ש"ב למחר: לשנן את הפרקים יא גוי מסריח תחזור לרוסיה וערבי גבר זה ערבי בקבר... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ש"ב למחר: לשנן את הפרקים יא גוי מסריח תחזור לרוסיה וערבי גבר זה ערבי בקבר...

B.D.B

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

VITNER יו סו פול אוף יט... :lol:

התוכנית מלמדת על ההיסטוריה של העם היהודי ואת צועקת שהמדינה מנסה להטיף ללא דתיים\יהודים בארץ מה טוב ומה רע, תרגעי קצת ותראי שאת מדברת שטויות.

כי תלמיד נוצרי שישב בשיעור ילמד על יהדות בדיוק כמו שתלמיד יהודי ילמד, אף אחד לא הולך להגיד לו עם מי להתחתן ומה טוב ומה רע, התוכנית מלמדת על יהדות ועל הבעיות שעמדו מול העם היהודי מהזוית ההיסטורית.

צרות האופקים שלך מדהימה, כל דבר שהוא פרו יהודי במדינה גורם לך לרצות לעזוב ולקלל אותה. אולי באמת תעזבי כי זאת מדינת היהודים והיא תשים דגש על יהדות לעד בתחומים מסוימים כמו חינוך ותרבות, אפילו שיהדות מגעילה אותך כל כך.

אני לא ממש מכיר אותך, אז את יכולה בבקשה לספר לי למה עלו הוריך לארץ מרוסיה הנאורה?

סו פול אוף וואט? דיפשיט. למה אני מדברת שטויות? תחשוב עכשיו איך תלמיד מעורב/גוי שומע בכיתה איך המורה שלו מדברת על "סכנות ההתבוללות". ויש המון כאלו. תחשוב איזה בושות זה לרגע!!! למה עלו לכאן הורי ואני? כי התמזל מזלי להוולד לאם רוסיה ולאב יהודי. אויש, כמה טפשי מצידי, אולי אני פשוט צריכה להתאבד ולקוות שבגלגול הבא אני אוולד יהודיה! :s07:

צרות האופקים שלי??? שלך! אני לא זאת שמהללת את המוצא שלי, יהי אשר יהי. אתה וכמותך וכמו כל הגזענים מוצאים בגזע שלכם מעין תירוץ לחיות כי כנראה אין לכם שום דבר שאתם ממש מעריכים חוץ מזה. שמים את הגזע לפני דרך ארץ, השכלה, טוב לב וכל השיט הזה. והכי מצחיק, אתם גם לא מודים שאתם גזענים!

הבעיה היא שמלמדים בני נוער, חברה' שמחשבתם עוד בהתהוותה ואומרים להם מה "אסור" ומה "מותר". כמו גם כאן. רבים (ובורים) גם עלולים לפרש את זה לא נכון ולהתחיל לנדות את הגויים/מעורבים/חייזרים כאילו היו מצורעים.

והבא שהולך לקרוא לי VITNER במקום VITNER הולך לקבל בראש!!! :pissed:

זה לא שאני שונאת כל מה שקראת לו "פרו-יהודי" (מה זה פרו-יהודי? זאת לא מדינה פרו-יהודית, היא יהודית... בחיי...), אני שונאת כל מה שמצתדק בהיותו יהודי ומעלה את זה לדרגה עילאית. גם נאצים אמרו שהם עם סגולה. get with the fucking programm, there are no chosen people.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שמלמדים בני נוער, חברה' שמחשבתם עוד בהתהוותה ואומרים להם מה "אסור" ומה "מותר". כמו גם כאן. רבים (ובורים) גם עלולים לפרש את זה לא נכון ולהתחיל לנדות את הגויים/מעורבים/חייזרים כאילו היו מצורעים.

לא בערך ככה עובד חינוך?

יש שלב שאומרים לילד "אסור" לא?

התוכן של המה אסור ומה מותר זאת הבעיה.

חינוך לשנאה הוא הדבר היותר גרוע שיכול להיות. עוד הרבה לפני התבוללות.

והבא שהולך לקרוא לי VITNER במקום VITNER הולך לקבל בראש!!! :pissed:

LOL

kawaii נצרות ואסלם הם דתות בלבד.

