ש"ב למחר: לשנן את הפרקים יא גוי מסריח תחזור לרוסיה וערבי גבר זה ערבי בקבר... - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ש"ב למחר: לשנן את הפרקים יא גוי מסריח תחזור לרוסיה וערבי גבר זה ערבי בקבר...

B.D.B

Recommended Posts

בורקס, אני לא מקצין שום דבר. התוצאה בתאכלס של לימודי "סכנות ההתבוללות" זה בדיוק מה שאני כותב, גם אם זו לא הכוונה המוצהרת של מציעי התוכנית.

דבר שני, מה זה "הלכו לאיבוד"? למה מה הם היו אמורים לעשות עם היהדות שלהם אם הם לא היו מתבוללים?

לא. הנושא נלמד רק בישראל בהתייחס למה שמתרחש בחו"ל. אין לו כמעט השפעה על מה שהתלמידים הישראלים יעשו בעתידם (אלא אם הם ירדו מהארץ) והוא נועד רק להעשיר את עולמם. והכוונה ב"הלכו לאיבוד", היא שיותר מחצי מליון יהודים פוטנציאלים מחונכים כלא-יהודים ולכן מעשית נמחקים מהעם היהודי

[ltr]I'd really like to see a prof that an ethiopian jew has a greater genetic link to a russian jew than any jew to any gentile, the only problem is that that theory contradicts the laws of nature.

the theoretic nationality that all jews share is hebrews not jewish. and it only applies to jews that are descenders of abraham.[/ltr]

[ltr]the Intelligent Design theory has been outlawed from the curriculum by the US supreme court due to the mandatory separation of state and religion.[/ltr]

האתיופים הם דוגמא פרטית לגויים שהתגיירו

אבל נמצא קשר גנטי בין כהנים ספרדים ואשכנזים (כהנים כמעט ולא התבוללו בגולה)

http://www.familytreedna.com/nature97385.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[ltr]

couldn't find anything about ID being banned from public schools but this show the US Supreme Court stand on the matter of creationism. (edit: found it... look here)

and again nationality is based your county on there for you can say that all the jews are of the nationality hebrews or israelites, not jewish.[/ltr]

על איזה מונח מדובר בציטוט?

בקישור מדובר על בית משפט בעיירה אחת, לא איסור פדראלי...

לגבי הלאום: פעם, כל היהודים חיו במדינת יהודה, ואחרי שהם הוגלו לארופה וצפון אפריקה הם המשיכו לקרוא לעצמם יהודים, וככה השתמר הלאום היהודי...

היהודים זה הלאום היחיד שהוא גם דת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לכם את דעתי. אני מעדיף להיקרא ישראלי ולא יהודי, למרות שאני בן להורים יהודים אך הזיקה שלי ליהדות הינה אפסית והזיקה האמיתית שלי היא למדינה.

לדעתי מדינת צריכה להיות מדינה כלל אזרחיה, מלבד ביתו של העם היהודי, כלומר, כל מי שירצה לחיות כאן ו"לכבד את חוקי המקום", בין אם הוא יהודי או לא, יורשה לקבל אזרחות ישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך. רק לפי דעתי "חוקי המקום" צריכים לכלול צורה מסויימת של לימודי יהדות- לא כדת אלא כמסורת והיסטוריה של העם.

אני אגב בכלל לא מאמין ב"אלוהים" והקשר ביני לבין דת פשוט לא קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל מה לאדם לא יהודי וללימודים אלו?

הרי בארה"ב אין שיעור לכל זרם במדינה. מערכת השעות של התלמידים הייתה נמשכת עד הלילה.

אם כבר זה להפוך את לימודיי היהדות למין סוג של מגמה, שאם תלמיד היה מעוניין ללמוד זאת - היה בוחר אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכל אחד צריך להכיר את ההסטוריה של המדינה שלו, וההיסטוריה של כוללת קשר מסויים ליהדות...

כן, כנראה שזו עוד סיבה הרעיון שלי לא יעבוד פה.

הלא-יהודים תמיד ירגישו מנוכרים בגלל חוסר ההיסטוריה המשותפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא כי הם אמורים להשתלב בהסטוריה שמתרחשת בהווה- לדוגמא ע"י שרות בצבא, הצבעה לכנסת וכו... זה שהצברים המטומטמים (והרוב כאלה) יתקשו להבין את זה זה כבר סיפור אחר. אני אישית לא מתעניין במוצא של אדם אם הוא שותף מלא לחיים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ההסטוריה של העם היהודי (חלק ממנה) זה ההסטוריה של המדינה... ואת החלק של ההסטוריה של המדינה לפי דעתי כן צריך לדעת.

רק הבהרה: אני מתנגד להצעה שלגביה נפתח הת'ראד. אני חושב שהיא מוגזמת בצורה קיצונית וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קטע מעניין, כי בדיוק בזמן האחרון מתווכחים עליו במשרד החינוך.

השאלה האם ילדי המגזר הערבי צריכים ללמוד על ההיסטוריה של העם היהודי למרות שיש להם מערכת חינוך נפרדת.

ואם הם צריכים, אז למה שאנחנו לא נלמד על ההיסטוריה שלהם.

ועוד משהו מעניין - http://news.walla.co.il/?w=/94/995307

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...