בעיה... כנראה הכרטיס מסך התחמם יותר מדי. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה... כנראה הכרטיס מסך התחמם יותר מדי.

YarYar

Recommended Posts

טוב תודה.. אבל זה בטוח לא יכול להיות בגלל הזיכרון? 100% מהכרטיס מסך?

עריכה: התקשרתי לחנות skyPC ואמרתי להם מה הבעייה... הנציג שלהם אמר לי קודם כל שלפני שאומרים שהבעיה היא בכרטיס צריך לעדכן את הביוס כי יש בעיה של תאימות או משהו...

זה נכון או שהוא סתם מחרטט? ממש לא בא לי להסתבך עכשיו עם עדכון של ביוס... הלוח אם זה P4P800 SE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולכם דילגתם על פרט מאוד מאוד קריטי, הוא הוסיף גם חדש של קינגסטון לזכרון הקודם שלו, יש לי שאלה -- הם רצים בDUAL CHANNEL? אם כן הרי לך התשובה, תנסה להוציא את הסטיק החדש ותריץ משחק, אם לא נתקע -- זה בגלל שהסטיקים לא עובדים טוב בDUAL CHANNEL, אפשרויות: להריץ בSINGLE CHANNEL\ לקנות עוד ראם זהה לראם החדש שלך ולהעיף ת'ראם הישן.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל זה לא מעניין בכלל, תעשה מה שאמרתי לך, תוציא את הסטיק החדש [או הישן] ותנסה לעבוד עם המחשב, אם קורס\נתקע, תחליף סטיקים ותנסה שוב, אם הפסיקה הבעיה --- מצאת את המקור.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה.. אבל זה בטוח לא יכול להיות בגלל הזיכרון? 100% מהכרטיס מסך?

עריכה: התקשרתי לחנות skyPC ואמרתי להם מה הבעייה... הנציג שלהם אמר לי קודם כל שלפני שאומרים שהבעיה היא בכרטיס צריך לעדכן את הביוס כי יש בעיה של תאימות או משהו...

זה נכון או שהוא סתם מחרטט? ממש לא בא לי להסתבך עכשיו עם עדכון של ביוס... הלוח אם זה P4P800 SE.

מעדנים ביוס בלי שום בעיה רק תקרא קודם את ההוראות ותוודא שהביוס של הלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...