יהדות זה הרבה יותר כי ליהדות יש עם, והיום גם מדינה רשמית.

לפני 2000 שנה לא היה דבר כזה יהודי נוצרי, כי או שאתה מאמין בזה או שבזה, היום אין דבר כזה יהודי נוצרי כי או שאתה שיך ליהדות או שאתה מאמין בנצרות\אסלם, אם אתה מאמין באחת הדתות האלו, אתה לא יכל לקרא לעצמך יהודי (לפי הדת).

זאת דעתי לפחות.

זה ויכוח אחר, אבל יהדות זה דבר ראשון לאום, אנשים משבט יהודה (או אם תרצה, צאצאי העברים), ורק אחרי זה דת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לטיב החינוך בשאר מקצועות הלימוד בביה"ס יש בהחלט המון מה לשפר. אבל הסיבה שהחינוך לא ברמה גבוהה הוא לא בגלל מחסור בשעות לימוד אלא ירידה באיכות המלמדים. אי אפשר לתקוף את העודף כביכול של לימודי יהדות בטיעון שבמקום ניתן ללמד מתמטיקה. אם מורה מלמד מתמטיקה חמש שעות שבועיות ולא מלמד היטב, אם הוא ילמד שבע שעות - לא מפה תבוא הישועה.

התלמידים לא המלמדים.כשהמורה לגיאוגרפיה(כיתה ט אהל שם,נחשב תיכון איכותי) דיבר על תשבץ,יותר מחצי כיתה לא

ידעה מה זה בכלל.עצוב שאלו יהיו המנהיגים הכלכליים החברתיים והמדיניים של מחר.

(קיבלנו כשיעורי בית לעשות תשבץ.סבבה,כל מה שאני צריך זה עט וחצי שעה בשירותים :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סו פול אוף וואט? דיפשיט. למה אני מדברת שטויות? תחשוב עכשיו איך תלמיד מעורב/גוי שומע בכיתה איך המורה שלו מדברת על "סכנות ההתבוללות". ויש המון כאלו. תחשוב איזה בושות זה לרגע!!! למה עלו לכאן הורי ואני? כי התמזל מזלי להוולד לאם רוסיה ולאב יהודי. אויש, כמה טפשי מצידי, אולי אני פשוט צריכה להתאבד ולקוות שבגלגול הבא אני אוולד יהודיה! :s07:

למה בושות, אני עדיין לא מבין את הטענה המרכזית שלך.

למה שתלמיד לא יהודי יעלב מלימודי היסטוריה על העם היהודי, למה את נעלבת מזה וקוראת לזה גזענות...על ראש הגנב בוער הכובע את יודעת.

ויטנר קוראים לחברה טובה שלי, אני מתבלבל :P

זה ויכוח אחר, אבל יהדות זה דבר ראשון לאום, אנשים משבט יהודה (או אם תרצה, צאצאי העברים), ורק אחרי זה דת.

זה מה אמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שאתה מבין את הסיטואציה... אוקיי, נגיד ועדיין הייתי בתיכון. אני בת תערובת, תוצר של התבוללות, יושבת בכיתה ושומעת את המורה מרצה לי כמה שהתבוללות מסוכנת ו"שואה שקטה" ומה לא. איך זה אמור לגרום לי להרגיש? כמו איזו סחורה פגומה או משהו, כי אמא שלי לא נתברכה בדם יהודי. זה מעליב, נקודה. תחשוב אם היום בכל מדינה אחרת היו מלמדים על "סכנות ההתבוללות עם יהודים". אתה ויולי תמיר הייתם הראשונים לקפוץ ולצעוק "אנטישמיות".

הגעתי למסכנה שהסכנה היחידה בהתבוללות (בין אם יהודים או לאו) היא הגזענים ב-2 הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב את מקצינה.

המורה לא תגיד שהתבוללות זה אסור, כי זה לא בתוכנית, וכי היא לא שטן עם אף ארוך וכרס כמו שאת מדמינת אותה.

היא תגיד:

"ההתבוללות פגעה רבות במבנה החברה היהודית בשנות ה 20-30 באירופה, כתוצאה מההתבוללות נוצרה היחלשות במעמדה של הקהילה במדינות אירופה בבלה בלה בלה"

שום אסור, מותר,רע או טוב. רק הסטוריה...אז תרגיעי.

