא חושבת שבישראל יש מקום להתבולל בכל אופן. יש פה אבל המון אנשים שבארצות מוצאם היו יהודים לכל דבר ופה הם גויים, וזאת בעיה, לדעתי צרייך לשנות את ההגדרה מעט.

אין לי בעיה עם לאומיות, אפילו לאומנות, אבל אני חושבת שזה יהיה לרווחת כולם אם נחזור ללמוד מסורת כמו שלמדו פה לפני 40 שנה נגיד. אינני חושבת שלימודי ה"סכנה" בהתבוללות יהפכו את היהודים לעם טוב יותר. פשוט דיי עצוב לי שממדינה צעירה ומתקדמת לזמנה אנו הופכים לערימת חורבות תרבותית. לכל הרוחות, פעם היינו און טופ אופ דה וורלד במתמטיקה, פיזיקה ומדעים ועכשיו מה? אני חושבת שליולי תמיר אין מה לעשות חוץ מלהרוויח פופוליזם זול. החינוך זה העתיד שלנו, יכולנו להתגאות פעם ועכשיו אנו בבושת פנים. הלוואי היו משקיעים בחינוך תכלעס, קצת דרך ארץ, ושיעזבו את השטויות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...