אני חייב לציין ויטניר, אפילו בשבילך ההקצנות הפרועות שלך בנושא הם מוגזמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הוויכוח המפגר הזה? :s07:

איך שלא תהפכו את זה, לימודי ה"סכנות" בהתבוללות זה הטפה בכפייה!

ויותר מזה, זה מזכיר לי את שיעורי ה"איך לזהות יהודי" בגרמניה של שנות ה30'. תראו למה השיעורים ההם הביאו. אגב לקחי ההיסטוריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload, תסביר לי בדיוק כיצד ההתבוללות פגעה במעמד של הקהילה היהודית. אני תמיד חשבתי שהיהודים פגעו בעצמם שהיו חיים בגטאות מלוכלכות בימי הביניים ולא היו פתוחים למארחיהם בגולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload, תסביר לי בדיוק כיצד ההתבוללות פגעה במעמד של הקהילה היהודית. אני תמיד חשבתי שהיהודים פגעו בעצמם שהיו חיים בגטאות מלוכלכות בימי הביניים ולא היו פתוחים למארחיהם בגולה...

האמת, בימי הביניים, בעוד שהיהודים הלכו כל שבוע בערך למקווה (התקלחו...), הגויים התקלחו רק פעם בכמה חודשים...

והגטאות נועדו כדי לשמור על היהודים מפני העמחה שהיו שמחים לשרוף כמה מהם, אם לא הייה את הגדר שצריך לעבור...

ההתבוללות יצרה הרגשה של ביטחון, שגרמה ליהודים להיות פגיעים יותר...

היום אנחנו כבר לא בימי הביניים... יחי ההבדל הקטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאד לדעת באמת שהיהודים שהתחתנו עם לא יהודים התחתנו בגלל שהם רצו להרגיש שייכים יותר לגויים נו ברור מי שמע על "להתחתן מאהבה " איזה שטויות!

ולאנשים שלא מבינים מה בדיוק לא בסדר בללמד על "סכנת ההתבוללות" זה קצת עצוב כי הבעיה היא כבר במינוח "ס-כ-נ-ה" אני הופך להיות סכנה , אני אדם הופך להיות לסכנה, ולא בגלל מה שעשיתי חלילה אלא בגלל מה שאני ; ועזבו את הקטע שאני באמת ובתמים מאמין בגישה מסוימת של הדת היהודית, והכי חשוב שהשתלבתי ואין לי בעיה עם לימודי יהדות או עם חרדים ולא אכפת לי ללמוד על התבוללות (וד"א לומדים על התבוללות בהיסטוריה כבר עכשיו) .אבל עכשיו הכל ילך לעזאזל כי יגידו שזה רע להתחתן עם הילדים שלי ומה מחר יגידו ילדי השכונה אולי גם לא נקבל אותם הרי הם פגומים הם "סכנה" ו....אולי גם נרביץ להם ? הרי הם ... "סכנה" זה טוב להילחם בסכנות לא ?

טוב נו אני עדיין שמח לנסות ולהשתלב ולהיות חלד מהעם והמדינה, ועצוב לחשוב על זה שהיו אלו שהיו מכירים בי כחלק בלתי נפרד מהעם הזה , לצערי באותה הזדמנות היו מצעידים אותי לתאי הגזים...

מה תגידו על משהו שטאורטית יכולים להגיד המון המון מתבוללים ? זהו הם סוג ב ? או עדיין לא ? או סתם צריכים להרגיש קצת רע עם עצמם על שנולדו כפי שנולדו?

ואני מכיר כמה כאלה , סתם קצת חומר למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AREADOOM, הוצאת לי את המילים מהפה, לפחות את החלק הסופי. היתה לי בעיה ללמוד יהדות כי זה לא היה רלוונטי אליי (השאר שילמדו) והעדפתי ללמוד מקצועות ראליים במקום, יש לי בעיה עם חרדים כי יש להם בעיה איתי, אין לי בעיה עם לימודי התבוללות, יש לי בעיה ברגע שמגדירים התבוללות כ"סכנה". זה ישר הופך אותי וכמותי למעין, כמו שאמרת, סוג ב', טרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...